Jump to content
Sign in to follow this  
Oops

Recomandari, va rog

Recommended Posts

Oops

Va salut cu stima, domnilor.

Ma pregatesc de o, aproape sigura, delegatie de durata medie la Cluj si, pentru ca nu as vrea sa ma odihnesc prea mult si sa pierd ocazia, as vrea sa fac ceva vizite pe la fetele bune.

Va rog frumos, ma puteti ajuta cu ceva recomandari? Fete, cluburi, saloane sau orice altceva menit sa ma ajute sa trec peste raul de delegatie

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Toate cele bune si pricepute!

Jockey

Salut, ar fi util sa spui ce doresti, mai exact.

Vrei sa iesi la agatat, vrei sa mananci ceva bun, vrei sa futi la sigur (daca da, ce anume: tanara, batrana, GFE sau PSE, etc)

Despre cluburi si restaurante, gasesti informatii pe zilesinopti:

Respecte

Oops

Salut Jockey,

Ai mare dreptate, nu am fost clar.

De futut intrebam si ca sa fie dupa preferintele mele, bine ar fi sa fie tinerica sub 35 ani, curata, skinny, sani mici, GFE ridicat.

Si mai intrebam si de un salon de masaj, curat, discret, cu fete pricepute la masaj de relaxare, in primul rand.

Asta de mi s-o arata delegatia asa cum planuiesc 

Stime si respecte

Jockey

Hmm, din pacate nu te pot ajuta cu un pont sigur vis a vis de o fata skinny. Eu nu apreciez genul, deci experienta mea e nula, din acest punct de vedere.

Din ce se aude (neverificat de mine) , domn'soara e skinny enough si presteaza de top - 0756830280 ( 0756.830.280 ). Ea spune ca accepta doar peste 30 de ani - nu stiu cat este de fidela acestui principiu. Uneori e cam fitzoasa si vorbeste urat - poate nu o vei prinde intr-o asemenea pasa.

Salon de masaj - o sa fi tratat corect la Cleo: 0740176620 ( 0740.176.620 ). Sanse de experiente foarte faine ai la aproape toate saloanele, dar vorbim despre o sansa mica.

Sper sa-ti fie de folos.

Bafta!

Oops

Multumesc mult, Jockey, dar doar ce m-am intors de la Cluj. Am ajuns pe fuga si nu am apucat sa fac nimic destept.

Oricum, informatiile sunt valoroase si ma voi folosi de ele cand ajung din nou acolo.

Cat despre pragul de varsta, este depasit de mult.

Inca o data, multumesc.

Respecte