Jump to content

(V) Alexandra 0746993634 Tulip Inn

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

ALEXANDRA, bruneta senzuala cu forme apetisante te invit in compania mea pentru a descoperi adevarata arta a masajului erotic, 1.70, 54 kg, 21 ani, sani nr 3, posta Vitan,  0746993634  04 Feb 11:00      100L

1) unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT.2 brunete,una mai slaba,alta mai plinuta,Alexandra si Delia

2) interval orar in care e disponibila 12-18

3) locatie-Hogeacul unde a activat Issa <Link catre forumul vechi> ,in spate la hotelul Tulip Inn de la podul Marasesti.Mi-au spus ca Issa nu mai lucreaza dar ca mai vorbesc la telefon cateodata.

4) grad de curatenie-bun

5) atitudine -placuta,vorbareata.

6) aspect fizic-eu am performat cu cea mai plinuta Delia.Micuta,cu burta,picioare scurte,tate mici,dar relativ draguta la fata.

7) prestatie-fara masaj,oral mecanic cu preze din prima.Normal numai pe deasupra fara pe la spate ca nu poate.Fara implicare,fast food.

8 ) pret-100 lei in avans.

9 ) impresii / concluzii-nu merita,dar trebuia sa o fac si pe asta.

10) poze cu respectiva(neconcludente) -HELP

Guest Anonymous

Je. Este vorba de blocul din spate de la Mc Donalds de la Dristor, nu mai stiu etajul. O garsoniera curatica, cu o fata care nu are legatura cu ce vedeti in poze. Face bine, dar cum arata mie nu mi-a placut. Eu am o dambla cu dresuri cu banda adeziva, cerere pe care mi-a indeplinit-o.

Nu prea inteleg eu cum se schimba info aici asa ca daca mai sunt intrebari ... raspund cu placere.