Jump to content

Bruneta Dristor, 0764574375


danr
 Share

Recommended Posts

DRISTOR 2 bruneta, 18 ani, ofer masaj terapeutic si masaj de relaxare. Pentru mai multe detalii tel. 0764574375 ( 0764.574.375 )

 

Am vorbit cu ea (60/fin, 100/h, cam aeriana la tel.) si am ajuns la locatie (statia de metrou Dristor 2) dupa vreo jumatate de ora, asa cum stabilisem. Nu mi-a mai raspuns la telefon. Dupa o asteptare de vreo 10 min. si 3 apeluri, si-a inchis telefonul de tot, probabil ca o deranjam. Teapa.

 

 

post-43-150392386293_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am fost la Irina zilele trecute, in blocul de garsoniere de la Dristor, la etajul 4.

Am stabilit telefonic intilnirea, si am revenit la locatie dupa o juma de ora. Mi-a raspuns aceiasi voce (cred) dar mi-a spus ca ea este colega Irinei si ca a iesit putin pe afara, in fata blocului, pina termina clientul. Mi-a zis ca putem sa asteptam impreuna.

Bine.... am parcat masina undeva pe vis-a-vis de bloc si am traversat.

Pustoaica ce ma astepta era una la vreo 16 ani, roma, simpatica, nimic de zis intrat in scara blocului, unde era mai racoare. Dupa maxim 10minute a primit un telefon si am urcat la etaj.

Aici ne-a intimpinat tipa care urma sa presteze : miniona, in virsta de 17-18 maxim 20ani, greu de zis. Tot mica de inaltime (1.60~1.65 cel mult), in slapi, pantaloni scurti si tricou tricou larg. Bruneta (dar românca) ochi frumosi, aduce putin cu  Adelina Pestritu.

Am aflat din nou ce se presteaza : normal protejat, oral neprotejat cu finalizare orala sau corporala, putin masaj, 69, fk, maxim 25min.

Am cotizat si am plecat la baie.  Imediat dupa cotizatie, cealalta pustoaica a spus cuiva telefon "gata, poti sa pleci !" . Si-a luat si ea niste tigari  si a plecat, lasindu-ma singur cu "Adelina".

In drum spre baie, mi-a strigat sa daca nu-mi convine prosopul, primesc altul. Prosopul era umed, intradevar. Iar sapunul lichid indoit la greu cu apa. Trec peste alte detalii.

M-am intors in camera, fata ma astea dezbracata in pat si m-a intrebat direct : cum vrei oralul ?

L-am ales neprotejat, si fata s-a apucat de treaba. Dupa 2-3 minute m-a intrebat daca am o problema si mi se scoala mai greu. Nu stiam ca e un standard  :(  . I-am zis sa continue, ca face bine ce face, pe un ton prietenos, sa nu cumva sa o supar sau sa-mi strice buna dispozitie prin mai stiu-eu-ce replica inteligenta. Normal ca s-a sculat, am lasat-o s-o suga inca cateva minute, si am trecut si eu la oral. S-a plins ca am mainile reci, cind am atins-o pe sani. Jos era curata, epilata, fara mirosuri, m-a lasat cat am vrut eu.

Fata de colegul care a deschis topicul, cred ca am fost mai norocos: fata n-a stat cu ochii in televizor, ci undeva in tavan, asa ca am putut sa mai schimba cate o vorba sau pozitie cu ea, cat timp am lins-o.

Am trecut apoi la 69. M-a rugat s-o anunt daca imi dau drumul, sa-si ea aer, sa nu se inece  :o .

Si-a dat seama cind a fost momentul, si totul s-a terminat la ea in gura, exploziv.

S-a dus apoi la baie si a scuipat tot. Sper ca s-a spalat si pe dinti.

Si cam asta a fost tot. Am venit pentru o descarcare rapida, fara mari pretentii, si cam asta am primit. Fata are sani foarte frumosi, e curata, asa ca pentru 60 lei a fost in regula. Oral a fost decent, la normal nu mai ajuns.

Zi frumoasa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Am dat iar de Irina, la aceiasi adresa, crezind ca este altcineva. Am fost indus in eroare si de noul numar de telefon , 0762493290 ( 0762.493.290 ), dar si de noile poze din anunt.

In locatie era si "calauza" de data trecuta.

Evident, nu am ramas.

Le-am spus ca e o confuzie, si ca nu raman. N-au zis nimic.

[attach=1][attach=2]

27588_fdb3ccab62e947da96a106bc5c11cc377f038e90.jpg

27590_130a8dc3d8e54f6387485672b499e52da233a682.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...