Jump to content
Sign in to follow this  
man@work

doamna "profesoara" DN 1

Recommended Posts

man@work

de cativa ani vad la ore matinale in apropiere de liceul francez (de aici si porecla de doamna profesoara), prima staduta dupa, cred ca Padina se numeste, o fata bruneta dragutica

de curand , singur in masina fiind si la o ora f matinala (5,30 !!!) am oprit si am trecut la fapte

am ales varianta 70 lei oral, protejat

nu mi-e comod sa foot cu pantalonii in vine pe marginea drumului

greu de pus prezervativul pe ala mic inca.. mic

pana la urama a mers treaba

cam fast-fuck, fara rabdare sa se scurga ultima picatura, fara servetel de igiena la sfarsit

pt oral neprotejat mai trebuia 50 lei

este cam umflat pretul pentru "lucrarea" oferita

dar.. ora 5,30 dimineata.. drum lung in fata.. cafea nu luasem inca

mani1976

Salut,

Ai idee un număr de telefon ti-a lăsat ,are cumva si o locatie si care este meniul complet ce face si ce nu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

gotti

Acum vreo 2 ani, trecand des prin acea zona, am remarcat-o ca fiind o tipa putin mai diferita față de toate centuristele, adica mi s-a parut mai atent imbracata, nu foarte provocator, etalând un look nu chiar ”de centura”. Poate doar mi s-a părut...

Bănuiesc ca asta e doamna profesoara:

[attach=1]

mani1976

Are un program preferential si nu sta mult.

Trimis de pe al meu LG-K420 folosind Tapatalk

mani1976

Am incercat eu sa o intalnesc si nu o gasesti decat uneori dimineata indiferent de zi,dar s-a potrivit sa nu reusesc sa opresc pentru ca aveam treaba cand era ea la post.

Trimis de pe al meu Lenovo A7600-H folosind Tapatalk

arian

nu le mai lasa jandarmii sa stea prin zona ; mai apar seara dupa 7 in dreptul livezii dupa institutul meteo (sensul spre Bucuresti) dar e la noroc, cind le gasesti cind nu (sau sint foarte solicitate  ); pe linga doamna profesoara mai e o blondina mica de statura cu sinii mari ,care daca e in toane bune e harnica si cooperanta.

andrendr01

Trec pe acolo in fiecare dimineata si este acolo... sta pana pe la 12-13... am incercat-o eu intr-o sambata... a cerut 100 dar am ajuns la 50 si nu e rau oralul... in schimb mai este una in acelasi loc seara in general merge cu 50 din start si e mult mai buna.

Taci5Minute

Da am fost si eu la ea, cam trist..

Se intampla pe vremea cand inca aveam opel vectra b hatchback geamuri fumuri.

S-a intamplat cum intri pe strada 200 metri mai in fata pe strada padina un fel de miniparcare, mi-a spus sa opresc acolo ca e bine mai ales ca am geamuri "negre".

Am ales doar normal 50 lei,  si nu ca a fost fast fuck, very fast fuck, comentarii gen nu ma strange de "buci"  nu te apropia ca imi strici machiajul si cine ma mai fute....

Am ramas blocat, nu stiam cum sa reactionez la un moment imi zice hai mai repede ca se termina cele 10 minute.

Ee aici mi-a sarit si am inceput sa-i zic diverse, enervata incearca sa coboare din masina cu pantalonii in vine, eu ii iau geanta si ii zic daca cobori nu mai urci si nici geanta nu mai vezi.

Dupa multe parlamentari si amenintari ca vine ca face, intr-um final am inceput ce oprisem

ba chiar mi-a facut si un oral ca sa termin mai repede.

Asta se intampla pe data de 25 aprilie 2015 tin minte pentru ca aveam nunta unui amic in acea zi.

Am mai trecut recent prim noiembrie 2016 si cand m-a vazut s-a intors si a inceput sa mearga in sens invers spre mall baneasa.

Nu stiu ce experiente au avut altii, insa eu stiu ca nu mai revin.

Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

NoManLand

Si eu am remarcat-o. E in acelasi loc.

Doar oral in masina presteaza ?

mani1976

Salut,
Mai știe cineva de Bruneta asta, mai practica???

Sent from my iPhone using Tapatalk

sperminator

nu am mai vazut-o de multisor in locul binecunoscut....poate mai practica dar in alta parte

arian

vineri dimineata(ora 10-11)  era pe DN1 unde se termina padurea de la Otopeni -cum cobori de pe podul din dreptul aeroportului Otopeni pe sensul de mers spre Corbeanca sint citeva constructii si urmeaza padurea ,cam unde se termina padurea era la "asteptare" .

sperminator

curios.....Acolo sta cateodata intradevar o roscata bruneta bine. Pe 'profesoara' nu am vazut-o niciodata acolo.

arian

posibil sa ma insel dar eu cred ca ea era  . Pe DN1 nu mai sint locuri unde sa se retraga cu clientii si le mai goneste si politia . 

sperminator

azi pe la 10 era tot roscata tigancoasa....

sperminator

ieri am revazut-o dupa multa vreme pe 'profesoara' la locul cunoscut. Deci activeaza.