Jump to content

tarfa tupeista berceni 0742930844 0742.930.844


simplu
 Share

Recommended Posts

Total de evitat!!! 0742930844 0742.930.844

 

Am fost eu si rau am facut.

 

Locatia intr-un bloc turn in spatele vilei cu bar la parter de vizavi de scoala de politie un pic spre big la etaj superior intr-un apartament darapanat cu dotari minimale nici cearceaf nu avea si dupa cum aveam sa aflu pestii in bucatarie....

 

pozele false desi ea ca animal nu arata rau...o blonda inalta slaba si destul de armonios alcatuita. dantura incalecata dar parea ca nu are probleme asa ca am optat pentru o finalizare la oral si aici am luat prima teapa....pai nu mai e 80 cum am vb la telefon....e 100 daca vrei....ca prostul am acceptat ca eram statut...

 

ma duc sa ma igienizez un pic si imi aduce un prosop straveziu de ros dar ma descurc si ma intorc in camera pe pat unde fata incepe un oral mecanic in doru lelii timp in care am facut greseala sa ii bag 2 degete in pizda de unde a venit un miros de conserva stricata care era sa imi taie tot cheful.

 

ma rog usor usor simt ca termin doar v-am spus ca eram statut si o apas un pic pe cap sa grabeasca ritmul fara sa o brutalizez absolut de loc moment in care incepe sa ma certe ca sa imi fie rusine si ea se duce sa aduca pestele sa ma bata ...evident ca finalizarea nu a fost orala si m-am simtit de cacat desi nu o abuzasem cu nimic.

 

era sa uit...jos era neepilata de cel putin 2 saptamani avea par de 4-5mm crescut in toata zona...

 

in concluzie eu nu va recomand sa vizitati faptura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...