Jump to content
Sign in to follow this  
ddc_forum

Cluburi FKK in Germania

Recommended Posts

ddc_forum

Trebuie sa precizez de la inceput ca inca nu am avut placerea de a fute pe plaiuri internationale, dar sper.... ca in viitorul apropiat...

Deci, acest post nu face decat sa va lumineze ziua prin frumusetile prezentate.

Pe hxxp://www.goldentime.at/site/ la sectiunea fete hxxp://www.goldentime.at/site/girls/ dintr-un total de 31 de fetite, cu uimire am constatat ca 23 de fete sunt de pe plaiurile mioritice: ba brunete, ba blonde, ba romance, ba romanes, ba tatoase, ba plate, ba help etiopia, toate gusturile.

Le redau mai jos intr-o ordine aleatorie dupa propria mea placere:

Natalie

Paris

Elena

Ely

Sonja

Ramona

Nicol

Cindy

Delia

Alice

Andra

Valentina

Brenda

Irina

Jenny

Michaela

Djulia

Tanja

Julia

Vesna

Alexia

Andrea

Samira

Intrebari pt. cunoscatori:

A probat cineva?

Le cunoaste cineva de pe vremea cand activau si in Romania?

Imi vine greu sa cred ca s-au lansat direct international si pe plan national au stat ascunse.

Banuiesc ca sunt foste dansatoare sau maseuze sau ceva de genul asta, ca daca ar fi fost ddc la noi in tara, parca le-as fi tinut minte.

P.S.

hxxp=http

ddc_forum

@Gotti

Am testat eu lacasul, este in Viena.

Recomand.

Un amic de-al meu a fost acum 2-3 luni cu business in Viena si a testat locatia.

Mai interesant e ca a iesit ziua la masa cu Mara ( hxxp://www.goldentime.at/site/mara-im-vip-zimmer-video.html ) si cu inca o romanca. Le-a combinat seara in club, fetele au vazut ca este baiat subtire si au iesit cu el fara probleme.

Baiatul are probleme de acest gen si in tara, necasatorit cu bani in portofel, ai place sa umble cu muieri frumoase prin restaurante. SI prin dormitoare.

Cert e ca Mara nu trebuie ratata, am vazut niste poze cu ea pe telefonul lui de am ramas masca.

Daca mai am drum anul asta prin zona nu o ratez.

ddc_forum

In proportie covirsitoare domnisoarele de acest gen nu presteaza aici. Sunt fete din provincie, dedulcite la bani, care nu-si strica reputatia(!!!) pe plaiuri mioritice. Au masini, apartamente, se imbraca bine, relatii cu diversi mahari sau interlopi si sunt piese dupa care te uiti prin cafenele sau cluburi. Hai sa facem o comparatie intre fetele prezentate de gotti si cele testate pe site-ul nostru! Gasim vreuna care sa treaca de aici acolo la aspect?

ddc_forum

Am fost aici acum 1 sapt. Am fost in timp ce messe Frankfurt era plina de expozanti. Nu stiu daca este normalitatea insa acolo erau peste 100 de fete permanent in club , plus inca cel putin 50 pe camere !!!

A fost bestial! 65 eur intrarea , 50 eur numarul. la 3 numere esti deja rentabil

Sala cinema , Jacuzzi , sauna , piscina exterioara. bauturi nealcolice free !!

Beware: plin de romance! Am luat o fata din Venezuela si una din Ecuador. Pentru extra chestii gen anal mi-au cerut 100 de eur. Nu m-am bagat.

GFE +10 daca mai bagi un 20 de eur. te linge fata peste tot. Oral NP.

alte intrebari ?

incercati aici un domeniu in frankfurt.65 euro intrarea

la discretie 4 tipuri de sauna jacuzzi mancare si bautura(nu alcool)piscina kino si cel mai important vreo 60 fete

super

50 euro de fata oral normal

pt orice extra(cu doua fete anal etc)inca 50 euro

ddc_forum

alte intrebari decat care, ca n-a fost niciuna?

dar ai putea sa ne spui: durata unui numar, oralul e neprotejat? cu finalizare unde? chestii de-astea. n-am priceput treaba cu rentabilitatea (esti rentabil pentru ei, banuiesc).

ddc_forum

durata unui numar: cat te tine ! nu se uita nimeni la ceas. ( 30 - 40 min banuiesc) . Pentru o ora si ceva si multe bonusuri gen sa ma linga peste tot , limbi peste tot si ejaculare pe sani am platit 100.

oral neprotejat ( cred ca am scris oral NP)

Pt finalizare pe fata , sani si alte locuri diverse trebuie sa mai oferi un 10- 20 euro depinde de fiecare.

avand in vedere calitatea fetelor esti rentabil cand platesti 215 eur pentru 3 numere cu 3 fete diferite. ( ai inclusa in intrarea de 65 de euro camera , bauti nealcolice free , diverse alte locuri pentru job , in foisor , langa piscina , la sauna , la jacuzzi etc.)

alte intrebari decat care, ca n-a fost niciuna?

dar ai putea sa ne spui: durata unui numar, oralul e neprotejat? cu finalizare unde? chestii de-astea. n-am priceput treaba cu rentabilitatea (esti rentabil pentru ei, banuiesc).

ddc_forum

Ma bine studiai link-ul pe care l-am pus eu pe aici. Gaseai oferte mult mai bune. Chiar si in Koln

Guest albandi

are cineva o recomandare pentru un club in Munchen?

p.s. ma bucur sa vad ca s-a reactivat forumul

turku

Albandi, in Munchen exista un singur FKK, Fkk Relax, Hofer Strasse 22. Daca ai masina, e bine sa incerci cele 2 cluburi din Ulm, Morgenland si Safari sau pe cel din Augsburg. Safari face parte dintr-un lant foarte bun, probabil o sa ai parte de vreo 10-15 romance, media conationalelor in FKK-uri fiind undeva intre 30-40%.

Raz

Vizitat de curand Kiel in nord.

Disperat dupa o muie sambata seara am gasit un fkk langa port (dooh) la care am ajuns din instinct (si disperare cred).

Intuiesc ca taximetristii stiu exact unde sa va duca.

20 de camere si cam tot atatea domnisoare de la asiatice la est-europence.

Nu am ramas pentru ca nu am inteles regulile pe fondul unei raceli incipiente si a oboselii.

Mi-au ramas in cap reguli precum prezervativul pe care-l pui inainte sa dai pantalonii jos, nu scoti ciorapii, intrebi inainte de a face orice, 150 EUR/ora plus 27 sau 37 EUR/camera.

Nick Name

@R: ce ai vizitat tu nu era FKK. FKK-urile sunt ceva de genul "flat rate"; platesti o taxa la intrare si apoi gasesti inauntir ceva de mancare si de baut precum si de futut. Nu ai limita la nimic: manaci cat vrei, bei (dar nu te lasa sa te imbeti) si futi cat poti din gamada de fete disponibile. In plus la FKK nu prea gasesti camere in care sa intri doar tu; adica poate sa vina oricine sa te priveasca...

kristi2222

faza povestita de R, cu datul ciorapilor jos, e criminala

...n am mai auzit asa ceva....bine, nici cu regula cu pusul cauciucului inainte de a te dezbraca nu mi e rusine....probabil,iar cei care au fost pot confirma, ca  depinde si unde nimeresti, cred ca la fkk urile respectabile nu e posibil asa ceva...

Cristi

Domnilor....despre Koln niste date actualizate pot capata si eu....va rog !

Multumesc

Nick Name

Cristi: un pic de search pe net iti poate fi util!

Ca sa te ajut nite:

( 0200.608.140 )4808AABz3kX

Bafta!  Astept cu interes o recenzie din partea dumneavoasta, de pe meleaguri Germane!

ffrreeuudd

Aproape de Koln BERNDS: fkk destul de bine cotat, mie mi-a placut, totusi zona granita cu Olanda e preferata mea: Goldentime,  Planet , Oasis, Living Room si Yinyang in olanda la granita

Daca nu, exista pt iphone o applicatie pt fkk-uri, e in germana dar e ok, introduce-ti la search FKK.

joeblack

Recomandari in Nuremberg?

Am gasit cateva (mai multe) dar daca a fost careva pe acolo astept detalii

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" />

costel baldea

Albandi, in Munchen exista un singur FKK, Fkk Relax, Hofer Strasse 22. Daca ai masina, e bine sa incerci cele 2 cluburi din Ulm, Morgenland si Safari sau pe cel din Augsburg. Safari face parte dintr-un lant foarte bun, probabil o sa ai parte de vreo 10-15 romance, media conationalelor in FKK-uri fiind undeva intre 30-40%.

Fratilor sunt o gramada daca vreti o recomandare boboc hai sa va scot din incurcatura:

De belea, e cam scump dar merita si pentru alte "zbenguieli" bagati aici:

angelofsin

Salut,

in perioada urmatoare plec in sexcursie la vecinii nemtzuloi zonele Erfurt si Leipzig , recomandari?

multumesc frumos... si raman dator cu review

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

varud76
  • Like 1

Salutare,

Saptamana trecuta m-am pierdut prin Saarbrucken,unde am vizitat Paradise Club (

99% Romance,una singura din Albania si o negresa MAREEEE,

70 Intrarea si 50 /30 min O+N

Atmosfera slabuta,clienti ieftini,francezi 95%

Am bifat 2 d'ale noastre +albaneza,...ce sa zic,calitatea din ce in ce mai slaba si multe fite ieftine.

Cred ca o sa atac piata de cluburi mici,ca la asta mai mari Romancele si-au spus cuvantul si atitudinea.

Varu

papuasul

Pai de cativa ani buni fetele bat la greu UK-ul pentru ca sunt preturi mari + rata de schimb favorabila, pentru nimic (50 pounds pentru ca ai intrat si ai vazut). Mie mi s-au parut cam "prostuti" colegii englezi care mi-au facut cadou vara trecuta - ca sa ma impresioneze - o vizita la un stabiliment din Brighton. Noroc ca am avut inspiratia si nu am deschis gura, asa ca am auzit ce "unelteau" fetele (mai bine nu stiti, insa oricum stiti caci chiar suntem destepti, fara nicio ironie - cei care colindati pe afara, cred ca sunteti de acord cu mine - ca ne creste inima cand vedem ce tantalautii sunt unii); las-o in p**a mea de treaba, 100 de banuti munciti ca sa iti falfaie una tatele si curu' 15 min si, mama, ce chestie ai facut!!!).

Insa ei au parte de super-concerte la tot pasul, pe cand noi asteptam cu anii sa tot vina cineva si, din pacate, unii ne canta cam ca pentru lumea a treia cand apar pe aici (ori sunt eu prea pretentios). Daca aveti chef de polemica pe acest subiect deschidem un topic separat :)