Jump to content

Sweet Pleasure


man@work
 Share

Recommended Posts

este pe AT :

ROSCATA pasionala, 39 ani, stilata si cu mult bun simt ofer d-lor generosi numai la domiciliul meu din zona Snagov, masaj de relaxare, body si erotic. Locuiesc intr-o vila cu piscina, sauna, lux, 1 min. din DN 1, 25 Jul 16:21

0720234624 ( 0720.234.624 )

mai sunt inca 2 anunturi cu acelasi subiect si in aceeasi locatie

cam greu de ajuns sau poate indrumarile nu au fost clare

vila este intr-o curte mare unde mai exista alta cladire/casa si 2 sere de flori plus o livada mare

confortabila, imparteala este de fapt imparteala aparatamentelor, fiecare ap avand baia lui....frumos!

tipa exact cea din poze, colega blonda fuma pe prispa langa piscina, cea de 19 ani probabil era ocupata

 

masaj~deloc: frecat (de fapt intins) uleiul pe corp, nici de relaxare nici de intretinere si nici erotic

frecat un pic sanii uleiosi de pula (dar doar de pula) apoi laba si ....happyyy-end !!!!! bucuros

150 lei si stat (si la propriu sila figurat) 30-35 min dtd

concluzia mea: NU se merita

Link to comment
Share on other sites

da, vladiceasca

asa e - nud, saruturi....fara graba

conditiile f bune, cada cu hidromasaj, dus f mare deschis...ok ambientul

dar dupa prima finalizare cam "mecanica" ca sa nu spun "manuala" mi-a pierit cheful sa stau intreaga ora si eventual inca o finalizare

laba pot sa fak si singur si gratis

asta dupa ce iti spune ca la ele se pune f mar accent pe partea erotica !!! ....care a cam lipsit

este doar parerea mea

Link to comment
Share on other sites

M-am conversat si eu azi cu roscata care pare foarte flexibila. Mi-a zis ca ne putem balacii in piscina impreuna, ca putem sa facem dus si sauna impreuna. Programul este aproximativ non-stop dar trebuie sunat pana la 22:00. Masaj, masaj eroic, finalizare prin tehnici specifice.

Dupa componenta cuibului, cu siguranta limitele explicate telefonic pot fi depasite. Din poze, doamna roscata pare cea mai ok. Sapt viitoare fac o vizita si revin cu detalii.

 

UPDATE

Am vizitat. Locatia intr-adevar lux si curata il limita bunului simt.

Doamnele trecute amandoua. Tipa tanara nu mai e.

Am intrat ales blonda.

Aspect fizic 5.

Masaj relaxare 3.

Masaj eroic 5; isi da silinta dar nu ii iese.

Finalizare prin frecare seaca. 5

Am incercat sa obtin mai mult insa doamna o tot tinea ca nu face nimic mai mult decat masaj, ca de asta a deschis salonul...bla bla.

Nu am sa mai vizitez.

Nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

iarna nu-i ca vara !...asa a zis Base

pentru ca ger, m-am incalzit (chiar incins) cu ceva tzuika fiarta la un amic in ciofligeni si mi-a sarit in oki cuvantul "permisiva" din urmatorul anunt :

PUSTOAICA de liceu complet dezinhibata, permisiva, o fire vesela, in cautare de ceva nou, inedit, maseuza, ofer masaj erotic de calitate d-lor stilati si generosi. Locuiesc in Snagov, 2 min de DN 1, vila ultra lux, sauna, 0731849711 ( 0731.849.711 )

 

si pentru ca fata era in zapada si stiam drumul am zis s-o "incalzesc" eu  (mare om mare caracter altruist de permisiv ce sunt)

ce putea fi mai rau dupa ce-am golit 3 ibrice de tzuika fiarta si cu piper si cu ... nu mai stiu ce

asa e, s-a schimbat garda, sunt trei o blonda o roscata si o brunet

blonda fiind lipsa sau ocupata, roscata fara prea mult "vinoncoa" am deschis partia cu brunet de 19 ani

se poate suna pe oricare din cele 3 nr si la fata locului se poate alege ce vrei

de la telefon ti se spune ca se poate si altceva, mai mult decat vestitul masaj erotic dar sa vii cu ceva banuti in plus

deci: locatia=OK

cald

fata =ok, fund frumusel, tzatzili cam mici si lasate, buze carnoase

dus (de data asta nu impreuna) si apoi negocierea (cam mult spus negociere):150 masaj erotic, pentru oral neprotejat si normal protejat inca  150 lei

total=300 lei

probabil ca studiul de piata a demonstrat ca doar cu pseudomasajul erotic n-o sa faca bani, dar nici la pretul asta cu secs cu tot nu prea cred ca

dar nici in DN1 nu puteam iesi duhnind a .......

oral bun, se vede ca e la inceput de treaba (pe bani), cu timide incercari de deepthroat dar cu multa atentie la obiectul erect si imprejurimile lui

saruturi, joculete ... destul de placut. finalizare glorioasa pe fata ei cu scurgeri pe piept si picioarele ei

dar a trecut ora si cum ar fi trebuit sa mai dau 150 lei pt o ora de masaj, m-am imbracat si am plecat. mi-am pus centura, am aprins farurile si am pus telefonul pe handsfree

oare ce gust o avea sperma dupa tzuika fiarta?!

nu cred ca renteaza decat daca aveti un prieten in ciofligeni care va da inainte cel putin 3 ibrice de ...(stiti deja)...fiarta !!! si apoi va trimite acasa cu masina

 

la multi ani !

 

PS: sa nu mai spuneti la nimeni, ce se intampla in camera e secret, nici celelalte colege nu stiu :o

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

salutare,

Le-am testat eu pe toate trei,de acum.

Pustoaica am prinsa cred in primele zile,pe bani,ca nu prea stia ,dar se imfierbanta repede.

Roscata e de cursa lunga,face de toate si nu da semne de oboseala nici dupa  prelungiri.

Blonda ,cam trecuta,se aprinde si asta,da semne ca ii place.

 

rata e de 150+150

 

PS.Cu pustoaica a mers doar cu 150 !!! cred ca nu apucase sa invete regulile casei.

 

Nu cred ca mai merg.

 

Varu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu aici de cateva ori, de curand s-a schimbat meniul, in sensul ca e posibil mai mult decat o laba uleioasa. La fel, s-au schimbat si mandrele. Confirm (desi nu cred ca e cazul) cele spuse de varu. precizari, bruneta este mai flexibila si client oriented. Roscata mi-a parut foarte acra, total inflexibila financiar, si mai mult, a reusit performanata ca jos pana in camera sa uite ce am discutat, marind pretul, lucru care m-a suparat ca principiu si am zis pas. A crezut ca accept oricum pana a vazut ca am coborat, si pana sa ma sui in masina m-a sunat ca e ok asa cum am stabilit jos, numai sa ma intorc. am spus pas. Locatia este ok, ferita, si cu mare potential de petreceri, pacat ca de fiecare data au existat mici incidente care m-au facut sa spun pas o perioada. Prima data la telefon mi-au dat de inteles ca discutam mai multe la fata locului, cand am ajuns mi-au spus ca nu avem ce sa discutam este strict masaj. Alta data am intrebat daca toate 3 sunt libere (eram deja acolo) mi-au spus da, cand am ales o blonda, mi-a spus ca ea nu poate ca are o programare. plus intamplarea de mai sus. Marele minus este distanta relativ mare. Vara este foarte placut.

confirm 150+150

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Domnilor,

 

Stocul de fete de la Snagov a fost reimprospatat. Site-ul locatiei prezinta fete si poze: sweetpleasure.ro

 

A fost cineva de curand pe acolo sa ne zica ceva nou despre noile domnite?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Revenit.

Era doar blonda. Eu cautam roscata de 1.80.

Am ramas la blonda pentru masaj. 150 taxa. Nu cred ca merita 300 tru sex.

 

Masaj slab, aproape absent.

Partea erotica e cu lins si supt de oua, lins si pupat barbatia. La final am primit si niste limbute pe capul penisului. Nu mi-a displacut, i-as fi dat o muie insa nu pentru 150 extra.

 

Cand am plecat de acolo duhneam a parfum de dama in utimul hal, neplacut...

 

Nu voi mai vizita blonda.

 

Am vazut pe AT ca in locatie a mai aparut o tanara ce se prezinta a avea 22 de ani si niste sani foarte interesanti. Numarul de telefon al domnisoarei este 0732243464 ( 0732.243.464 ) .

 

Rog un moderator sa ma ajute cu pozele. Multumesc anticipat.

 

Toate bune,

K

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Am doi amici care au fost: unul a zis ca n-a ramas pentru ca erau camere video si i s-a parut suspecta treaba, celalalt a fost cu inca doi si era asa beat ca nu isi aduce aminte nimic. :)

Care este faza cu camerele?

Link to comment
Share on other sites

faza este ca... este camere

de la intrarea in curte pe langa sere si alte case, pana in camera

cand am fost prima data la roscata am vazut. chiar am si fost prevenit in soapta sa nu incercam altceva decat "masaj" pentru ca se observa! si se aude!

dar cum nu apar la TV decat duminica dimineatza (la matineu) nu mi-am fakut griji

fetele deja au o baza de date cu nr de telefon  ...

eu am fost "recunoscut" dupa o lipsa de pauza de mai bine de 5 luni sau chiar 6 !!!!

recunoscut de la telefon, dupe numar !!! la fata locului nu prea, pentru ca se schimbase tura

oricum, FOTOGRAFUL  e priceput si are idei interesante, nu il ajuta mereu ...marfa, materialul

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

TANIA 24 ani bulgaroaica, maseuza de profesie, ofer diferite tipuri de masaj numai la domiciliul meu din zona Piata Unirii, central. Foto absolut reale, vila lux, acces piscina, jacuzzi, mai multe poze pe site, 02 Sep 11:56

 

150 lei

 

 

 

0729240023 ( 0729.240.023 )

 

 

 

Bucuresti

 

 

~ piata G. Cosbuc

 

 

 

www.sweetpleasure.ro

 

 

.....cu ceva "legaturi" bulgarice...am zis sa vad neamurile cum se descurca

 

locatia intr-o vasa frumoasa , veche dar f bine intretinuta si mobilata, inclusive baia care e f mare si modern utiata,

 

 

 

acelasi ritual ca in locatia di Snagov/vladiceasa/ciofliceni.......

 

platit inainte (cu toate ca am fost de cel putin 5 ori la snagov...) emis bon fiscal pe care se vad serviciile (masaj) si ora lacare incepe numaratoarea

 

sub bon, buletinul de analize medicale , cu nume prenume, data nasterii....si nr de la pantofi !

 

 

 

NB: nu am inteles de ce daca se face DOAR masaj ...imi e necesar acest bulletin de analize medicale ?!

 

 

 

masajul,nu-mi dau seama cat a fost sau daca a fost ..erotic, de relaxare sau altfel...pt ca n-a prea fost

 

sa ma explic: dus inainte eu si DOAMNA maseuza

 

am acentuat doamna ...pt ca ea a sa a zis ca e .....e o DOAMNA !

 

ok

 

am crezuto pe cuvant nu trebuia sa insiste

 

 

 

muuult foarte muuult ulei si foarte parfumat !!!!!!

 

uns bine (ca daca imi dadeai un praf de faina eram bun de snitel, pane sau ...)

 

frecat un pic cu sanii  pe spatele meu.......hai cu fatan sus !

 

aici a fost mai binisor, insensul ca are un  poponet fosrte futabil si opzdulice f frumusica

 

sanii marice dar cam lasati !

 

fata f frumusica, draguta, exact cea din poze , zambitoare....

 

un fel d 69 dar fara secs !!! nu stiu cum asta dar asa a iesit

 

finalizat pe sani

 

dus impreuna si partea a doua...care na maiavut loc

 

io fiind destul de dezamagit ca nu se repeta povestea/povestile de la snagov

 

 

 

am renuntat de buna voie si nesilit de nimeni la second part

 

 

 

durata ~ 50-55 min

 

150 lei

 

pt o LABA FOARTE ULEIOASA

 

 

 

nu cred ca mai vizitez locasul din Bucuresti

 

poate pe celdin snagov la iarna dupa o partida de tzuyka fiarta la prietenul meu din localitate, asa ca anul trecut !

 

POATE ! am zis

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salutare,

 

Ati vazut vreuna dintre celelalte domnisoare de la Snagov? Denisa, Tania? Daca da, ne puteti da macar niste detalii vizuale?

 

Multumim,

K

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest blackman

O sa scriu tot aici despre doua dintre maseuzele de la sweetpleasure din locatia Unirii/ rond Cosbuc:

 

1. Tania - bulgaroaica

Corp fresh, carne tare, sani mari, naturali, un pic lasati doar foarte placuti. Ca si servicii....un mesaj de relaxare mediocru, nu mai mult de 3-5 minute....urmat de un masaj erotic un pic peste cel de relaxare, dar fara prea multa implicare. Te lasa sa o atingi insa pastreaza niste limite. Accepta cunnilingus, ofera in schimb mici atingeri cu limba pe capul pulii....fara insa sa catalogam asta ca un sex oral. A incercat sa ma finalizeze printr-o laba uleioasa....eu insa prefer laba cu mana mea dreapta, asa ca nu am reusit sa ejaculez in ritmul impus de ea. Platit 150 lei inainte, insotit de tot ceremonialul: fata coboara cu banii, bate bonul fiscal si ti-l aduce intr-o mapa insotit de niste analize (dracu' stie ale cui or fi, atata timp cat nu ai cum sa confrunti identitatea).

post-139-150392422333_thumb.jpg

post-139-150392422343_thumb.jpg

post-139-150392422352_thumb.jpg

post-139-150392422361_thumb.jpg

post-139-150392422369_thumb.jpg

post-139-150392422373_thumb.jpg

post-139-150392422377_thumb.jpg

post-139-150392422381_thumb.jpg

post-139-150392422385_thumb.jpg

post-139-15039242239_thumb.jpg

post-139-150392422393_thumb.jpg

post-139-150392422397_thumb.jpg

post-139-150392422401_thumb.jpg

post-139-150392422404_thumb.jpg

post-139-150392422408_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

2. Miruna 37 ani

 

"MIRUNA, 37 de ani, bruneta matura, o femeie cu stil, maseuza ofer diferite tipuri de masaj domnilor discreti si generosi. Garantez foto reale, foarte recente, mai multe pe site, zona Unirii, 0723406705 ( 0723.406.705 )"

 

Tipa este de etnie, cea mai slaba experienta a mea in acest salon. Masaj de relaxare inexistent, masaj erotic slab, sanii maricei dar foarte lasati (se pare ca inca alapteaza), foarte multe vergeturi pe abdomen, celulita cat cuprinde pe fese. Tipa destul de timorata, retinuta....nimic memorabil sau de repetat.

Clar o experienta sub cele cu maseuzele consacrate Anca, Alexandra...

Pretul standard de 150 lei...singurul lucru de remarcat in cazul de fata ar fi locatia super ok...

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9][attach10][attach11][attach12][attach13][attach14]

 

 

post-139-150392422412_thumb.jpg

post-139-150392422415_thumb.jpg

post-139-150392422416_thumb.jpg

post-139-150392422418_thumb.jpg

post-139-150392422419_thumb.jpg

post-139-150392422421_thumb.jpg

post-139-150392422423_thumb.jpg

post-139-150392422425_thumb.jpg

post-139-150392422429_thumb.jpg

post-139-150392422434_thumb.jpg

post-139-150392422439_thumb.jpg

post-139-150392422443_thumb.jpg

post-139-150392422447_thumb.jpg

post-139-15039242245_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Pe Alexandra am prins-o eu pe la Unirii mai demult, anul trecut in vara.  Erau mai multe in apartament si am  intrat cu ea si cu inca una mai babaciune. Bruneta cu par scurt si sanii mari dar f lasati.

Experienta a fost f slaba din toate punctele de vedere. Fetele miroseau a transpiratie, fapt pentru care pula s-a sculat f greu. Mi s-a parut ceva ciudat, si anume, cred ca erau un pic drogate. Se comportau ca un om beat, dar nu miroseau a bautura.... erau asa pliutitoare, cel putin Alexandra. Oricum asa mi s-a parut mie atunci, poate m-am inselat, dar normal nu se comportau.

De futut, m-am futut numai cu Alexandra, cealalalta lingandu-ma in cur, pe coaie, etc si gemand super fals pe langa noi. Am finalizat rapid si dus am fost.

Experienta destul de naspa per total. Pentru mine clar de nerevenit !! Scorul din ce mai tin minte a fost ori 100 ori 150 finalizarea cu amandoua.

 

Suscesuri sa aveti !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Am facut si eu programare la distinsa doamna. A ramas sa ne vedem a doua zi cu mesaj de confirmare in prealabil.

A doua zi nu a raspuns nici la mesaje nici la telefon...concluziile le trageti singuri.

Link to comment
Share on other sites

Întâlnirea, totusi a fost făcută cu o anume întârziere... si sper ca asa mi-am reparat greseala. Eu as dori sa ne mutăm de pe acest topic... cu discutiile care fac referire la mine.

 

Trimis de pe al meu SM-G388F folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare,

 

Zilele trecute am trecut pe la dpmnisoara din anunt : http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/ema-30-ani-roscata-matura-nonconformista-dezinhibata-maseuza-ofer-diverse_43693021.html?l=21d39f5d4a56a0472ea1863a8534b683

"Ema 30 ani, roscata matura, nonconformista, dezinhibata, maseuza, ofer diverse tipuri de masaj numai in locatia mea, o vila de lux situata langa Parcul Carol. Mai multe poze cu mine pe www.sweetpleasure.ro"

 

Ema este o tanara din provincie curata cu bun simt, se face usor placuta si este axata pe multumirea clientului

Nu exista contact imntim de nici un fel. Se poate FK, cunilingus, anilingus reciproc, dar fara sex normal sau oral. Nu am intrebat de anal.

Nu am insistat in nici un fel asupra sexului, asa ca nu stiu daca este dispusa contra unei sume anume sa presteze.

Masajul a constat in cateva mangaieri cu putin ulei, dupa care a inceput sa ma sarute pe tot corpul, si pe la mostenitori, etc. Am intors-o intr-un 69 si am gasit o pasarica curata si gustoasa.

La sfarsit am pus-o capra si m-am masturbat pe curul ei, care este si piesa de rezistenta.

 

In total am stat cam 50 de minute cu tot cu dusuri si am platit 150 de lei. Telefonul la care raspunde este : 0729724953 ( 0729.724.953 ).

 

Am relatat

Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Sweet Pleasure
  • longgone featured this topic
  • steroidu pinned and unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...