Jump to content

Vip Zone - kogalniceanu 20, 0734000093


finlandezul
 Share

Recommended Posts

Locatia fiind grozav de avantajoasa, m-a impins nevoia. Sau necuratul.....

Intr-o curte situat, e un salon ciudat de mare, cu 6-7 camere. La pranz sunand a raspuns o mata stinsa, nu stiam daca doarme sau e drogata. Cred ca era doar adormita. Receptionera mi-a dat si un cearceaf de spital de unica folosinta sa-l pun pe pat, mai tarziu am inteles de ce.

Erau prezente trei fete, apartinand specie negra ciorenzis, 2 care deca te-ai intalni cu ele pe o insula pustie ai considera ca ai ghinion, si una frumusica. Scorurile difera fct de produs!! sinistroseniile=150/h, bunaciunea, pe numele ei Misha-200/h.

Evident ce am ales: sa plec? nu, de prost. Am ales Misha, care insa avea cel mai mare sictir, greata, scarba, somn din lume. A refuzat orice forma de comunicare verbala.

Baia mare si frumoasa, camera ok dar jegoasa. Adica patul era cu salteaua goala, mai mult ca mizera, de aceea si cearfsaful de spital.....

Mandra Misha, buna rau de altfel dar atat, a facut un masaj de relaxare bun dar ff scurt, erotic deloc, body 10 sec, si a trecut la a freca pula cu energie, refuzand orice alta apropiere fizica. Recunosc ca avea tehnica in aceasta, dar prea energic pt gustul meu, si cum presimteam ca dupa ce trag focul de mostenitori sunt trimis la plimbare, am oprit-o si am rugat-o sa faca masaj de relaxare pana la sfarsitul orei, ceea ce e a si executat, surprinzator de bine calitativ.

Concluzii: sunt curios daca au si alte fete, ca asa......pas.

Nelamuriri: intreg stabilimentul imi dadea senzatia, totusi, ca se presteaza si futaiuri, ca masajul e un paravan. hmmmmm......

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Buna.Cei mai vechi stiu , asa ca scriu doar pt.cei noi.Situtia e valabila de la infiintare, nu vad de ce s-ar fi schimbat intre timp.Am avut trei incercari, ratate sau semiratate toate.S-a scris mult si pe alt site, unde a si explicat cineva ca da, ar fi un paravan pt alte servicii cu deschidere internationala.Ce e la vedere , daca ajungeti pe acolo, are un raport calitate/pret foarte scazut , dar  sictir maxim/calitate si reclama agresiva/calitate foarte ridicate.Nu mai poti sa intorci capul de sus  in Buc de reclame (afise, fluturasi, astia da, de calitate)  la "holdingul"  Frigid Zone, Frog Angels,   Gashka Palace, sau cum le mai zice mai nou, ca schimba "canapelele" des.Ideea e: vedeti afise bine facute, cu fete trasnet si promisiuni umflate, EVITATI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...