Jump to content

(V) Camelia, matura, 0730369218, zona Unirii


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Anuntul tipic al mandrei este urmatorul:

 

MATURA, feminina, ofer masaj terapeutic prin proceduri specifice terapiei, benefice organismului cu imbunatatirea tonusului necesar vietii cotidiene, 0730369218 ( 0730.369.218 ) ( 0730.369.218 )

Inainte, cand ofertele erau mai fără perdea pe anunţul, zicea aşa:

 

DOAR in weekend, excentrica, 38 de ani, deosebita prin stil si calitate, ofer companie domnilor generosi si educati, intr-o locatie de lux din centrul capitalei, sex total, poze reale.

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

Răspunde la  0730369218 ( 0730.369.218 ). În trecut se pare că răspundea la 0767510418 ( 0767.510.418 ) şi mai apoi la 0734169888 ( 0734.169.888 ).

Amabilă la telefon, îţi dă toate detaliile şi te asistă să ajungi la locul faptei. Care loc este un apartament pe Bulevardul Unirii colţ cu Nerva Traian, lângă Garanti Bank. Nu e rău apartamentul: nu e super-lux dar nici din ăla comunist.

 

Mândra: hmm...

Micuţă cam de 155-160, slăbuţă cam de 48-50 Kg, cu forme (are şi ţâţe şi cur), brunetă cu părul lung şi drept, sprâncenată (are sprâncene din alea pictate ca în desenele animate japoneze), ochi caprui, bronzată, cam ridată (dar nu rău) şi cu faţă din aia de vrăjitoare. Am dat cătare pe google după anime şi aş putea spune că seamănă cu asta:

 

[attach=6]

 

Una peste alta doamna este o apariţie futabilă. Te cam pune pe ganduri la primul moment de sinceritate când recunoaşte că are de fapt 46 de ani. Am dat să deschid gura să o întreb ce mănâncă de arată aşa bine la vârsta ei dar mi-am adus aminte la timp răspunsul ăla clasic ("banii unor fraieri ca tine") şi mi-am înghiţit cuvintele.

 

Acţiunea: hmm... Cucoana e genul mai autoritar aşa… şi nu prea te lasă să o scoţi din zona ei de confort. Din câte m-am prins eu asta înseamna un fel de futut pe transpirate, care să-i liniştească ei hormonii. Aşa că dacă vă ţine pula îmi imaginez eu că rezultatul ar trebui să fie unul pe măsură. Eu eram într-o dispoziţie mai romantică – dar mi-am dat seama că nu prea am cu cine. Mie îmi place mai soft şi mai lipicios, nu una care să ţipe la mine “hai băiete, dă din cur mai tare!”. În timp ce te fute, madam îţi face şi profilul psihologic (se pare că o pasionează chestiile de genul ăsta). În plus, e şi foarte atentă cu timpul (nu că m-a dat afară când a trecut ora, dar nici mult nu mai avea – oricum am fugit eu primul)… ;)

 

Concluzii şi recomandări: hmm…

Ca să-i răspund lui gotti[/member]: NU, NU se mulează pe comportamentul clientului!

Pentru hemlock[/member]: seamănă la mutră cu ŞEFA paraşutelor de la HR. Aşa că dacă vrei să te răzbuni – du-te!

Pentru papuasul[/member]: da, face şi FK şi CIM şi COF, nu e nici urâtă şi nici grasă dar cu toate astea s-ar putea să ţi se facă frică şi să fugi… :D

Pentru addendum[/member]: dacă îţi aduci de acasă o pereche de bocanci pentru tine (cu care să baţi din călcâie când primeşti ordine) şi o cravaşă pentru ea (cu care să te pleznească peste cur când ţi le dă) s-ar putea să te alegi cu nişte amintiri de neuitat! :D

 

post-308-15039238877_thumb.jpg

post-308-150392388771_thumb.jpg

post-308-150392388773_thumb.jpg

post-308-150392388774_thumb.jpg

post-308-150392388776_thumb.jpg

post-308-150392388777_thumb.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest papuasul

@Toma: multam de recomandare. Nu mi s-a facut frica si nici n-am fugit.

Am muncit la greu sa imi stabilesc o intalnire cu ea. De principiu lucreaza in week-end insa acum fiind vacanta zice ca mai este disponibila si in timpul saptamanii. Am fost tot in locatia descrisa de Toma.

Arata foarte bine pentru varsta ei (eram prevenit de recenzie), cu un pic de burtica, dar doar un pic :)

Eu nu am prins-o in ziua in care era in dispozitie autoritara, cu mine fiind pisicoasa si destul de maleabila.

Mi-a placut analul, firesc (la indemnul sa trecem si la curulet a percutat ca si cum asta astepta), fara fite si chestii de genul "sa vad daca nu e mare/nu sunt pregatita ca nu m-ai prevenit ca vrei" (nici nu am intrebat-o multe la telefon, cu ea chiar nu am discutat de anal, mi-a zis la fata locului la recapitularea serviciilor) si am pompat fara proteste si miscari anti pana la finalizare.

Am platit o ora insa am stat un numar care s-a lungit.

Locatia ok, tipa ok, 250 de lei investiti corespunzator.

Daca aveti nervi sa o prindeti (in cursul saptamanii pentru ca in week-end zice ca nu are prebleme de disponibilitate) sau noroc sa va potriviti cu ea la program, merita.

Spor!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Mai nou vad ca se advertizeaza cu alt nr. de telefon - 0763186659 ( 0763.186.659 ) - si cu un alt set de poze.

 

[attach=1][attach=2][attach=3]

 

post-308-150392425369_thumb.png

post-308-150392425378_thumb.png

post-308-150392425386_thumb.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Activeaza, mai ales in week-end, de vineri pana luni, iar in perioadele de vacanta chia r si in timpul saptamanii. Este destul de greu de prins. Incearca cu mesaje.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a raspuns pe whatsapp la nr. asta 0730369218. Insa ultima oara cand am fost la ea, nu s-a ridicat la cotele la care ma asteptam. Stiu ca acum 1 an si jumatate, avea servicii mult mai bune si parca se implica si ea mai mult, era mai comunicativa si pro client.

Ultima intalnire a fost o tacere totala si m-am simtit aiurea. De asemenea serviciile nu includ  analul iar FK deloc. Totusi isi respecta programarile si poate fi gasita duminica, cand eu am mai mult timp liber, chiar si pana la ora 21 poate fi gasita. Sanii tot asa tari si frumosi la atingere, oralul bun ... la normal nimic deosebit.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Si eu am fost relativ dezamagit dupa ultima intalnire, acum mai bine de 7-8 luni, inainte de Paste. A devenit distanta. Cu mine a fost si FK si anal, intrucat asa fusesera si precedentele intalniri. Am platit tot o ora insa nu a mai fost "timp" (de fapt dispozitie) pentru al doilea numar (era deja imbracata cand am revenit de la dus si m-a informat ca deja cineva este in drum spre ea). Nu cred ca mai revin.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Deci se pare, din spusele voastre, ca “duamna” are de fapt pret pe finalizare si nicidecum pe ora. O sa am grija sa ma tina cat mai mult ca nu ma trimita la plimbare pana nu finalizez 😈 asta in cazul in care si reusesc sa o prind cumva sa stabilesc o intalnire. Nu a raspuns saptamana trecuta nici la telefon nici pe whats up

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...