Jump to content

Denisa - 0752573859

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

exact, eu, (tu?)

se merita la 350 ron - parerea ta?

ca sa (nu) fiu misogin, pretul mi se pare exagerat, indiferent ce ar efectua fiinta, mai ales pe prafurile astea.

ce o detaseaza de celelalte surate?

• Administrators

apropos (de ce anume, ma intreb eu?):

cine m-a intitulat curvarus erectus?

adica de-abia ma ridic pe picioruse (bine ar fi) sau de-abia ma mai tin genunchii, si, cu ultimele puteri, poate ma mai aburc putin?

• Administrators

Nu te-a poreclit nimeni asa, sint 3 rankuri impozabile automat la atingerea unui anumit numar de posturi, in cazul nostru limitele sint fixate la 5 & 50...Rankurile se pot personaliza on demand, just let me know and you\'ll be served...

• Administrators

Nu pot sa zic daca merita sau nu 350 RON. Pe vremuri, Alexa/ Sabrina/ Alexandra a fost foarte laudata pe vechiul forum si pentru mine A FOST o experienta super buna. Pe vremurile cand pretul era 2.5 milioane, daca ma intreba cineva de vreo ddc, o recomandam linistit pe Sabrina.

Acum nu stiu ce sa zic deoarece nu am ajuns la ea. Daca nu ar fi programul ei atat de limitat si ar fi pe undeva mai central cred ca as risca si i-as face o vizita.

• Administrators

messere rat, era o autoironie, dupa cum bine stii.

dar, daca am de ales, cum ar suna "erectus cartesianus" (in 2-3, hai, maximum 4 dimensiuni)?

• 1 month later...
  • Administrators

Referitor la <Link catre forumul vechi>

Pentru cine este interesat: am observat ca in ciuda faptului ca are anunturi pe net nu prea raspunde la numerele din anunturi. Daca vreti sa ajungeti, va pot face un intro, pentru ca mai am o "cheie" catre patul domnisoarei. Din pacate inca nu am reusit sa obin reduceri nici eu; dupa doua vizite nu ma simt in stare sa cer reduceri!

Eu presimt ca tanara se va "consuma" destul de rapid, dar eu voi "lupta" pentru mentinerea ei pe piata.