Jump to content

Sweet Pleasure


man@work
 Share

Recommended Posts

O fata comuna. Nici prea frumoasa dar nici prea urata. Nimic deosebit.

In rest atititudinea fata de client este f ok,  care compenseaza cumva.

Curul este in schimb este super. Atentie insa ca este pentru cei care apreciaza un cur marissor, adica sa ai pe ce pune mana.

Carnea pe ea este destul de moale, iar sanii sunt micuti si un pic lasati.

Imi imaginez ca daca o iei pe la spate s-ar misca misto de tot bucile alea  ;D ;D :P :P. Dar din pacate nu cred ca se lasa fututa :-[.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acum Ema este de gasit in locatia din Snagov unde am vizitat-o si eu.

A fost prima oara cand am ajuns la aceasta locatie cu toate ca trec prin zona foarte des. Locatia nu este pentru cei care vor sa lase masina departe si sa mearga pe jos pana la salon. Conditiile din locatie sunt bune. Nu stiu daca in locatie se mai ofera si sex asa cum am citit ca se oferea acum cativa ani.

 

Ema este o fata draguta, care se face placuta si doreste sa ofere amintiri dragute clientului. Masajul de relaxare nu este punctul ei forte insa apoi prin mangaieri, atingeri si vorbe ofera o parte erotica interesanta.

 

Voi reveni in locatie de cate ori voi avea ocazia pentru ea sau pentru a incerca masajul si cu alte colege.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salutare,

 

Pe la Snagov am mai fost eu de doua ori.

Vis Tantric nu mai lucreaza de mult timp cu gasca respectiva.

Oricum si la Snagov se schimba fetele foarte des, la circa 1-2 luni.

Ultima oara am fost cu Ema; nimic spectaculos, nu se face sex de nici un fel, mi-am data drumul intre bucile domnisoarei dupa ce m-a frecat cu ele.

Adevarul ca stie bine cum sa te frece cu curul pana iti dai drumul. Dar oricum nici de ea nu mai dau de ceva timp. E ceva ciudat pe acolo.

 

Zi buna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In locatia de la Unirii exista in prezent o singura maseuza care merita vizitata.

Alina ( fosta Corina ).

Bruneta focoasa ,corp cu carne tare.

Nu face sex....dar o ora in compania ei este placuta.

Ramane cu ochelarii la ochi ca o asistenta de director sau profesoara.

Masaj - 9

Dama -9

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

De cateva zile salonul de la Snagov este inchis. Am sunat si mi-au spus ca nu se stie cat nu o sa mai functioneze. Pentru mine era tocmai bun fiind aproape de drumurile mele zilnice si evitam aglomeratia capitalei. Am avut acolo cateva intalniri foarte erotice cu Ema, Camelia si Simona. 

Ema si Simona vad ca sunt acum la vila din Tineretului iar Camelia a disparut din peisaj.

O Intalnire dezamagitoare din toate punctele de vedere am avut cu Clara (care a disparut imediat dupa ce i-am facut vizita). Clara avea un corp superb dar doar atat. Restul a fost de nota 2.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da, este vorba despre salonul Sweetpleasure de pe langa parcul Carol.

Ema este dezinvolta, cu o fata gen vecina cuminte de la etajul 6 dar despre care crezi ca este o perversa in intimitate. Sanii mici si cam lasati, curul prea mare si moale.

Ma dusesem mai mult pt un masaj pt ca eram obosit si nu aveam chef decat sa stau si cineva sa se ocupe de mine.

Masajul de relaxare ca si inexistent pt ca odata ajunsi in pat...ea s-a concentrat pe mine si eu pe pizdulicea ei. Am trecut repede intr-un 69, ea fara sa faca un oral in adevaratul sens al cunvantului ci doar atingand din cand in cand capul pulii cu limba. Asta pana cand, in 69 fiind, mi-a ridicat picioarele si a inceput la munca de jos, adica un super annilingus facut cu abnegatie. M-a lins in cur din toate pozitiile, inclusiv capra cu ea mufata la anusul meu si frecandu-mi pula in acest timp. Finalizarea a fost pe fata si sanii ei...un final reusit pt un "masaj" inexistent ;D.

Platit 150 lei la inceput in stilul casei, primit bon fiscal pt servicii de masaj.

Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Sweet Pleasure
  • longgone featured this topic
  • 2 months later...
On 10/12/2016 at 8:56, vistantric said:

Cunosti tu acel joc... când un jucător zice "stric", si apoi zic toți la fel? Asa ai facut tu acum... dar cam dupa mult timp.

Intr-o zi am sunat la un anunt sa gasesc un loc unde sa fac sex... dar in condiții bune. Ce am gasit la fața locului era cu mult sub așteptările mele... dar am hotărât sa rămân pentru că era locul ideal unde puteam afla tot ce vreau eu despre sexualitatea barbatului/curvarului din Romania. Era locul unde bărbații isi afișau pretențiile in materie de sex fara nici o jenă... si mie aceasta mi-a placut, pentru ca aveam ce învăța. Insa, pentru curiozitatea mea... mi-a fost suficient putinul timp petrecut acolo, mai ales ca doream sa dorm muuult dupa plecarea mea de acolo. In acel apartament cu doua camere, un living si o baie... activau la un moment dat chiar si 12 domnisoare.

 

 

asta e locul ala unde erai ieftina?

 

Link to comment
Share on other sites

Mi-au cazut ochii pe Sara (am ales mai curand excluzand non-atractivitatea celorlaltor vestale), am sunat pe numarul presupus a fi al ei, am programat instantaneu intalnirea peste exact 30 de minute din momentul ala (nu pot jura c-am vorbit cu ea, dar vocea cadra cu datele ei biologice), am ajuns fix cand am promis, dar o alta voce (extrem de impaciuitoare, trebuie sa admit) m-a prevenit ca mai am de asteptat 40-50 de "minutele" si mi-a sugerat sa ma reorientez catre o colega libera. Nedorind asta, n-am facut asta si m-am pierdut in noapte.

http://sweetpleasure.ro/album-foto/maseuza/113

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

S-a redeschis locatia din Snagov. Acum vad ca diferenta fata de celelalte locatii sweetpleasure este pretul care a urcat la 200ron. A fost careva dintre voi de cand s-a redeschis? Pretul mai mare este datorat faptului ca salonul este intr-o zona de bogatani sau si serviciile sunt mai atractive?

In locatie s-au reintors Ema, Simona si li s-a alaturat Irina, o vreme a fost si Svetlana (cam mare fizicul ei pentru 200ron) dar s-a reintors in capitala.

Oare locatia a fost inchisa din cauza lipsei de clienti? Atunci de ce au redeschis-o cu un pret mai mare? Oare in locatie se intampla si mai mult decat un masaj?

Oricum a trecut timpul cand 150 era suma platita pentru un masaj. Totul se scumpeste asa ca si pretul majului nostru a sarit...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acum cateva zile avand nevoi fizice (si mentale) ce trebuiau satisfacute am facut o programare la locatia din Unirii. Am vazut pe site ce fete mai activeaza acolo insa nici una nu era de top dupa criteriile mele. La prezentarea aferenta s-au prezentat Madalina, Angela si Diana. In micul dialog avut cu aceste maseuze le-am spus ca mi-as dori ca cea pe care o aleg sa nu fie la ciclu pentru a putea practica cunilingus. Angela si Madalina s-au scuzat si a ramas Diana sa mearga cu mine. La dus am vazut colacelul de la burta ce si in poze este bine ascuns si fesele lasate. Nu mi-am facut probleme, considerand ca mereu ma uit la vecinele si la colegele ce nu sunt de nota 10 si mi-as dori sa le am chiar daca abia primesc o nota de trecere. 

Sedinta a inceput cu mangaieri si sarutari. Am pus de cateva ori limba pe feminitatea ei nesimtind nimic in neregula. Surpriza mare si neplacuta a aparut in momentul cand am introdus un deget in feminitatea ei si l-am scos rosu, murdar de sange. Vazand ca ma schimb la fata si ca incep sa cer lamuriri aceasta a inceput sa se scuze si sa spuna ca ea nu a simtit nimic si ca mai este pana trebuie sa-i vina ciclul. 

Deja cheful meu de masaj si alte picanterii disparuse. Am lasat-o sa ma faca sa ejaculez si am plecat tare dezamagit. 

Ma gandeam apoi oare din trei femei ce sanse sunt sa fie toate la ciclu? Chiar atata prosteala pe fata incat toata oferta existenta ala acea ora sa fie la ciclu? Ce erotism pot oferi ele pline de sange?  Daca nu intrebam la inceput poate aveau o scuza, dar si intreband ele tot mint !?!

 

 

D3.jpg

D2.jpg

D1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

In primavara asta am facut cateva vizite pentru a descoperii si alte fete ce presteaza in locatiile SweetPleasure.

Prima oprire am facut-o in vila din Brancoveanu sa o vad pe Miruna. Citisem ca in trecut a mai prestat o fata cu acest nume si chiar stiam ca oferea cate o "surpriza" vizitatorilor. Stiam de interviul cu ea (Vezi interviu) dar nici prin cap nu-mi trecea ca este aceeasi fata. Am fost surprins cand am vazut ca este aceeasi fata insa am ramas fiind atras de corpul ei. Este "brunetica" insa nederanjant pentru mine, inalta, corp frumos, sanii putin cam moi.

M-a lasat sa ma joc cu ea, sa o mangai, sa o sarut pe corp. Nu m-a lasat sa o ating pe fata si se tot ferea (ma simteam ca la Amazonia unde majoritatea domnisoarelor aveau o fobie cu atinsul fetei). In afara faptului ca m-a lasat sa ma bucur de corpul ei nu a  fost nimic spectaculos. Cand a vazut ca o lungesc asa a precizat ca sedinta de masaj se imparte in 3 parti: masat de relaxare, erotic si nu mai stiu deci. Deci era clar ca trebuia sa termin cu eroticul si sa o las in pace. Se vede ca este veche in domeniu si ca este versata.

As reveni la ea doar accidental.

 

Miruna (5).jpg

Miruna (2).jpg

Miruna (3).jpg

Miruna (4).jpg

Miruna (1).jpg

A doua oprire am facut-o la Angela. O stiam de la alte prezentari din salon, s-a nimerit sa o aleg pentru ca la acel moment nu aveam pe cine alege si pentru ca-mi plac maturele care nu sunt grase.

Este o tipa trecuta de 40 ani, cu ceva celulita (coaja de portocala).  Se vede de la distanta ca nu este la inceputul carierei. M-a lasat sa ma joc erotic cu corpul ei. Nu a facut anilingus cu toate ca in descrierea ei spune ca ofera acest serviciu (poate cauza este lucrarea dentara de care se plangea).

Dupa 20 minute a tinut si ea sa precizeze ca sedinta de masaj nu este compusa doar din masaj erotic si ca trebuie sa-mi pun erotismul la punct si sa ne vedem de alte tipuri de masaj.

As reveni la ea doar accidental.

Angela (2).jpg

Angela (1).jpg

Angela (3).jpg

A treia oprire a facut-o la Denisa.

O domnisoara (doamna) trecuta de 30 ani. Nu este vulgara, este draguta, inalta, piept mic si moale, fund moale, piele pe burta incretita, cred ca a nascut de curand. 

Am ajuns la ea in primele zile de prestatie in salon. Se vedea ca este stanjenita de ceea ce face si ca este la primele zile de cariera. 

M-a lasat sa ma joc cu corpul ei insa bucuria nu era deplina. Se vedea din pacate ca gandul ei este la problemele vietii. 

I-as mai face cel putin o vizita sa vad daca s-a acomodat.

 

78160071.jpg

81029688.jpg

mare_323517.jpg

mare_511901.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Printr-un renghi al destinului am ajuns la Miruna, si nu la initial colimatorata Irina, ambele dresoare de acarieni inr-un viloi cu pereti moi (filiala Brancoveanu VSOP). 

Femeia are frici si fobii mai mult decat mine femei la activ, dar asta mi-a facut-o mai curand apropiata decat dezagreabila. Trup atragator, trasaturi expresive (cu toate ca morga austera le nimiceste gameofthronian), futabila pana la aura Barbosului, dar din pacate teleportata intr-o realitate perpendiculara, exact ca si conceptia ei despre tandrete, spirit ludic si evadare din conformismul primitoarelor la domiciliu. Dupa un debut neasteptat de simpatic (accepta limbi familiare si degustare de sfarcuri), a devenit subit neprietenoasa, pretextand ca nu se simte in siguranta cu mine, nefiind obisnuita cu dragalaseniile, mimica a la Jim Carrey si logoreea ("clientul vine sa se termine si sa fie servit, nu sa preia initiativa, intelegi, nu ?"). Nu, n-am inteles, m-am desprins de ea instantaneu, m-am echipat si mi-am pus in miscrae trupul mladiu dupa aproximativ 40 de minute petrecute in spatiul ei aerian.

Recomandata barbatilor adevarati care se gratuleaza cotidiano-matinal-forumistic" cu "frate Cobalcescule, am dat la ea", taciturnilor si celor care n-au tinut in brate mai mult de jumatate de femeie sarita de 170 cm. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cautant pe siteul lor am gasit o fata noua de care mi-a placut: Emilia. Am sunat, am vorbit cu o fata foarte glumeata (credeam ca este ea) si am facut programare pentru ora X. Cand am ajuns pe strada salonului am sunat pentru a anunta sosirea. Surpriza: mi se spune sa mai astept 2 minute ca tocmai iese un client. Astept si astept retras dupa masini dar nu vad pe nimeni sa iasa din curte. Revin cu un telefon si fata cu care vorbesc foarte iritata  imi cere sa am rabdare, sa astept si sa revin mai tarziu. Dupa vre-o 20 de minute de asteptare si de motive noi (sa astept sa se aranjeze camera, sa intre alt client la alta colega...) reusesca sa ajung si eu la mult dorita Emilia. Ea o fata inalta, nu slim cum scriu ei pe site si cat de cat draguta. Cat timp faceam formalitatile oficiale, ea era foarte surprinsa de succesul ei si ma intreba de ce am ales-o tocmai pe ea apare o colega ce-si cere scuze si ma roaga daca pot alege alta fata pentru masaj din cauza ca au suprapus rezervarile. Am ales-o pe Rebeca pe care o mai vazusem la prezentari si care ma incantase.

Rebeca o fatuca scunda, cu fata foarte luminoasa si fundul rotund si carnea tare. Cand m-am apropiat de ea am vazut ca avea "o tona" de fard pe fata. A fost incantata cand a aflat ca sarim peste clasicul masaj si trecem direct la partea erotica. A preluat initiativa si a incercat sa ma incite putin, m-a lasat 2 minute sa-i gust pasarica apoi a preluat iar initiativa si m-a facut sa ejaculez spunandu-mi ca partea erotica nu poate dura mai mult. Intre cele doua dusuri am stat 15 minute.

Asa m-a pacalit aceasta fatuca de 20 ani dar cu experienta in "lucrul" cu clientii.

Asa raspund una alteia la telefon si fac programari fara sa existe o evidenta. Sau ele cheama oamenii in locatie si o data ajunsi acolo acestia trebuie sa aleaga si alta maseuza.

Asa fetele mai vechi care au speriat clientii incearca sa fure din clientii fetei noi pentru care vin foarte multi doritori.

De ceva vreme vad ca locatia din Unirii este inchisa fetele fiind relocate la Snagov si Brancoveanu. Cand am sunat pentru Unirii mi s-a spus ca in 2-3 zile fetele o sa revina fiind vorba de motive administrative. Deja se fac aproape 3 saptamani de cand este inchis. Problema mare nu este ca s-au mutat la Snagov ci faptul ca acolo Rebeca are tarif de 200 ron pe cand ea merita doar 50 ron.

Atasez cate o poza cu bruneta Emilia si cu blonda Rebeca.

 

Emilia_1.jpg

Rebeca_1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Inevitabilul s-a produs asa cum era de asteptat.

S-au intors fetele in locatia din Unirii dar bineinteles cu tariful indexat de Snagov. Vad ca si in Brancoveanu au marit pretul.

Problema mare este ca o parte din ele nu ofera servicii nici de 50ron.

Deja ora de masaj de 150ron cred ca este istorie prin capitala.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Fugitiv, acum o saptamana am vazut niste ppoze pe website, care pareau a fi ale Ancai....cea veche si controversata.

Pe strazille invecinate se confirma ca a fost chiar ea, insa azi vad ca nu mai are pozele prezente online.

Daca o intalniti prin alte locuri, va rog sa impartasiti informatia ca tare as vrea sa ii trag "o vizita".

Cu stima,

K

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu pinned and unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...