Jump to content

Dna Mirela - 0741205771


simplu
 Share

Recommended Posts

tu esti mult prea sensibil cred eu. nu e neaparat ceva rau dar dupa cum vezi esti vulnerabil fata de tot felul de influente externe.

 

confirm masajul bunicel si finalizarea asemeni dar nu e ceva iesit din comun. nu cred ca am facut acel click si mi-a fost cam greu sa ma relaxez cu muncitorii care taiau gresie alaturi si cu doamna care a tot raspuns la telefon....poate cand termina renovarea o sa fie ceva mai bine. la pretul asta e o buna alegere totusi.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A mai ajuns careva pe la doamna Mirela?

 

Ma gandeam sa o vizitez, insa nu ar mai strica si alte pareri.

 

Zi buna,

K

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da . e ok am fost si eu la doamna Mirela pe undeva pe la piata Romana pe Nicolae Iorga langa un restaurant imi scapa acum numele , nu le am cu , carciumile  , . ca servicii . Masajul cotat undeva pe la 8.5 daca preferi masajul soft , best cook , nu stiu ce s-a intamplat dar a fost exploziv super belea , atingeri doar la best cook , sani micuti dar fermi , draguta , si volubila , chair am termunat "  programul  " si tot mai aveam de vorbit . nu stiu um e cu dusul pt ca la venire aeram fres veneam de acasa la plecare erau fetele acasa si mi-a fost jena sa intreb de dus . doamna am inteles sca este interpreta de muzica populara , " sarmalagi " cum zicem noi in bransa in cea ce priveste cele spuse de prietenul de mai sus , referitor la dereglari energetice ,  pot spune ca da il cred este posibil probabil ca este el mai sensibil , dar eu nu am simtit nimc rau in acest sens dimpotriva, o sa verific data viitoare , eu am avantajul ca stiu sa-mi fac protectie fata de " dereglari " de acest fel .

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Citind comentariile postate si find o zona accesibila am zis sa ajung la doamna. Dearece mai vorbisem cu dansa nu am mai insistat pe prezentarea meniului, deorece il stiam si nici pe locatie. Am fost invitat in camera de masaj si invitat sa ma dezbrac, insistand sa dau tot jos pentru a putea sa maseze toate zonele. Un masaj bun urmat la sfarsit de o eliminare de energii negative (vorbele doamnei), poate putin cam mecanic.

In timpul masajului am primit accept pt acces la zonele intime (are sanii marisori si tari, putin lasati). Per ansamblu un masaj bun, recomandarea doamnei ca trebuie facut odata pe luna.

Halatul: 70 lei pentru o ora

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu stiti, ofera si companie intima la un pret mai bun ?

nu face nimic altceva in acest sens , nici nu ar avea cum , camera are doua intrari , si in plus are si doi copii din care fetita cea mica este clasa a 5 si stiti  cum e  cand esti o mama responsabila . probabil ca o face dar din placere si cu persoane de care se ataseaza emotional si nu acasa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

am incercat sa o conving sa faca macar topless masajul dar nu vrea si pace. mi-a spus doar ca daca vreau si pot face numai masaj genital timp de o ora.

 

a obtinut cineva mai mult?

 

Link to comment
Share on other sites

am dat un google dupa numarul de telefon si am gasit o mirela, dar canta muzica populara , fiecare cu pasiunile lui.

 

https://m.youtube.com/watch?v=AOq6uC1c2j8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...