Jump to content

(V) Blonda matura, squirt, Universitate 0768735385


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

MATURA, blonda, pasionala, voluptoasa, ofer sex total, oral deep, normal superb, anal intens, cunilingus, squirt maxim de placere. Pasiunea si placerea la ea acasa. Universitate, 0768735385 ( 0768.735.385 )

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

[attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

 

Programare: telefonica, nici o problema la respectarea acesteia.

 

Locatia: Universitate, la intrarea pe Batistei. Garsoniera cam inghesuita, nu prea curata, baie mica cu o cabina de dus inghesuita.

 

Servicii: sex total, 150 lei ora. Oral si neprotejat, insa fara finalizare orala.

 

Aspect: eeei...aici e aici, madama nu arata a dama de 150 lei....Pozele sunt ale ei, o matura trecuta de 40 ani, corp cam cazut, sani mari insa foarte lasati, cur la fel. Un "turn-off" ar putea fi dantura absolut dezastruoasa, dinti negri sau cazuti...dracu stie ca mi-era frica si sa ma uit in gura ei. In plus, vorbeste si un pic cam ciudat, parca incomodata cumva de dantura...

Eram tentat doar de squirt, asa ca am inchis ochii si m-am cerut la dus.

 

Prestatia: revenit de la dus, doamna ma astepta tot imbracata in pat. Am cerut un prezervativ din secunda 1 si am cerut un oral de dezmortire...Buuunicel de tot, cu incercari disperate de deepthroat din partea ei fara nici un "ajutor" din partea mea, cu limbi pe oua si mult scuipat, cu lins in cur sustinut. Dupa o palma de-a mea peste buci, asa in joaca,  madama a cautat repejor si m-a dotat cu un bici...spundu-mi ca-i place sa fie submissive, cerand palme sustinute peste cur, sani, tras de sfarcuri. Vazand cum merg lucrurile, am pus-o pe spate, mi-am strecurat 3 degete in ea, in timp ce o biciuiam peste sani....nu a durat mai mult de 1 min si la cateva atingeri repetate ale clitorisului ei a avut un squirt foarte abundent...Am continuat sa o chinui asa, cred ca a avut peste 5 squirt-uri unul dupa altul, geme si se poarta exact ca o nimfomana. Dupa ce am obosit am pus-o din nou sa ma linga in cur, cu reprize de deepthroat cu lacrimi in ochi...in cele din urma am ejaculat pe sanii ei inrositi un pic de bici...

 

Concluzie: o varianta pentru rough sex cu un pic de dominare, doar daca puteti trece peste cum arata. La partea de dominare nu ii place totusi dominare propriu zisa, ci mai degraba un sex mai dur. A recunoscut ca a fost o perioada sclava/asistenta stapanei Andreea (http://www.ddcforum.com/fete-din-at-(ce-stiti-despre)/(v)-stapana-cu-sclava-0723505213/msg77062/#msg77062), este blonda din penultimul post...

Am platit la sfarsit 150 lei, mi-am facut damblaua dar nu mai revin.

post-139-150392383136_thumb.jpg

post-139-150392383144_thumb.jpg

post-139-150392383147_thumb.jpg

post-139-150392383149_thumb.jpg

post-139-150392383151_thumb.jpg

post-139-150392383152_thumb.jpg

post-139-150392383154_thumb.jpg

post-139-150392383156_thumb.jpg

post-139-150392383158_thumb.jpg

post-139-15039238316_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Am vizitat si eu matura respectiva: toate datele logistice conforme cu cele ale antevorbitorului, duduia e descrisa perfect mai sus, totusi are un farmec al ei, ori poate a fost altfel cu mine - fiind primul client din ziua respectiva. Ca amator de rough sex cu tendinte BDSM pot sa spun ca a fost o intalnire peste asteptari...am trecut prin tot ce-am vrut, de la deep throat si anilingus, normal, anal(ambele surprinzator de stramte) pana la palme peste tot(sani, cur, fata, pussy), spit, tras de par, facesitting, fisting total, toate acceptate si cerute cu lacomie de ea, o nimfomana reala!

Lasand la o parte aspectul comercial care clar nu e de 150 lei, actiunea in sine(pentru cine cauta asa ceva) e de toti banii si chiar mai mult.

Fara grija ceasului, cu baie desi mica, accesorizate cu geluri Nivea, prosop corect, apa de la frigider, aer conditionat, pozitie facila cu parcare sub Inter.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...