Jump to content

(V) Mirela Matura Dr Taberei 0745028362


andrendr01
 Share

Recommended Posts

"MIRELA, cosmeticiana profesionista, ofer servicii de cosmetica si masaj general, mai multe detalii la telefon. Drumul Taberei 0745028362 ( 0745.028.362 )"

 

in urma cu vreo 2 saptamani am vazut acest anunt pe AT. fiind aproape de casa si avand o mica pasiune pt doamne in varsta am zis sa o incerc.

 

am sunat si am facut o programare la care pot sa spun ca a fost parolista. locatia in dr tai undeva pe bld. timisoara pe langa plazza.

 

locatie - apt de 3 camere f curat si ingrijit, tipa pare sa locuiasca singurain aceasta locatie - intr-o camera are si masa de masaj.

 

baia - curata, cu gel de dush si prosop uscat si curat.

 

tipa - plinuta (pozele sunt reale) undeva zic eu peste 50 de ani(desi nu apreciez f bine varsta intotdeauna) miniona si cu sanii f mari

 

ostilitatile - tipa este f pupacioasa si pisicoasa pot sa spun ca GFE a fost f ok mai ales ca a fost pupacioasa inca de cand am intrat cu mangaieri prin pantaloni atingeri... facut dush eu, facut dush ea si am trecut la ostilitati....

oral - cu usoare tendinte de deep si cu multa atentie la zonele adiacente

normal - accepta pozitii diverse si accepta chiar sa o "penetrezi" anal cu degetul cand sta capra.

 

tariful 50 de lei finalizarea si 100 de lei ora.

 

per total:

 

locatie - 10 (chiar e f curat si e liniste)

oral - 8 spre 9 inca nu am dat 10 nimanui cred

normal - 9

gfe - aproape de 10

 

post-8756-150392387062_thumb.jpg

post-8756-150392387065_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salutare ! Am fost ieri la dna si am o singura remarca. Nu meriya timpul pierdut cu atit mai mult cei 50 lie. Dna este chiar foarte matura o fata de gospodina nu mai am ce sa discut desprea alte aspecte fizice pentru ca eram tentat sa o tratez va pe o bunicuta.

Preatatie slaba atita masaj cit si oral. Altceva nu am avut curaj.

Cam atit am avut de spus.

 

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 years later...

Locatia e vis-a-vis de Mall Plaza, pozele sunt vechi, acuma saraca arata ca o babuta. Taxeaza 70/150 ora, Oral si Normal, Oral nepro, face in schimb un anilingus bun. Aspect pozitiv ca e docila si lipicioasa, nu e pe graba.

La corp e de nota 4-5, sanii au pierdut razboiul cu gravitatia, ajung pana la buric. In locatie cam haos, dar baia curata, dar in dormitor miroase a spital de geriatrie. Foloseste prezerv ieftine chinezesti (de preferat sa veniti voi cu ele), la normal se unge din borcan cu alifie (era epilata total). 
Oral de un 7, se scoate cu anilingusu.

Normal de un 6, sta mai mult pe burta si misionar.

La a doua vizita cand am trecut de la oral la normal, imi puneam preze la care ea zice poti sa bagi fara ca esti curat…🤪, ii zic ms dar nu fac fara. Cand o luam pe la spate a acceptat si degetele in fund dar refuza Anal. Intre numere mai vb una alta, se plangea ca are diabet, nah timpu nu iarta pe nimeni.

Pentru cine are fetish ala GILF merita incercata, dar e un turn off faza ca poti sa o bagi fara cauciuc.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Pentru ca nu am reusit sa ma programez in alta parte, pentru ca ma atrag maturele (batranele), pentru ca eram curios, pentru ca-mi place masajul am ajuns si eu la aceasta doamna.

Ea o doamna pozitiva, probabil peste 60ani (genul care nu-si arata varsta), locatia un apartament plin cu tot felul de lucruri.

I-am spus ca ma intereseaza doar masajul, m-a pus sa aleg masa de masaj sau patul. Am ales patul, dar jumatate din acesta era plin cu tot felul de lucruri.

Nu am fost invitat la dus, iar ea pe sub capot avea o plasa. Incepuse sa pregateasca o sticla cu ulei pregatit de ea pentru masaj, am refuzat-o si i-am spus ca doresc sa faca cu crema de galbele care era pe pat (crema pregatita pentru actiunea ce are loc intre picioarele ei). A intins 5 minute crema de galbele pe spatele meu si apoi m-a pus sa ma intorc cu fata in sus.

Masajul pana aici a fost, s-a mutat apoi cu mangaielile pe barbatie, a pupat putin zona moale, nu am incurajat-o sa continue cu oral. I-am dat de inteles ca mi-ar placea sa-mi ofere anilingus dar s-a retras usor.

Am dezbracat-o, am intins-o pe pat si i-am explorat corpul. Pentru iubitorii de batranele doamna se prezinta in standarde, pe mine m-a incantat faptul ca nu este grasa.

Nu a comentat nimic, a fost receptiva, iubeste sa fie mangaiata, alintata, o femeie care traieste sexualitatea foarte mult si bine, m-a indrumat si mi-a explicat cum doreste sa-i mangai feminitatea. Sunt femei tinere care nici in plina maturitate sexuala nu pot (nu stiu) sa se bucure de erotism.

In timp ce o mangaiam cauta sa-i ofer FK dar am refuzat, nici cunilingus nu i-am facut, cu toate ca sunt un mare amator de FK si cuni, cred ca nu i-am facut din cauza ca am citit pe aici ca propune si neprotejat.

Dupa finalizare mi-a spus ca daca vreau pot sa ma duc pana la baie, dar nu m-a atras ideea acum la sfarsit. In timp ce ma imbracam ea incepuse sa trimita mesaje celor care au sunat cu 30 min mai deveme. Disctractia m-a costat 150ron. 

Probabil o sa revin doar cand nu o sa gasesc loc in alta parte si o sa fiu disperat sa vad o femeie goala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to (V) Mirela Matura Dr Taberei 0745028362

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...