Jump to content

Kami, bruneta 30ani, Mihai Bravu - 0764775748


ciprian
 Share

Recommended Posts

Vizitat zilele trecute, locatia fiind visavis de magazinul Spectrum (intre Obor si liceul Iulia Hasdeu)

M-a asteptat intr-o costumatie asemanatoare cu cea din fotografie, poate chiar aia. Pozele sunt reale, cu alte cuvinte.

Tipa are undeva peste 30-35 de ani, e bruneta cu ten alb, are  o alunita mai mare undeva pe un obraz. Arata bine, presteaza normal protejat si oral neprotejat cu finalizare orala, accepta 69, fk si sex intre sani. O gasesti cel tarziu pina la ora 19.00 in locate.

Nu am ramas, mi s-a parut cam serioasa, genul ce scoate un bici si da militaria jos din pod. Avea trasaturi cam masculine, gen.

Dar cu mine s-a purtat frumos, n-a comentat nimic. Mi-a chemat-o si pe colega ei, o blonda trecuta de 40, tunsa scurt si cu parul cret, cred ca am taxat-o in urma cu cativa ani, intr- o alta locatie, tot prin zona.

 

0764775748

 

[attach=1][attach=2]

41529_87bfad373285d1b91b9df554d3e72aa94795c138.jpg

41531_26f60fcd135ea674e4afc0ec89255bbd4af32ff9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Locatia este vizavi de Spectrum, intre Ferdinand si Obor si are tel - 0764775748.

Eu am avut o tentativa la Cristina 31 de ani (nu ii mai regasesc anuntul in AT si nici nu i-am retinut nr). N-am ramas pentru ca era vanzoleala (sunt cel putin 3 si cat am povestit despre servicii a sunat de doua ori interfonul, in conditiile in care este o singura baie).

Cristina este cu cateva kg in plus (nu neaparat grav), accepta FK, CIM la 100/h. In alta locatie/conditii incercam o tura.

La plecare am dat nas in nas cu blonda de care zice Ciprian. Cred ca in locatie este si Ana - 0760083444 ( 0760.083.444 ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest papuasul

A reaparut cu anunt in AT. S-a mutat singura la "cucuietii din deal" (in zona IMGB, blocurile noi din Popesti Leordeni). Garsoniera noua, curata. Ea uratica, kg in plus, max la 1.60 m, insa foarte curata.

Pentru ca am batut cale lunga din p-ta Victoriei pana la locatie am ramas pentru o finalizare. N-am facut decat un scurt oral cu CIM pentru care am platit 70 de lei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...