Jump to content
Sign in to follow this  
TomaDaniel

Denisa Dristor - 0761025915

Recommended Posts

TomaDaniel

Oh, shit! Asta e tuta aia care zicea de clienți grăsuți și "opăriți" și că ei nu-i place să se fută și că o face de nevoie și polemici peste polemici cu "frații" tăi nimfolăbari...

Și tu te-ai gândit să ne-o recomanzi nouă? 

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Eu zic să o iei acasă și să ți-o păstrezi numai pentru tine dacă tot ți-a plăcut așa de tare!

Cotoi

Uite ce e, pe mine nu ma mai intereseaza ce scrie pe nimfolabari. Nu-s "fratii" mei. Am recunoscut ca am avut cont acolo. Dar nu mai imi trebuie forumul lor. Nu ma intereseaza discutiile de acolo si nu le urmaresc.  Nu stiu ce s-a scris acolo, mi-e sila. Intrebare: de ce va uitati in curtea lor? Va place mizeria aia de forum? Putem aduce aici informatii si sa ne dezvoltam singuri. Se poate, da, cu recenzii si fara comentarii aiurea.

Cu mine s-a comportat frumos, n-am ce sa zic. Asteptam si alte recenzii.

Cotoi

Si inca ceva, bai, desteptu' lu' peste prajit... ti se pare ca as castiga ceva recenzand o fata? Mi-am rupt din timpul meu liber, ba, sa aduc o contributie si tu asa ma intampini... vai de capul tau.

TomaDaniel

"Ti-ai rupt din timpul tau liber"? "Contributie"? "Asteptam si alte recenzii"? Nu-ti place "cum te intampin"? Du-te ba in pizda ma-tii de peste prost...

Cotoi

sa-mi bag pula in ma-ta aia zdreanta care te-a fatat cu cainii maidanezi si sa ma slobozesc pe toata familia aia a ta de ologofreni si pe mortii tai de avorton infect!

bai gunoi imputit, mars in mortii ma-ti ca-mi bag pula in familia ta numai decat!

nu stiam ca s-a mutat discutia aici ca ti-as fi raspuns imediat cum ai trecut la injuraturi, jegule ce esti! Io imi bag pula in mortii tai numai decat, bai cacatule!

du-te-n mortii ma-ti cu tot neamu' tau cu tot! muistule!

sperminator

sa-mi bag pula in ma-ta aia zdreanta care te-a fatat cu cainii maidanezi si sa ma slobozesc pe toata familia aia a ta de ologofreni si pe mortii tai de avorton infect!

bai gunoi imputit, mars in mortii ma-ti ca-mi bag pula in familia ta numai decat!

nu stiam ca s-a mutat discutia aici ca ti-as fi raspuns imediat cum ai trecut la injuraturi, jegule ce esti! Io imi bag pula in mortii tai numai decat, bai cacatule!

du-te-n mortii ma-ti cu tot neamu' tau cu tot! muistule!

mda, ceva deosebit! mi-am luat notite....