Jump to content

(V) Inna Matura Rosetti 0731470936 / 0757266841


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

DOAMNA matura, 38 de ani, miniona, cu chef de viata, doresc sa cunosc un domn manierat si generos pt. a petrece impreuna clipe memorabile. Ofer companie intima numai la domiciliul meu din zona Obor, reala, 0731470936 ( 0731.470.936 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]

 

Locatie: Obor, blocul cu magazinul, intrare prin laterala din dreapta (cea dinspre parcul cu Primaria). Ai de trecut de 2 usi, prima de la intrarea in bloc, a doua pe holul ala mare...Apartamentul este unul cunoscut, s-au perindat multe domnite prin locatia respectiva, per total decent ca si curatenie/intimitate, insa fara sperante prea mari pentru ca locul este un fast-fut care insa respecta timpul alocat.

 

Servicii: oral si normal 100 lei o ora cu finalizari, oralul se poate si neprotejat.

 

Aspect: Tipa este clar din etnie, pozele sunt ale ei, insa facute din unghiuri favorabile si care nu scot in evidenta decat sanii mari, fara insa sa se vada si burtica destul de mare si cam dizgratioasa, cu vergeturi vizibile. Sanii sunt intra-adevar mari insa odata scosi din sutien inainteaza spre sol cu 9.81 m/s2.

 

Prestatia: nu am ramas decat pentru un oral incantat de buzele groase pe care le si vedeam mulate pe pula. Surpriza a fost insa dupa ce, iesit de la dus, o gasesc pe doamna tot imbracata si timida ca o scolarita de clasa intaia. A scapat usor usor de haine, sanii au coborat vertiginos mai mai sa acopere vergeturile de pe burta, iar ea se codea sa o suga de zici ca o musca. Mi-a spus ca eram printre primii clienti (vizita a fost acum mai bine de o luna), nu stia sa faca sex oral insa dorea sa invete. Nu am crezut-o, insa lucrul a devenit clar cand s-a apucat sa o suga...fara tehnica, fara sa stie cum sa o ia, pe ce parte, cum...

Ne-am chinuit asa vreme de vreo 20 minute...apoi am pus-o sa stea cu gura deschisa pentru o finalizare orala in timp ce eu imi faceam o laba sanatoasa. Am reusit in cele din urma sa-mi dau drumul jumatate in gura ei, jumatate pe sani.

Concluzie: matura, aspect fizic neatragator, prestatie slabuta. Am dat 100 lei la inceput...nu este de revenit.

 

 

 

 

 

post-139-150392383002_thumb.jpg

post-139-150392383003_thumb.jpg

post-139-150392383005_thumb.jpg

post-139-150392383006_thumb.jpg

post-139-150392383008_thumb.jpg

post-139-150392383009_thumb.jpg

post-139-150392383011_thumb.jpg

post-139-150392383013_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest papuasul

Plususi: FK (n-are probleme cu dantura ca Emma, colega ei), CIM (fara inghitire, insa nici nu fuge la 3 secunde dupa ce termini), ora este ora (cu cate finalizari poti), nu este repezita, se straduieste sa iti faca pe plac (a fost de fiecare data dezamagita ca nu raman la al doilea numar), slabuta (la ultima intalnire - din cele trei de pana acum - mai pusese ceva pe burtica si nu era mandra :) )

Minusuri: miniona, uratica (dar nu de speriat), vanzoleala mare (toate trei intalnirile au fost dupa 19.00 si am prins plin) intrucat au o singura baie.

Mai nou, de dupa Paste, au o colega noua in bransa, la 20 de ani, Catalina, 0725764920 ( 0725.764.920 ) cu care am intrat in prima ei saptamana de activitate doar la un oral cu finalizare, care insa are multe kg peste pentru gustul meu (in pozele meserias facute nu se vede)

Revenind la titulara, nu este un must-have insa mie mi se pare o oferta cinstita pentru ce ofera. In 5 luni am mers de trei ori si nu mi-a parut rau de bani.

Unii din voi poate vor trage concluzia ca mi-am scazut standardele (poate asa o fi) insa va provoc sa imi recomandati pe cineva disponibil dupa 19.00, la care te poti programa (fara o suta de telefoane/SMS-uri/PM!!! pe forumuri (nu dam nume) ori alte tipuri de contact in afara clasicului sunat) si mai este in toane si chef (cand merg la ea imi vine mereu in minte reclama la Duracell in care iepurasul mai poate dupa ce ceilalti au murit de mult)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Am fost si eu la Inna si am plecat multumit.

Nu stiu de ce, dar cand am vazut-o mi-a adus cumva aminte de Amy Winehouse:)

Cu bun simt, calda, oral np, fk.

Incearca sa se comporte ca o amanta si pe alocuri reuseste foarte bine. Spun pe alocuri pentru ca, pe de alta parte, mi-a dat de inteles (finut) ca nu prea se accepta depasiri de timp.

Eu unul mai revin.

Link to comment
Share on other sites

Fata e singura in cuib (pb nu pt mult timp....). M'a primit calduros (ne cunosteam de cand activa si Ema im cuib). in rochie alba sexy. Servit cu cola, suc, apa la alegere.

M"a invitat la dus cu un prosop mare si papuci. La intoarcere mi'a propus sa desfasuram actiunea in sufragerie (ca tot sintem singuri).  Am preferat dormitorul ei unde am inceput prin limbi in pizda (epilata si curata) din si cateva in fund....primele parand sa ii placa.

Am trecut la oral unde am si terminat. Nu are tehnica (nu se pune pb de deep si pt testicule am facut o solicitare specifica) desi se straduieste mult. Te intreaba mereu cum iti place etc. Am finalizat in gura si a asteptat cuminte sa termin. Nu mai intra si nr 2 dar ce m'a detanjat este ca a tot incercat sa calculeze cat msi ramasese (imi dadusem drumul greu..deh)..."o mai fi timp?", "la cat ai venit?". Cand s'a lamurit ca mai e o kuma de ora :) totul a rebenit la normal...Am beneficiat de FK de la intrare la iesire dar nu pot spune cat de sanatosi i sant dintii :)

Fata nu arata f rau (t atele sint mari si lasate dar nu e deranjant), fundul e misto  pacat ca nu face anal..

Pt cei care nu vor minione de culoare nu e de mers rest cred ca e o exprrienta de avut tinand cont de pret. ....Revin daca ajung la normal.

 

Trimis de pe al meu Samsung folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Fost si eu anul asta, la un moment dat. Nr. nou de telefon este 0757266841 iar locatia e pe Dorobanti, imediat dupa posta.

Ce sa zic... tanti e neagra tuci si urata cu spume, dar meserie stie. M-a futut si m-a supt de m-a rupt.

Un alt argument contra ar fi ca locul faptei este o garsoniera intunericoasa si cam insalubra.

Un alt argument pro ar fi ca pentru 100 de lei in toiul verii cand esti transpirat fleasca si prafuit sa intri undeva unde e racoare, faci 2 dusuri si dai si o buca fara proteste...  nu e rau deloc!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Eu cand am vazut-o prima data, acum vreun an si ceva, era sa ma intorc la 180 grade, dar am mers pe premiza ”daca o fut p-asta, sunt barbat adevarat, printese fute oricine”. Si da, stie sa ofere un preludiu de ti-o face băț.

Si n-a fost rau, se fute pasional, o suge binisor, fara vacuum sau deep, dar placut, cu lins coaiele, accepta si CIM, FK  bun (buze foarte carnoase-soft si limba jucausa), iar la normal se lipeste efectiv de tine si traieste momentul. La corp e de 7 maxim, pe strada nici nu m-as uita la ea, poate doar daca are țâțele sărite din sutien, dar....pula nu știe carte

E tiganca intr-adevar, dar nu e ”tigancă”, adica fara atitudine și limbaj specific.

Am revenit, in lipsa de altceva, mai ales ca pot sta un numar lung, fara graba, la 100 lei. Locatia e o garsoniera, nu insalubra, dar vechiuta, dar cel putin e discreta.

Si astfel, am realizat inca o data ca degeaba ma duc la printese, daca nu sunt in stare să provoace o erecție prin atitudine si preludiu, nu doar prin prezentarea ambalajului.

 

Inna,

miniona, o doamna cu un caracter aparte, matura mereu aceeasi, dar intotdeauna altfel, maseuza cu experienta ofer masaj terapeutic si de relaxare numai la domiciliul meu din zona Dorobanti

180701901.jpg.c6b74ce168386458d5d58d63f042f139.jpg180701911.jpg.5c436833f7f18387be4386af3795e2f4.jpg184707581.jpg.79640cee7a3bdac5af3b0352175cb283.jpg202621211.thumb.jpeg.f7b8cf574a6013c08a7a68f3221e203b.jpeg202621221.thumb.jpeg.671eab1dd4ae2718f33ed71303ce4ca3.jpeg202621231.thumb.jpeg.d9e0329d46ce8599c7bb051c204182ab.jpeg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gotti said:

Eu cand am vazut-o prima data, acum vreun an si ceva, era sa ma intorc la 180 grade, dar am mers pe premiza ”daca o fut p-asta, sunt barbat adevarat, printese fute oricine”. Si da, stie sa ofere un preludiu de ti-o face băț.

Si n-a fost rau, se fute pasional, o suge binisor, fara vacuum sau deep, dar placut, cu lins coaiele, accepta si CIM, FK  bun (buze foarte carnoase-soft si limba jucausa), iar la normal se lipeste efectiv de tine si traieste momentul. La corp e de 7 maxim, pe strada nici nu m-as uita la ea, poate doar daca are țâțele sărite din sutien, dar....pula nu știe carte

E tiganca intr-adevar, dar nu e ”tigancă”, adica fara atitudine și limbaj specific.

Am revenit, in lipsa de altceva, mai ales ca pot sta un numar lung, fara graba, la 100 lei. Locatia e o garsoniera, nu insalubra, dar vechiuta, dar cel putin e discreta.

Si astfel, am realizat inca o data ca degeaba ma duc la printese, daca nu sunt in stare să provoace o erecție prin atitudine si preludiu, nu doar prin prezentarea ambalajului.

 

Inna,

miniona, o doamna cu un caracter aparte, matura mereu aceeasi, dar intotdeauna altfel, maseuza cu experienta ofer masaj terapeutic si de relaxare numai la domiciliul meu din zona Dorobanti

180701901.jpg.c6b74ce168386458d5d58d63f042f139.jpg180701911.jpg.5c436833f7f18387be4386af3795e2f4.jpg184707581.jpg.79640cee7a3bdac5af3b0352175cb283.jpg202621211.thumb.jpeg.f7b8cf574a6013c08a7a68f3221e203b.jpeg202621221.thumb.jpeg.671eab1dd4ae2718f33ed71303ce4ca3.jpeg202621231.thumb.jpeg.d9e0329d46ce8599c7bb051c204182ab.jpeg

 

 

192140671.jpg

181240441.jpg

192141141.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vizitat de vre-o 2-3 ori , cand avea tarif unic .

Locatie accesibila, Dorobanti langa fostul Romtelecom.

Prestatia : oral f bun . in functie de ce vrei mai soft sau deep , CIM , fara Swalow .

De obicei stau o finalizare si de fiecare data m-a certat de ce nu raman toata ora.

Raport calitate/pret f bun chiar daca nu mai este la prima tinerete, compenseaza prin atitudine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest zepelinul

Inna

Bucuresti, azi, 11:14
Urcă primul în listă

Descriere anunt

 
Inna,

miniona, o doamna cu un caracter aparte, matura mereu aceeasi, dar intotdeauna altfel, maseuza cu experienta ofer masaj terapeutic si de relaxare numai la domiciliul meu din zona Dorobanti,

serviciile mele sunt normal protejat si oral (protejat sau neprotejat, in functie de igiena). Exclus analul.

Programul este intre 10-22, uneori si in week-end.

pretul este de 100 de lei finalizarea, sau 200 lei ora.

Programari la 0757266841

 

 

Locatie - 9 curata ,baia la fel ,fara fum de tigara marele minus este ca in zona nu prea gasesti loc de parcare

Atitudine - 10 chiar a avut o atitudine super , m-am simtit ca la o veche cunostiinta desi eram pentru prima data la ea

GFE - 10  imbratisari ,sarutari pe gat si  corp de parca eram cu o prietena

Oral - 9  

Normal - 10

Halatul = 100/finalizarea

De revenit = cu siguranta

De recomandat = doar celor care prefera genul 

https://www.anuntul.ro/app.php/anunt-inna-eoxBvB#xO41m9

Link to comment
Share on other sites

@zepelinul data viitoare incearca functia search  INAINTE SA POSTEZI CEVA! Poate mai exista al topic deschis cu ce te intereseaza pe tine si postezi direct acolo, NU MAI DESCHIZI TOPICE IN PLUS!

In cazul de față avem aici topic 

Acum le voi uni eu.

Link to comment
Share on other sites

Am fost la Ina in urma cu multi ani cand s-a apucat ea de treaba,avea locatia pe Mosilor langa biserica,blocul din stanga,ultima scara la parter.Numele de Ina l-a primit de la '' colega'' ei care pestise o alta tipa matura care avea numele de scena ina dar care s-a retras.Arata bine de tot la corp cand s-a apucat de treaba si da ,este de etnie dar romanizata ,fara niciun pic de accent.Oralul a fost banal ca la orice incepatoare,normalul la umeri craci dar m-a oprit de vreo doua ori zicandu-mi sa dau mai incet ca o doare,cand a avut orgasm mi-a infipt unghiile in spate ,m-a apucat de cur si m-a tras in ea tremurand din toate inchiiturile si gemea de cred ca au auzit si vecinii.Nu m-a lasat sa scot pula din ea,ma tinea strans in brate rugandu-ma sa o las acolo pana mi se culca,ceea ce am si facut.Mi-a placut mult de ea si am mai trecut de multe ori prin patul ei din dormitorul cu mobila albastra.

Just now, liviu58 said:

Am fost la Ina in urma cu multi ani cand s-a apucat ea de treaba,avea locatia pe Mosilor langa biserica,blocul din stanga,ultima scara la parter.Numele de Ina l-a primit de la '' colega'' ei care pestise o alta tipa matura care avea numele de scena ina dar care s-a retras.Arata bine de tot la corp cand s-a apucat de treaba si da ,este de etnie dar romanizata ,fara niciun pic de accent.Oralul a fost banal ca la orice incepatoare,normalul la umeri craci dar m-a oprit de vreo doua ori zicandu-mi sa dau mai incet ca o doare,cand a avut orgasm mi-a infipt unghiile in spate ,m-a apucat de cur si m-a tras in ea tremurand din toate inchiiturile si gemea de cred ca au auzit si vecinii.Nu m-a lasat sa scot pula din ea,ma tinea strans in brate rugandu-ma sa o las acolo pana mi se culca,ceea ce am si facut.Mi-a placut mult de ea si am mai trecut de multe ori prin patul ei din dormitorul cu mobila albastra.

Am uitat sa va spun ca pe atunci avea cadoul 50/100

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost. Nu recomand nici dusmanilor. Am citit pe aici recenzii inaltatoare, dar am gasit la fata locului o conlocuitoare cu atitudine de "nu ma atinge pe par", nu asa, nici asa, iar dupa un minut de supt "aaaa, pai tu esti de ora nu de numar". Nu s-a spalat inainte si nici dupa. Nici 50 nu face, iar eu, nici gratis nu ma mai duc. Pe scurt, teapa.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am trecut si eu acum o saptamina pe la ea. Tot am incercat sa ajung la ea, de 2-3 luni, dar cred ca am sunat-o mereu dupa 8.30 - 9 seara, cind se pare ca este f solicitata.

Locatie pe Maria Rosetti, intr-un bloc mai vechi, dar cu o arhitectura interesanta. Garsoniera se afla la parter, treci de 2 usi cu interfon ca sa ajungi la ea.

Tipa e simpatica, cu voce de pustoaica, m-a asteptat in pijama , crezind ca sunt client mai vechi (impresie pe care i-am lasat-o in mod intentionat, tot incercind sa ajung la ea, dar nereusind, din diverse motive - ea tot ma intreba daca ne cunoastem, iar eu ii ziceam ca "da, cu siguranta, dar din alta locatie ) ... nu mai conteaza.

Tipa e fumatoare, dar asta nu s-a simtit, atunci cind ne-am sarutat. Din pacate, s-a simtit putin usturoi, dar extrem de putin, desi fata cred ca s-a spalat intens pe dinti . Nu i-am zis, desi poate trebuia.

A avut mereu o atitudine de GFE, oralul l-a acceptat fara prezervativ, de sarutat, nu mai vorbesc. A fost atenta cu mine, cu preludiu placut, sarutat peste tot, luat oua in gura, frecat cu pizda de mine, nu s-a grabit de loc.

Cum de foarte multa vreme nu am mai avut parte de  o finalizare orala , am lasat-o sa mi-o suga pina cind mi-am dat drumul in gurita ei. Ca idee, m-a atentionat ca nu inghite. Nu tineam mortis .

Deci, pot sa spun ca a fost o experienta scurta, dar placuta (mai putin izul de usturoi :)  ). Halatul a fost de 100lei/finalizare 

Pentru cei care nu o stiu - o scurta prezentare : are pina in 40 de ani, miniona, dar bine facuta, de etnie, par lung si tuns cu breton, botoasa dar fara sa deranjeze, vesela, sani nr.4, lasati, si cam avea ceva burta (nu ca aia de bere, sau de shaorma, ci ca una care nu se duce la sala ).

Probabil ca o s-o mai vizitez.

Toate bune !

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Inna e printre veteranele care nu si-a schimbat atitudinea fata de client, respecta timpul si clientul. I-am facut 2 vizite, una cand statea pe Dorobanti langa Posta/Telekom si a doua pe Maria Rosetti langa Auchan.

Servicii bune, FK sustinut, Oral si Normal de 8 si 9 (rar dau 10), sanii marisori, ea f comunicativa, placuta. De fiecare data am stat 1h (200 Ron) timp depasit o data cu 10 min fara sa comenteze sau taxeze ceva in plus. La a doua intalnire intre numere vroiam sa ma clatesc putin eram cu ea in baie de am excitato cu degetele de m-a tras direct din baie in pat.. era horny tare. LoT Misionar si caprita bine executat, oral usor deep cand si cand, o experienta placuta si f ok

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to (V) Ina Matura Obor, 0731470936
  • 7 months later...

Foarte complicat cu Ina, e un fel de ruleta ruseasca. Inteleg si comentariile negative si cele pozitive si nu se contrazic unele pe altele.

 

Tipa e de 11 daca o prinzi in toane bune, dar daca nu, iti zici ca nu mai treci in viata ta pe acolo. E o alta discutie daca preferam femei cinstite care sa se poarte exact asa cum se simt, chiar daca inseamna sa ne luam un sut metaforic in coaie sau vrem sa ne minta frumos.

 

Mi-as face abonament doar la ea daca as gasi-o tot timpul in toane bune, asa e cam 30% sansa sa am noroc si de multe ori ezit.

 

Sincer sa fiu din moment ce nu are preturi ridicate nu as avea o probl sa merg si sa imi spuna ca nu are chef, as sta la discutii cu ea ca ai ce vorbi, i-as lasa 100 si as veni in alta zi cu 200 cand are chef. Pt ca atunci cand are chef e aproape de neegalat.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Am mai revenit de cateva ori la ea, in aceiasi locatie din maria Rosetti.

E mereu  cu zambetul pe buze, mereu calma, mereu ma intreaba de ce nu mai stau macar la o tigara .

Tariful a ramas tot 100 pe finalizare, dar ea nu prea are grija de corpul ei, si burta ei devine din ce in ce mai greu de trecut cu vederea.

Cam atat.

Toate bune

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to (V) Inna Matura Rosetti 0731470936
  • Root changed the title to (V) Inna Matura Rosetti 0731470936 / 0757266841

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...