Jump to content

0767790186

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

@ratledge

Nu saruta...este reticenta...poate o fi si faptul ca e in prima zi..poate e invatata de...."profesioniste"

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> ...oricum am reusit sa ii "zmulg" 2-3 pupici.

• Administrators

Dragilor,

Locul acela are o rata de refrishare a personalului (un fel de-a spune...) cu care vad ca nu putem tine pasul.

Am testat si eu locul acu vreo doua saptamani si din cele doua gratii prezente (Ana si Mari s-au recomandat) am ales-o pe Ana. Mica, dar interesant proportionata. In focul luptei m-a surprins cu un damf neplacut venind dinspre obiectul muncii. Acuma, recitind recenziile, constat ca era sa mai rapuna un confrate, dar daca n-am citit la timp, asa imi trebuie !

Altfel, prestatia corecta dar fara sa mi se fi stabilit definitiv in vreun neuron (cu exceptia damfului, fireste). Oral ne, sarguincios si dedicat, normal pro in ce pozitii a vrut subsemnatul (avantajoase olfactiv). Finalizare pe sani, dar eu nu ma mai intorc la locul faptei. Poate doar pentru tanara achizitie descrisa la inceputul postului. Apropo, in pozele postate aici nu recunosc niciunul din personajele pe care le-am vazut eu acolo. De aici si rata de refrishare...

A.

• 3 weeks later...
  • Administrators

Din AT:

"PROFESIONISTA, 2 ani in arta, masajului de relaxare cu erotic si finalizare, fata draguta cu forme sexy, sani nr. 3, locatie buna, discretie totala, suna-ma iar eu te voi astepta, 27 ani, blonda Roxy; 02 Mar 15:40 0732109271 "

Draguta la vorba, mi-a povestit ca presteaza toate felurile de masaje erotice cu finalizare, 150 lei 1 finalizare, 200 lei 2 finalizari, sta pe la Piata Muncii, Calea Calarasilor, vis-a-vis de Agip, singura, discretie, poze reale, deja ma vedeam acolo, cand totul s-a naruit pt. mine dupa raspunsul la intrebarea:

"Oralul se poate neprotejat?

Sigur ca da, dar eu nu practic sex oral si nici normal!!!

Si eu cum finalizez?

Prin tehnici de masaj desigur, eu nu fac sex!?!

Multumesc, la revedere."

Deci cine prefera salon de masaj cu o maseuza poate sa pofteasca.