Jump to content

(V) Nicolle Perla 0736470293


futacila
 Share

Recommended Posts

NICOLLE, alege inteligent descoperind adevarata pasiune in compania mea o domnisoara dulce, nebunatica, simpatica si manierata, deschisa la fantezii erotice oferind momente de extaz domnilor si cuplurilor, 0736665876, 0736.665.876 

 

 

Am gasit acest anunt pe Anuntul.ro ,dupa ce am cautat-o peste tot si nu am gasit nimic despre ea,am zis sa sun.

La telefon a parut destul de prietenoasa,zice ca face de toate ,inclusiv FK si anal,la 150 fin,si 200 ora.,si sta in dorobanti,pe la perla.

A fost cineva pe la duduia ,mie imi pare interesanta ?

Link to comment
Share on other sites

Acum vin de la ea.

Locație: Dorobanți, blocul Perla

Aprtament 2 camere semidecomandat, baie curată.

Zice că mai are o colegă. Acum era singură.

Confirm pozele. Sunt 100% reale.

Fata este drăguță spre frumușică, vorbește frumos și, cel mai important, nu te grăbește. Are în jur de 1,60 și maxim 50 Kg.

Oral bun, cu atenție acordată ouțelor, fără deep. Are și piercing în limbă așa că senzațiile sunt... să zicem diferite de restul...

Acceptă, cu plăcere aș spune, FK.

Stă la lins cât vrei, acceptă degete introduse (opțiunea mea 2; câte o accepta maxim nu știu...). Este curată, fără mirosuri suspecte.

Are câteva jucării (se văd în poze) pe care le poți utiliza după pofta inimii (atât pe ea cât și pe tine....  ;) )

Eu am finalizat anal. La anal este foarte strâmtă (ea zice că a început să practice de câteva zile) așa că imaginea este foarte frumoasă când o penetrezi.

Am stat cam 45 de minute și am achitat 200 de lei.

Tariful este 150 de lei/ finalizarea sau 200 de lei ora.

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]

post-2881-150392382471_thumb.jpg

post-2881-150392382472_thumb.jpg

post-2881-150392382891_thumb.jpg

post-2881-150392382893_thumb.jpg

post-2881-150392382894_thumb.jpg

post-2881-150392382897_thumb.jpg

post-2881-150392382898_thumb.jpg

post-2881-150392382899_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am sunat si am afltat detaliile de mai sus direct de la sursa. Duap ceva vreme am revenit telefonic si am confirmat o intalnire peste 30 de minute. Sun de la parterul blocului Perla si ma roaga sa ii mai acord 5 minute sa puna ceva pe ea. Spun ok si o rog sa ma anunte ea cand este gata. Dupa 15 miunte sun din nou si imi spune ca a intervenit ceva si ca daca vreau sa nu fi venit degeaba pot intra cu prietena ei. Am zis pas si am plecat.

PS: de fiecare data cand am sunat nu isi aducea aminte ca a mai vorbit cu mine. Ciudat.

 

Asta am patit... asta relatez! Trage fiecare ce concluzie vrea.

Link to comment
Share on other sites

Anuntul este activ:

NICOLLE, rafinata, rebela si pasionala, sunt raspunsul tuturor fanteziilor tale. Ofer sex total, oral nep. cu fin. oriunde, dominare, fisting, rol-play, toate incluse fara nimic extra, te sarut, 21 Jan 13:14

0736665876 ( 0736.665.876 ) Bucuresti

150L

 

Astazi apare si colega:

EVELINE ofer servicii de calitate:oral adanc (nep.) cu fin., sex normal in diferite pozitii, anal, dominare, masaj erotic si multe alte fantezii.Dispun de diverse costumatii, jucarioare.Te astept pt. clipe uni 21 Jan 13:12

0734053547 ( 0734.053.547 ) Bucuresti

150L

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

post-780-150392382912_thumb.jpg

post-780-150392382913_thumb.jpg

post-780-150392382915_thumb.jpg

post-780-150392382918_thumb.jpg

post-780-15039238292_thumb.jpg

post-780-150392382922_thumb.jpg

post-780-150392382924_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Eveline da ca locatie Campineanu - vizavi de Sala palatului, disponibilitate pana seara tarziu, 150l/fin si 200 sau 250 ora (nu mai retin). Nicole nu raspunde.

Link to comment
Share on other sites

Fost la Nicolle acum vreo doua saptamani dar nu am apucat sa si postez.

 

Programarea: Aici a fost mai problematic. Vorbit la telefon pe la pranz si a ramas de principiu ora 17:30, asta daca nu se anuleaza o programare anterioara pe la 16:30 si imi da ea un semn. Semnul l-a dat dar destul de tarziu, asa ca tot pt 17:30 a ramas. Am ajuns la ora stabilita in fata blocului dar, surpriza, cand am sunat m-a rugat sa o mai astept jumatate de ora. Cum tot nu aveam altceva de facut am acceptat. Mi-a dat sms peste 25 de minute ca e ok. Am sunat din nou si am capatat indicatii complete pentru ajuns la apartament. Atentie! Tanara nu are retineri in a suna/da sms-uri. Eu nu am o problema cu chestia asta dar cei care au ar trebui, probabil, sa o atentioneze in acest sens atunci cand au prima interactiune.

 

Locanta: Asa cum s-a descris mai sus, bloc Perla, 2 camere semidecomandat, inchiriat cu ziua (din spusele ei si dupa cum si arata) mobilat destul de spartan - cu dedicatie pentru soiul de activitati ce se desfasoara acolo. Un pat, o canapea si niste dulapioare + un televizor pus pe ceva muzica in camera de zi / pat + sifonier in dormitor. Baia nu vreo minune dar destul de curata, dotata cu 2-3 geluri de dus si apa de gura. S-a mentionat existenta unei colege dar nu era in peisaj. Am capatat prosop proaspat si se vedeau mai multe impaturite. Nu exista papuci nici de unica nici de repetata folosinta. Domnita macanea despre mutat in alta parte (pe la Unirii) la ceva de lux si de clestar dar n-as baga mana in foc pentru realizarea acestui plan mirific.

 

Fata: Este cea din poza, dragutica la fata, micuta (nu prea ma pricep la aproximat inaltimi si greutati) dar descrierea colegului cristian1978 pare exacta. O mutra de vulpita cu ceva pistrui. Picioare destul de scurte si pulpe mai groase. Ceva tatuaje cu niste scris dar nimic exagerat sau deranjant. Se jura ca are 23 de ani (eu as zice ca mai mult, mai spre 27) da' nici aici nu sunt vreun talent in aprecieri. Sani micuti dar placuti. Piercing in limba. Epilata complet. Nimic de reprosat dpdv igiena. Spunea ca a stat multa vreme in Italia unde a practicat aceste activitati si inclin sa o cred pentru ca avea o usoare taraganare in voce de tip Raducioiu/come si dice. Repatrierea  s-ar fi petrecut recent, de cateva zile. 

 

Actiunea: Petrecuta in dormitor. Am stabilt o ora cu om vedea cate finalizari (in cazul meu asta inseamna una sau doua, ca nu mai sunt capabil de performante sporite ca odinioara). FK acceptat si intretinut cu placere sau cel putin cu placere simulata. Un pic de 69 la care m-am ajutat de unul dintre cele 4-5 dildo-uri/vibratoare aflate la indemana pe noptiera (daca imi aduc bine aminte am folosit unul negru pe care l-a imbracat intr-un prezervativ), dupa care am lasat-o pe ea sa continue oral-ul pana la savarsire. Oralul bunicel, lins pe coaie, fara deep sau incercari de deep. Mers la dus si refreshat, mers si ea la dush, fumat 2 tigari in sufragerie si trecut la tura doi. Cum nu ma simteam in vreo mare forma, la tura doi m-am labartat pe spate si am beneficiat de inca o tura de oral pe care, la final, l-am ajutat si eu cu niste auto-frecat de pula in botul domnitei pentru ca nu-mi venea neam sa ma savarsesc. Ambele oraluri CIM cu deversare ulterioara la servetel. Ca impresie general pare dispusa la destul de multe dar, asa cum spuneam, nu aveam mare chef si, in general, analul nu ma pasioneaza prea tare.

 

Note:

Programare: 7 - pt. asteptatul in fata blocului si pt dat telefoane/sms-uri (pt cei reticenti la asta).

Locatie: 8 - curatica dar simpla, cu ceva dibacie se gasesc locuri de parcare prin cotloanele/stradutele din jurul blocului, mai ales daca esti familiarizat cu zona.

Aspect: 7 - draguta, micuta (ceea ce imi place mie) dar nimic spectaculos.

Atitudine: 9 - prietenoasa, istetica, conversatie ok, destul de client oriented.

GFE: 8 - FK sustinut si apreciat (sau mimat corespunzator), ceva imbratisari, gemete si gafaieli/oftaturi ce impresioneaza placut masculul feroce.

Oral: 8 - fara deep si zone adiacente dar cu lins de oua si destul de cinstit. CIM fara inghitire. Piercing-ul din limba sporeste nota mai ales pentru impresia artistica daca nu musai pentru senzatiile oferite.

Normal: nu am incercat.

Anal: nu am incercat.

Pret: 200 / ora. Nu am discutat si alte variante.

Program: nu am intrebat.

Recomandare: Da. Mai ales pentru amatorii de tipe micute. Probabil o sa revin la un moment dat (daca o mai fi valabila oferta) cand voi fi intr-un chef mai sporit, pentru ca am senzatia ca poate oferi mai mult decat o experienta buna dar cu nimic iesita din comun.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...