Jump to content
man@work

Sweet Pleasure

Recommended Posts

vistantric

Întâlnirea, totusi a fost făcută cu o anume întârziere... si sper ca asa mi-am reparat greseala. Eu as dori sa ne mutăm de pe acest topic... cu discutiile care fac referire la mine.

Trimis de pe al meu SM-G388F folosind Tapatalk

redeagle222

Salutare,

Zilele trecute am trecut pe la dpmnisoara din anunt :

"Ema 30 ani, roscata matura, nonconformista, dezinhibata, maseuza, ofer diverse tipuri de masaj numai in locatia mea, o vila de lux situata langa Parcul Carol. Mai multe poze cu mine pe www.sweetpleasure.ro"

Ema este o tanara din provincie curata cu bun simt, se face usor placuta si este axata pe multumirea clientului

Nu exista contact imntim de nici un fel. Se poate FK, cunilingus, anilingus reciproc, dar fara sex normal sau oral. Nu am intrebat de anal.

Nu am insistat in nici un fel asupra sexului, asa ca nu stiu daca este dispusa contra unei sume anume sa presteze.

Masajul a constat in cateva mangaieri cu putin ulei, dupa care a inceput sa ma sarute pe tot corpul, si pe la mostenitori, etc. Am intors-o intr-un 69 si am gasit o pasarica curata si gustoasa.

La sfarsit am pus-o capra si m-am masturbat pe curul ei, care este si piesa de rezistenta.

In total am stat cam 50 de minute cu tot cu dusuri si am platit 150 de lei. Telefonul la care raspunde este : 0729724953 ( 0729.724.953 ).

Am relatat

redeagle222

O fata comuna. Nici prea frumoasa dar nici prea urata. Nimic deosebit.

In rest atititudinea fata de client este f ok,  care compenseaza cumva.

Curul este in schimb este super. Atentie insa ca este pentru cei care apreciaza un cur marissor, adica sa ai pe ce pune mana.

Carnea pe ea este destul de moale, iar sanii sunt micuti si un pic lasati.

Imi imaginez ca daca o iei pe la spate s-ar misca misto de tot bucile alea 

;D /emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" /> :P. Dar din pacate nu cred ca se lasa fututa .

realmcsar

Salut!

Este singura in locatie? Are legatura cu salonul de masaj din anut?

[attach=1][attach=2][attach=4][attach=3]

redeagle222

Salutare,

Mai era cu o fata bruneta care cred ca este Denisa

Si da, sunt convins  ca este vorba de Sweetpleasure.

Zi buna

realmcsar

Acum Ema este de gasit in locatia din Snagov unde am vizitat-o si eu.

A fost prima oara cand am ajuns la aceasta locatie cu toate ca trec prin zona foarte des. Locatia nu este pentru cei care vor sa lase masina departe si sa mearga pe jos pana la salon. Conditiile din locatie sunt bune. Nu stiu daca in locatie se mai ofera si sex asa cum am citit ca se oferea acum cativa ani.

Ema este o fata draguta, care se face placuta si doreste sa ofere amintiri dragute clientului. Masajul de relaxare nu este punctul ei forte insa apoi prin mangaieri, atingeri si vorbe ofera o parte erotica interesanta.

Voi reveni in locatie de cate ori voi avea ocazia pentru ea sau pentru a incerca masajul si cu alte colege.

kindervondick

Salutare,

Are careva idee cum pot da de domnisoara VisTantric?

La Snagov, de curand a fost cineva? A aparut o noua domnisoara - Clara. Pozele sunt foarte tentante si sunt curios daca a probat cineva serviciile.

Cu stima,

K

redeagle222

Salutare,

Pe la Snagov am mai fost eu de doua ori.

Vis Tantric nu mai lucreaza de mult timp cu gasca respectiva.

Oricum si la Snagov se schimba fetele foarte des, la circa 1-2 luni.

Ultima oara am fost cu Ema; nimic spectaculos, nu se face sex de nici un fel, mi-am data drumul intre bucile domnisoarei dupa ce m-a frecat cu ele.

Adevarul ca stie bine cum sa te frece cu curul pana iti dai drumul. Dar oricum nici de ea nu mai dau de ceva timp. E ceva ciudat pe acolo.

Zi buna

atlas

@Kindervondick , Alexandra vistantric este in provincie de ceva luni bune.

Nu revine prea curand pe aici.

Daca ai fi cautat mai vast pe internet ai fi aflat toate astea.

Si are intentia sa se limiteze la un cerc de clienti cu care are afinitati de educatie si de cultura.

Tarif din nov. 2016 - 300 Lei ora masaj + sex total.

Mai soft....

Este de mirare ca membrii vechi nu au vizitat-o....

Asa ca inarmeaza-te cu rabdare....dar toti spun ca merita 

redeagle222

Merita sa ce ??

Sa arunci banii pe geam ....?!

Eu personal m-am calarit cu ea, dar din punctul meu de vedere 300 e muuuuult tare, pentru ce face fatuca....

Dar poate ne dai detalii despre aia toti care spun ca merita ....

atlas

@ Kindervondick...tacere totala...

@Redeagle 222, m-ai luat cam tare pe tema asta.

Personal nu am cunoscut-o.....

Dar poate nu te-ai potrivit cu ea.

Nu gasesc relevant sa iti indic o sursa , nu il cunosti.

Dama activeaza  si la alt nivel , de timp si tarife.

Plus ca a activat si in strainatate o perioada destul de lunga.

atlas

In locatia de la Unirii exista in prezent o singura maseuza care merita vizitata.

Alina ( fosta Corina ).

Bruneta focoasa ,corp cu carne tare.

Nu face sex....dar o ora in compania ei este placuta.

Ramane cu ochelarii la ochi ca o asistenta de director sau profesoara.

Masaj - 9

Dama -9

realmcsar

De cateva zile salonul de la Snagov este inchis. Am sunat si mi-au spus ca nu se stie cat nu o sa mai functioneze. Pentru mine era tocmai bun fiind aproape de drumurile mele zilnice si evitam aglomeratia capitalei. Am avut acolo cateva intalniri foarte erotice cu Ema, Camelia si Simona. 

Ema si Simona vad ca sunt acum la vila din Tineretului iar Camelia a disparut din peisaj.

O Intalnire dezamagitoare din toate punctele de vedere am avut cu Clara (care a disparut imediat dupa ce i-am facut vizita). Clara avea un corp superb dar doar atat. Restul a fost de nota 2.

Blackman

Da, este vorba despre salonul Sweetpleasure de pe langa parcul Carol.

Ema este dezinvolta, cu o fata gen vecina cuminte de la etajul 6 dar despre care crezi ca este o perversa in intimitate. Sanii mici si cam lasati, curul prea mare si moale.

Ma dusesem mai mult pt un masaj pt ca eram obosit si nu aveam chef decat sa stau si cineva sa se ocupe de mine.

Masajul de relaxare ca si inexistent pt ca odata ajunsi in pat...ea s-a concentrat pe mine si eu pe pizdulicea ei. Am trecut repede intr-un 69, ea fara sa faca un oral in adevaratul sens al cunvantului ci doar atingand din cand in cand capul pulii cu limba. Asta pana cand, in 69 fiind, mi-a ridicat picioarele si a inceput la munca de jos, adica un super annilingus facut cu abnegatie. M-a lins in cur din toate pozitiile, inclusiv capra cu ea mufata la anusul meu si frecandu-mi pula in acest timp. Finalizarea a fost pe fata si sanii ei...un final reusit pt un "masaj" inexistent ;D.

Platit 150 lei la inceput in stilul casei, primit bon fiscal pt servicii de masaj.