Jump to content

Nina

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

alexandra o pustoaica sexi dulce si apetisanta te astept in dormitorul meu pentru a petrece cele mai frumoase clipe de neuitat in compania mea.1.70.54kg 21 ani.sini nr3.zona posta vitan

0746993634

Din AT

Dupa ce am vorbit de trei ori cu ea (amabila la telefon dealtfel, cu voce placuta) cand am ajuns in fata blocului (undeva in Vitan) mi-a bagat casuta vocala...si asta a fost

• 4 weeks later...
  • Administrators

Acum apare cu alt nume intr-un anunt din AT si cred ca difera ca fiinta, poate ne lumineaza colegul Machucambo:

"VINO, sunt atenta la nevoile tale, dar si irezistibil de sexy, cauta-ma si ma voi revansa, pozele imi apartin, 10 Dec 19:00 0729743044"

Tipa m-a informat la telefon cu o voce destul de calda si amabila ca se numeste Ana, presteaza intr-un ap. din zona Nerva Traian, pe langa ING Bank, normal protejat si oral neprotejat, admite 2 finalizari pe parcursul unei ore si vrea 150 lei. Discretie totala, mai sta cu o colega Bianca 0727617029 care practica si anal pt.250 lei.

• Administrators

Sincer sa fiu nu pare a fi aceeasi.ATENTIE mara insa.Eu m-am dus dupa niste poze si acolo am dat de "parasuta".Foloseste poze false asa ca e posibil ca si acestea sa nu-i apartina.Sanii insa si parul parca ma fac sa cred ca e vorba de ea.Era nepieptanata,parul neingrijit si sanii mici si lasati ca cei din pozele de mai sus.De la spate nu am vazut-o.M-a vazut ea pe mine cand am intins-o de acolo.Atitudinea insa o sa va edifice imediat.E aroganta!Si in plus daca pute a fum de tigara ca la o carciuma atunci este aceeasi locatie - scara de langa ING Nerva Traian, etaj superior.Eu unul m-am dus cu gandul ca o sa dau de acea "Nicole" cu sani faini si cur futabil.Mi-a spus ca nu este Nicole desi la telefon asa se recomandase si-mi garantase ca pozele sunt reale 100 %.Eu d-aia am catalogat-o ca teapa.

Daca isi risca cineva timpul sa mearga pana acolo sa posteze aici.

Succesuri!

• 1 month later...
  • Administrators

Cam la 2 saptamani le schimba cartelele intre ele(cartelele sunt ale unora care se ocupa de postari in AT

La acest numar o gasiti acum pe:

REBEKA, atenta la nevoile tale, dar si irezistibil de sexy, cauta-ma si ma voi revansa, ma poti chema si la tine, pozele imi apartin, 19 Jan 11:00

0729743044

Am fost saptamana trecuta la ea. Sta pe Coposu la OMV.

Draguta curata chiar atenta, pozele actuale de pe AT sunt reale, 200 ron nu se grabeste 2 numere, oral cu prezervativ.