Jump to content
ciprian

Matura , zona Dristor, 0799045361

Recommended Posts

ciprian

Am ajuns acum cateva zile la Ana, care presteaza in blocul de garsoniere de la Dristor, la etajul 9. Se pare ca lucreaza doar pina pe la 17.30, dupa acea ora nu o mai gasesti decit pe colega ei bruneta, cu numar actual de telefon 0769183062 si cu topic deschis aici :

. Pe bruneta am mai intilnit-o in acest bloc, tot la et.9, dar la alt apartament.

Ora programarii s-a respectat , asa ca am urcat pe la scara 3, aflata in dreptul gurii de metrou.

Mi-a deschis o tipa roscata, inalta de vreo 1.65 dar suita pe tocuri, imbracata destul de sexy . Cum exact, nu mai tin minte, dar mi-au placut picioarele. Am schimbat cateva vorbe si i-am zis ca ramin doar la o finalizare , pentru care urma sa cotizez cu 60lei. Accepta oral neprotejat, cu finalizare orala, normal in diverse pozitii, 69. Nu se saruta pe gura.

Tipa nu e o frumusete, are o figura cam geometrica, asta a fost senzatia care mi-a dat-o, dar mi s-a parut de bun simt, asa ca am ramas.

Baia curata, prosop curat, apa calda si sapun pentru prichindel. Am facut repede un dus, si a intrat si ea imediat dupa mine.

Partida nu a fost extraordinara, dar hai sa zicem ca la bugetul asta, am primit destul : putin preludiu, cu sarutari pe piept si mai jos, pentru revigorare, cateva figuri de masaj, mai mult de incalzire, apoi a trecut la oral neprotejat. Din pacate, la oral se foloseste destul de mult de mana, trebuie mereu temperata.

Apoi am luat-o eu la mozoleala, sarutari pe sani (mici, nr.2), pe tot corpul (are carnea cam moale, cred ca are peste 35 de ani), iar pizda, curata si epilata, si ea e tot nr.2. M-a lasat s-o ling cat am vrut, apoi, dupa montarea prezervativului, am trecut la normal. Intai ea peste mine, apoi am inversat pozitia.

Nu s-a implicat ea prea mult, dar repet, a fost usor peste media unui fast-fuck.

Dezbracata arata putin cam ciudat, pare destul de mica, are talia subtire, apoi bazinul se lateste dintr-o data.

Nu pot spune ca as reveni, dar nici nu mi-a parut rau dupa bani.

Pozele e posibil sa fie ale ei.

[attach=1][attach=2][attach=3]

ciprian

In acest moment isi face reclama pe AT cu alte 2 numere de telefon : 0799045361 ( 0799.045.361 ) si 0725044235 ( 0725.044.235 ).

De locatie, n-am idee, ca nu avea sens sa sun si sa intreb.