Jump to content

Ana BDSM Brasov - in vizita - Piata Romana 0731847690


Black
 Share

Recommended Posts

Dragi colegi, o sa vin si eu cu o recenzie la o tipa interesanta si care e  destul de noua pe piata...

 

Ca sa nu va plictisesc prea mult, here it goes:

 

Ce mi-a placut:

-primirea calduroasa, felul foarte degajat si prietenos , foarte comunicativa

- tinuta sexy cu care am fost intampinat (ciorapei cu banda)

- trateaza clientul cu foarte mult calm, tandrete si rabdare; nu ii place sa se grabeasca

- felul cum arata: bruneta, inalta, slim, craci pana la Dumnezeu; nu te da pe spate cu frumusetea ei dar cu siguranta ti se scoala instantaneu(mi-o si imaginez secretara, imbracata intr-o rochie neagra office defiland prin fata biroului)

Imi permit si niste note aici: Fata: 7 Fizic: 8 (pt categoria slim&tall bitches) Cur: 8.25 Sani: 7.5 (nu pe gustul meu) Pussy: 7.5 Craci: 10

-prestatia: un mare plus ca ofera anumite servicii pe care nu prea le mai gasesti asa usor pe piata (inghitire, anilingus); am beneficiat de un anilingus decent, prestat cu rabdare si cu tact nu de top ca cel al Alexandrei Ghica dar oricum nice)

- ii face placere sa faca sex (oral sa primeasca, normal) si se umezeste corespunzator; la partida de sex propriu-zisa daca stii cum sa o iei, reactioneaza foarte natural  si se implica mult; gemetele si gafaielile sunt si ele prezente la momentele oportune;

Nota:  Normal: 8.5 (ii face placere, se implica, se umezeste natural)

- locatia in sine (mansarda) desi nu arata chiar profi (se vede ca sta mult timp pe acolo) are ceva aparte, un loc foarte intim

- muzica placuta: erotic lounge etc

 

Ce nu mi-a placut:

-oralul slabut-mediocru (primele 2 minute ti se pare foarte interesant, avand un stil diferit/nemaintalnit dar pe urma incepi sa te plictisesti rapid); are multa rabdare si poate presta un oral de lunga durata, dar, in ceea ce ma priveste ritmul este cam lent/ tehnica cam banala

Nota : Oral: 7

De mentionat:  ofera inghitire (nu m-a atras), anilingus pe care l-as nota cu 8

- Igiena: 6  cu probleme! Voi detalia:

- gagica nu miroase in niciun fel (parfum, crema de corp); miros de casa;

- usoara lipsa de prospetime jos (nu o sa intru in detalii foarte tehnice aici)

- in timpul partidei de sex, s-a simtit un mic miros deranjant venind de jos (acum nu stiu daca are legatura cu igiena in sine sau e acel gen de miros pe care il elimina o femeie care se excita/nu a mai facut sex de mult timp dar nu cred ca e cazul aici)

-legat de punctul de mai sus as fi mizat pe a doua varianta DAR dupa primul numar, desi s-au eliminate anumite lichide jos, nu a schitat niciun gest pt un dus, reimprospatare;

- baia: nu prezinta prea multe variante pt dus (un gel de dus naturist si 2 sapunuri), prosopul curat dar cu miros nu tocmai placut, iar apa la wc trasa doar pe jumatate  si cand mai vezi si capul de la bazin scos..parca ti se cam ia

- despre cearsaf (cearceaf) neschimbat, faptul ca patul ramane la fel nu mai vorbim; este deja un subiect demodat pt curvarii anului 2016

-modul in care vorbeste despre alti potentiali clienti: ,,Cretinii astia nu inteleg.../prostii si disperatii nu inteleg ca daca nu le raspund sa nu mai insiste"

 

Si mai este ceva care m-a deranjat:

 

Patternul de intalnire al domnisoarei:

 

Primire client  Chit Chat Timp: 5-10-15 minute Sex oral + (optional) Cunilingus/69 Timp: 15-20 minute / mai rar Sex normal etc: Timp total prima finalizare cu tot cu lugu-lugu: 20-30 min -> Dus client  Pauza+Discutii cu clientul: 10-15 minute Atentionare client la si 45-50 de minute: ,,Ora s-a cam dus si am alta programare/ce facem?(mai stai o ora?)''

 

Concluzie: tipa este foarte interesanta, arata bine si cred ca poate oferi multe chestii (inghitire, anilingus, anal si cred ca e deschisa si la alte lucruri) dar problemele de igiena si perversitatea cu care trage de timp ma fac sa zic pas pe viitor.

 

PS: probabil la o sedinta de 3 ore minim / o noapte , poate fi o experienta mai mult decat interesanta si gagica poate oferi mai mult.

42333_d5482cb16281e1cd70e063f4d124db18bd836627.jpg

42335_df6f779b075beec49f515a0ec4455cbf4cd08d74.jpg

42337_24d5397d335d3ab59e16d559fd2e16c35000cf32.jpg

42339_c4dde536b2466d54642959b44f13143de5e5484b.jpg

42341_13378957759b311b1c449f71059e047c59a5e2b2.jpg

42343_0d956e9b168445a2c9b530c13785116fc74ac71e.jpg

42345_46bdb776e2da416a7f78558c1cc9831b18249a58.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, Ana este tipa care se futea doar in cuplu dar acum lucreaza solo.

 

Eu am dat 100 ron/h (fara sex anal). Pt o ora de sex total 150 ron/h.

 

Ultimul update : in aceea ora este e inclusa o singura finalizare.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Stapana cu experienta ofer sesiuni de dominare soft/hard in locatia mea. Poze reale!
Scrie-mi pe Whatsapp fanteziile tale. 
Abia astept sa te am la picioare

0731847690

12e97b935ba2ea785b9e4bc7937196d2.jpg0aea062d543a0506b42575b4adeb2b86.jpgd13aa6ceda8cb49b60302d2866dd0416.jpg477a72ea1bef753bf993b247ecf5c97f.jpg

 

Amabila pe WhatsApp, ofera: 

Cunnilingus, annilingus, facesitting, umilire, pegging, palme peste fata/corp, spit play, pet play, bataita usoara/medie, uro, electro-play, foot worship, body worship, calcat in picioare(trampling), cbt, choking, sissy play, penetrare starpon (dildo), imobilizare cu catuse, ballbusting

Cadou:  400Ron / ora 
Locatie: Prelungirea Ghencea

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Programat de Luni pentru Miercuri, ora stabilita nu a putut fi respectata si nici reprogramata - desi eram deschis la variante, nu m-am ales decat cu ceva justificari si scuze.

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Saptamana aceasta este in Metropolis Residence, dincolo de Pod Constanta... nitel cam in afara drumurilor batute, ca sa zic asa...

acelasi cadou mentionat mai sus

sa vedem daca se aliniaza planetele pe strada mea... comunicarea doar pe whatsapp...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Ana BDSM Brasov - in vizita - Pod Constanta 0731847690
On 30.08.2023 at 21:54, hadi282 said:

Programat de Luni pentru Miercuri, ora stabilita nu a putut fi respectata si nici reprogramata - desi eram deschis la variante, nu m-am ales decat cu ceva justificari si scuze.

La cum scrii tu aici denota ca ai venit pana la locatie si nu te-am primit, ceea ce nu poate fi mai departe de adevar. Nu am facut niciodata asa ceva.

Mi-a aratat cineva recent aceasta postare care i-a creat o anumita reticenta de a ma vizita, si m-a enervat, in primul rand pentru ca ai omis unele detalii, ca cel de mai sus! Acum nu mai tin minte care a fost problema, dar mai mult ca sigur nu mi-ai inspirat incredere si seriozitate, si probabil am programat pe cineva mai hotarat.

Nu inteleg ce recenzie e asta cand tu nici macar nu ai apucat sa vii sa ma vezi. Internetul e plin de frsutrati ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
51 minutes ago, Mistress Ana said:

La cum scrii tu aici denota ca ai venit pana la locatie si nu te-am primit

Nu reiese neaparat asta. Zi-ne insa, te rog, unde lucrezi acum (Pod Constanta sau Ghencea) si pana cand ramai in Bucuresti. 

Link to comment
Share on other sites

On 09.11.2023 at 11:16, Mistress Ana said:

Nu inteleg ce recenzie e asta cand tu nici macar nu ai apucat sa vii sa ma vezi. Internetul e plin de frsutrati ...

Nu e nici o recenzie, e un share al rezultatului unei programari facute cu tine pe whatsapp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

E din nou in Bucuresti: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/ultracentral-mistress-ana-dominare-bdsm-poze-reale/53259ieg9ei9741gei395ih860i44f29.html

***********************************

Servicii:  Cunilingus, anilingus, facesitting, umilire, palme peste fata/corp (slapping), spit play, pet play/training, food play, bataita usoara/medie/hard, uro (golden shower), electro-play, foot worship, body worship, calcat in picioare(trampling), sissy play (feminizare), penetrare starpon/dildo, imobilizare cu catuse, ballbusting, fisting, breath play (sufocare), roleplay, sounding (sonde de diferite marimi), cbt

Cadou:  * 450/ora * 
               
Locatie: Piata Romana (2 min mers pe jos de la metrou)

Exclus: Contact intim, cuckold, scato

***********************************

Din pacate, iar nu ni s-au aliniat astrele, ca e apa oprita azi in zona ei (aparent toata apa, nu doar calda); as fi vrut foarte mult sa o vizitez, in ciuda tarifului usor marit. M-a anuntat din timp despre faptul ca nu putem tine programarea, n-am ce reprosa aici.

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Ana BDSM Brasov - in vizita - Piata Romana 0731847690
On 13.02.2024 at 12:51, radu2 said:

E din nou in Bucuresti: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/ultracentral-mistress-ana-dominare-bdsm-poze-reale/53259ieg9ei9741gei395ih860i44f29.html

***********************************

Servicii:  Cunilingus, anilingus, facesitting, umilire, palme peste fata/corp (slapping), spit play, pet play/training, food play, bataita usoara/medie/hard, uro (golden shower), electro-play, foot worship, body worship, calcat in picioare(trampling), sissy play (feminizare), penetrare starpon/dildo, imobilizare cu catuse, ballbusting, fisting, breath play (sufocare), roleplay, sounding (sonde de diferite marimi), cbt

Cadou:  * 450/ora * 
               
Locatie: Piata Romana (2 min mers pe jos de la metrou)

Exclus: Contact intim, cuckold, scato

***********************************

Din pacate, iar nu ni s-au aliniat astrele, ca e apa oprita azi in zona ei (aparent toata apa, nu doar calda); as fi vrut foarte mult sa o vizitez, in ciuda tarifului usor marit. M-a anuntat din timp despre faptul ca nu putem tine programarea, n-am ce reprosa aici.

Trebuia sa te uiti pe net la lucrari in zona si verificai astfel veridicitatea spuselor mele, dar nu, tu stai sa te plangi pe net ca un baietel frustrat. Chiar am modificat si anuntul ieri ca fac doar outcall. 🙄😒

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mistress Ana said:

Trebuia sa te uiti pe net la lucrari in zona si verificai astfel veridicitatea spuselor mele, dar nu, tu stai sa te plangi pe net ca un baietel frustrat. Chiar am modificat si anuntul ieri ca fac doar outcall. 🙄😒

Tu citesti la ce raspunzi?! Am zis ca nu am nimic de reprosat si ca am fost anuntat. Relatez comunitatii de aici ce s-a intamplat, asa cum s-a intamplat.

Ce draci sa caut eu pe site-uri TermoEnergetica in zona ta de chirie?! Fac panda la RADET, n-am ce face cu timpul? 

A fost, nu s-a intamplat, pa si la revedere, cum ar fi sa stau acuma sa pandesc ce modificari ai fi adus tu anuntului au ba. E irelevant complet. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pai un POTENTIAL CLIENT (se prea poate sa fi vrut sa spui) mi-a zis ca as fi neserioasa bazat pe ce ai scris tu, de aia

 

Am editat eu exprimarea de canal. Daca vrei sa ti flagelezi pacientii, fa-o in intimitatea dormitorului, nu aici.

O zi fructuoasa si cu apa calda iti doresc!

Soarece.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Mistress Ana said:

Pai un POTENTIAL CLIENT (se prea poate sa fi vrut sa spui)

In 6 luni de cand ai thread-ul, ai 2 reports de programari ne-onorate (din orice motiv). Alea sunt toate rezultatele interactiunilor cu tine, vazute aici. Nicio recenzie. 

In schimb, scrii vituperari infantile la adresa celor care relateaza ce li s-a intamplat. 

Daca nu scriai mizeriile pe care le-ai scris, as fi zis ca se intampla, asta e, apa calda, apa rece, Nicusor, bla.

Raspunsurile tale isterice vadesc un caracter vulnerabil, nicidecum o Miss adevarata.

Link to comment
Share on other sites

Asa e, nu esti frustrat deloc...

Oamenii seriosi nu pierd timpul pe site-uri de genul asta. Ai auzit de discretie? 😏

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...