Jump to content

Sweet Pleasure


man@work
 Share

Recommended Posts

Dupa zece luni de cumintenie (nu m-am dus la saloane pentru a evita locurile de unde pot contacta virusul si a nu-mi pune apropiatii in pericol) a venit timpul sa reiau vizitele.

Prima oprire a fost la SP unde am fost foarte incantat de pozele domnisoarei Monica ce era de gasit in Pipera.

Ea o domnisoara mai bruneta, inalta, slabuta, aducand foarte mult cu Tonciu.

Cand ma duc la SP nu astept sa inceapa fetele vre-o sedinta de masaj, preiau initiativa si trec direct la partea erotica. Fata s-a adaptat, cuni, mangaieli, fara fk sau alte artificii. In general am observat ca daca nu le ofer minute bune cuni ele nici nu au si nici nu stiu cum sa umple timpul sedintei.

In momentul de fata la SP vad in oferta cateva fete tinere, sper ca multe dintre ele sa se adapteze si sa fie cu atitudine pro client. In cateva zile sper sa pot testa alta fata.

M1.jpg

M2.jpg

M3.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu pinned and unpinned this topic

"Administratorul unor saloane de masaj erotic din București și Ilfov, reţinut pentru proxenetism

Administratorul mai multor saloane de masaj erotic a fost reţinut, joi, sub acuzaţia de proxenetism şi agresiune sexuală, în urma unor percheziţii desfăşurate în Bucureşti şi în Ilfov, transmite Poliția Capitalei. Verificările polițiștilor au început după ce o persoană a relatat că „a atins-o în zonele intime la interviul de angajare”.


Polițiștii din București, sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 4, au pus în aplicare trei mandate de percheziție domiciliară în municipiul București și județul Ilfov, într-un dosar privind săvârşirea infracțiunii de proxenetism. „În fapt, din probatoriului administrat în cauză a rezultat presupunerea rezonabilă că un bărbat, de 47 de ani, din București, în intervalul aprilie – septembrie a.c., administrator al unor firme, sub denumirea de salon de masaj/salon de masaj erotic, cu scopul de a obține foloase materiale, ar fi pus la dispoziție spațiile necesare și ar fi determinat practicarea prostituției prin promisiunea de venituri mari”, se arată în comunicatul transmis, joi, de Poliția Capitalei. Ancheta a început, după ce o persoană a sesizat poliția cu privire la faptul că pe parcursul susținerii unui interviu de angajare, administratorul societății ar fi atins-o în zonele intime.  Cercetările desfășurate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de agresiune sexuală au fost extinse, fiind conturate elementele constitutive ale infracțiunii de proxenetism.  „În urma perchezițiilor domiciliare efectuate în data de 15.09.2021 au fost identificate și ridicate mai multe mijloace de probă. Bărbatul de 47 de ani a fost condus la sediul subunității de poliție pentru audieri, ulterior fiind dispusă măsura reținerii”, mai precizează sursa citată.

Cercetările sunt continuate de Serviciul Investigații Criminale Sector 4, sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 4, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de proxenetism și agresiune sexuală."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Proprietarul vinde vila din Pipera unde ne simteam bine.

Daca sunt nostalgici ce-si permit financiar si doresc ca amintire vila unde au trait momente frumoase pot sa-si indeplineasca dorinta... :)

 

Untitled.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...