Jump to content

doamna "profesoara" DN 1


man@work
 Share

Recommended Posts

de cativa ani vad la ore matinale in apropiere de liceul francez (de aici si porecla de doamna profesoara), prima staduta dupa, cred ca Padina se numeste, o fata bruneta dragutica

de curand , singur in masina fiind si la o ora f matinala (5,30 !!!) am oprit si am trecut la fapte

am ales varianta 70 lei oral, protejat

nu mi-e comod sa foot cu pantalonii in vine pe marginea drumului

greu de pus prezervativul pe ala mic inca.. mic

pana la urama a mers treaba

cam fast-fuck, fara rabdare sa se scurga ultima picatura, fara servetel de igiena la sfarsit

pt oral neprotejat mai trebuia 50 lei

este cam umflat pretul pentru "lucrarea" oferita

dar.. ora 5,30 dimineata.. drum lung in fata.. cafea nu luasem inca

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ai idee un număr de telefon ti-a lăsat ,are cumva si o locatie si care este meniul complet ce face si ce nu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Acum vreo 2 ani, trecand des prin acea zona, am remarcat-o ca fiind o tipa putin mai diferita față de toate centuristele, adica mi s-a parut mai atent imbracata, nu foarte provocator, etalând un look nu chiar ”de centura”. Poate doar mi s-a părut...

 

Bănuiesc ca asta e doamna profesoara:

 

[attach=1]

42402_1bd4800fae44c15f39f279e0d5bcbcb051aaac80.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am incercat eu sa o intalnesc si nu o gasesti decat uneori dimineata indiferent de zi,dar s-a potrivit sa nu reusesc sa opresc pentru ca aveam treaba cand era ea la post.

 

Trimis de pe al meu Lenovo A7600-H folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nu le mai lasa jandarmii sa stea prin zona ; mai apar seara dupa 7 in dreptul livezii dupa institutul meteo (sensul spre Bucuresti) dar e la noroc, cind le gasesti cind nu (sau sint foarte solicitate  ); pe linga doamna profesoara mai e o blondina mica de statura cu sinii mari ,care daca e in toane bune e harnica si cooperanta.

Link to comment
Share on other sites

Trec pe acolo in fiecare dimineata si este acolo... sta pana pe la 12-13... am incercat-o eu intr-o sambata... a cerut 100 dar am ajuns la 50 si nu e rau oralul... in schimb mai este una in acelasi loc seara in general merge cu 50 din start si e mult mai buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da am fost si eu la ea, cam trist..

Se intampla pe vremea cand inca aveam opel vectra b hatchback geamuri fumuri.

S-a intamplat cum intri pe strada 200 metri mai in fata pe strada padina un fel de miniparcare, mi-a spus sa opresc acolo ca e bine mai ales ca am geamuri "negre".

Am ales doar normal 50 lei,  si nu ca a fost fast fuck, very fast fuck, comentarii gen nu ma strange de "buci"  nu te apropia ca imi strici machiajul si cine ma mai fute....

Am ramas blocat, nu stiam cum sa reactionez la un moment imi zice hai mai repede ca se termina cele 10 minute.

Ee aici mi-a sarit si am inceput sa-i zic diverse, enervata incearca sa coboare din masina cu pantalonii in vine, eu ii iau geanta si ii zic daca cobori nu mai urci si nici geanta nu mai vezi.

Dupa multe parlamentari si amenintari ca vine ca face, intr-um final am inceput ce oprisem :)) ba chiar mi-a facut si un oral ca sa termin mai repede.

Asta se intampla pe data de 25 aprilie 2015 tin minte pentru ca aveam nunta unui amic in acea zi.

Am mai trecut recent prim noiembrie 2016 si cand m-a vazut s-a intors si a inceput sa mearga in sens invers spre mall baneasa.

Nu stiu ce experiente au avut altii, insa eu stiu ca nu mai revin.

 

Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

vineri dimineata(ora 10-11)  era pe DN1 unde se termina padurea de la Otopeni -cum cobori de pe podul din dreptul aeroportului Otopeni pe sensul de mers spre Corbeanca sint citeva constructii si urmeaza padurea ,cam unde se termina padurea era la "asteptare" .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...