Jump to content

"Sportiva" totala 150 lei 0724406652


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

CONFORMATIE sportiva, blonda, masaj fizioterapeutic ce-ti va revigora trupul si spiritul. Frumusetea si experienta mea vor oferi placere si relaxare totala. Garantez revenirea domnilor educati si discreti 0724406652 ( 0724.406.652 )

 

Poza nu o atasez pentru ca nu este a caprioarei. As fute o sportiva (handbalista...ca astea-s mai robuste, dupa ce poza a pus la profil), insa nu a raspuns pana acum la telefon. Asa ca simtiti-va liberi sa va exprimati, daca ati dat o tura.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a raspuns mie la telefon acum cateva zile, dar din pacate nu am apucat sa o vizitez. Singura completare pe care as putea sa o aduc este ca presteaza la (evident) Piata Alba Iulia, si ca atunci cand am vorbit era destul de pe fuga, mi-a spus ca mai sta doar pana la ora 19:00 la sediu (si era deja trecut de 18:15 cand am vorbit noi).

 

Spor!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papuasul

Mare noroc ai avut ca ti-a raspuns :) Eu nu am reusit sa dau de ea, in majoritatea timpului are telefonul inchis.

Sa vedem care e norocosul care o sa si intalneasca cu ea. Nu fiti timizi si raportati! :)

Spor!

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Am reusit sa o prind la telefon. Se pare ca are setat telefonul fara apel in asteptare si daca vobeste pare inchis.

Mi-a zis ca locatia este langa Kaufland Mihai Bravu (nicidecum in piata Alba Iulia si a zis ca nici nu a fost acolo), in cunoscutul bloc de garsoniere de pe Racari. Elena, blonda, 28 de ani, 1,65, 50 kg (de la telefon, ca nu am ajuns la ea), de curand in activitate, de 3-4 luni. Are progam de dimineata de la 9.00 si pana la 15.00. Dupa 15.00 ii lasa telefonul colegei cu care imparte locatia si care raspunde si ea la acelasi numar (WTF?).

La telefon cand a recitat textul introductiv a zis ca "ofera relaxare totala". La intrebarea concreta daca face si anal a zis ca nu. Oralul se poate si neprotejat insa "vedem la fata locului, in functie de igiena". Acelasi raspuns si la CIM.

Daca ajung raportez. Spor!

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Destul de ciudat....inseamna ca mandrele folosesc acelasi telefon, una pe tura de dimineata cealalta pe tura de dupa-amiaza.

Eu am dat de ea (adica alta) zilele trecute, o voce foarte placuta care pe mine m-a inspirat (nu doar vocea...ci tonalitatea, cum vorbeste fara sa fie grabita si fara panica aia pe care o simti la altele cand iti recita poezia), Delia, 30 si ceva de ani (nu am retinut), in niciun caz 50 kg caci am intrebat-o care este legatura cu pozele si a recunoascut ca poza nu este a ei, dar seaman ca si conformatie. Deci kg pe undeva pe la 60, dar o doamna nu se intreaba despre asta...ce plm. A zis ca se poate si anal...dar ea pune accent pe moment, daca esti cumva invaluit in aceiasi vibratie a universului impreuna cu ea probabil sa o poti penetra si in cur.

Nu-mi place deloc chestia cu un telefon la doua femei.....dar mi-a placut vocea. A naibii voce, o sa merg doar pentru vocea aia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...