Jump to content

Sebastian-masaj


cristipet69
 Share

Recommended Posts

Pentru amatorii de masaj recomand o fata pe 13 septembrie. Tel: 0761451757.

Face un masaj f. Bun cu finalizare tot prin masaj. Ce are deosebit:

E tanara 21 ani

Are niste sani superbi de colectie

E f frumoasa, genul Arian.

E educata si civilizata

Locatia de lux curata

Negativ:

E usor distanta si nu permite prea multe atingeri.

Merita pt. Ca e f frumoasa , calma si stapaneste bine tehnica. Se gaseste parcare linga locatie.

 

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ cristi: multumesc de info. vizualizand si celelalte posturi ale tale, cred ca stam oarecum prin aceleasi vecinatati, unde greu gasesti ceva domnite relevante. Cum timpul de la terminarea job-ului la functia de...recuperator de la scoala/gradinita e scurt, te rog mult sa-mi spui cateva detalii in plus:

1. cam unde pe 13 sept?

2. ce tarife practica?

3. isi respecta programarile, poti face programare cu 1 zi nainte si e ok?

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

finlandezul[/member]:

 

Cu placere.

E intr-un bloc cu Megaimage si Optica la strada vis a vis de un atelier de roti.

Tarif 100 o ora.

Respecta programarile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mai are o colega dar nu face legatura. Nu presteaza la aceeasi calitate dar are ochi albastri, e blonda si fiind in aceeasi locatie ajuta pentru ca poti lovi doua pasari dintr-un singur foc. Conditiile sunt aceleasi, e o diferenta de maiestrie si blonda e mai lipicioasa... Revin cu telefonul...

 

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iata si telefonul blondei 0754 914 558

Da sunt reale. Incearc-o no sa fii dezamagit de look dar asa cum am spus e rece.

 

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

raportez de pe front:

 

-locatia e ff ingrijita, bloc nou, apartament elegant, exact acolo unde a spus colegul, doar ca strada se numeste Sebastian. in fine, e usor de gasit.

-tanara e draguta, vorbareata, poate un pic cam prea curioasa despre viata clientului, intr-adevar cu niste sani extreme de interesanti, dar la ce bun, ca nu-i foloseste deloc, doar ii expune privirii.

-masaj de relaxare/terapeutic, destul de bun,dar prea scurt, chiar merita; masaj erotic absent, finalizare efectiv printr-o "laba uleioasa". cu mana, cu mana, dar am cunoscut fete care chiar stiau sa o...atinga. masajul se efectueaza topless, si incearca-ce surpriza!- sa te termine repejor.

-100 ron/sedinta, =35 minute. door to door

 

concluzii: pentru masaj de dezmortire oase si muschi, merita. pentru erotic si explozii, nope.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...