Jump to content

AIDA + O COLEGA 0761932535/0761173963 Piata Alba Iulia

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Raport:

-locatia: scara de laZeppter unde au activat si fetitele dulci acum ceva vreme (pe strada care merge spre Mall)

- fata: cea din poze. Inalta (175 - 180 cm), solida (fara a fi grasa dar ar putea sa slabeasca un pic); sanii, as zice 2;

- este prima dama care pot spune ca are un GFE ridicat. Mai-mai ca ma inchipuam cu prietena stand de vorba intre numere. am avut parte de saruturi patimase si gemete discrete & placute. Din vorba in vorba am aflat ca ii place sa experiementeze si ca daca am fantezii, stam de vorba si ma poate ajuta sa le pun in practica; accepta si cupluri;

- story: este in Bucuresti de 3 luni de zile; s-a apucat de treaba la 15 Septembrie (o avea ceva legatura cu scoala); o face din placere; nu prea a avut parte de prea mult sex si acum vrea sa invete si sa recupereze;

- oralul: executat bunisor, cu limbi pe oo si lins membrul de la un cap la altul destul de bine. Dezamagire mare la finalizarea orala: nu in gura si nici pe fata (un mare minus la acest capitol)! M-a finalizat cu mana.. de fapt cu o jumatate de deget... de parca nici nu am reusit sa ejaculez bine!

- sarut: permis si chiar placut de ea: o ajuta sa se excite bine.

- dupa o discutie foarte placuta in care am aflat ca pana acum nu prea a invatat multe si ca isi doreste sa incerce cu doi parteneri simultan (aviz amatorilor), am purces la numarul doi, unde am inceput cun un oral de "trezire" am continuat cu ea on top, schimbat la "eu on top" si finalizat printr-un anal - pe la spate, pe o parte (destul de bun; se vedea ca nu era incepatoare in ale analelor).

- decartat 250 Lei la intrare.

- in locatie mai presteaza o fata, care mi-a fost promis sa o cunosc la pleacre, dar nu s-a intamplat!

- prosoape curate, chiar proaspat spalate (erau inca umede

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

- baia: nu am intrat pentru ca eram proaspat spalat acasa!

- tragand linie: o experienta placuta (cu exceptia oralului); nu stu daca mai revin pentru ca stilul asa solid nu ma incanta foarte tare. Poate ca voi reveni cu un prieten sa o "educam" la doua capete (asta pentru ca tot insista ca vrea sa experimenteze si sa invete in materie de sex)!

Pentru intrebari si alte detalii, va stau la dispozitie.

• Administrators

Miib,

Simt nevoia unui triple rechizitii :

- ce virsta are victima ?

- e draguta doar la corp sau are si-o ficsionomie de cadra ?

- ai discutat si eventualele variante rectificatoare de buget : un singur coit prelung sau 2 numerale non-anale ?

cordial,

ratledge

• Administrators

Varsta estimata de mine: 24-26 de primaveri.

Corpul: dragut, tinind totusi cont ca este solida (bine facuta). Si la fatza este draguta, fara a fi un cine stie ce frumusete!

Legat de alte tarife, nu am intrebat.

• Administrators

salutare

pentru ca cele la care obisnuiesc sa ma duc nu erau available am purces la domnita incitat oarecum de descrierea confratelui...

locatia a prezentat-o colegul... inauntru ...hmm conditii asa si asa, usa de la camera nu are clanta si se prinde cu un zavoras, patul e ok, mobila asa si asa...

banii inainte 250 "indiferent ce imi faci" a grait fiinta...

sincer va marturisesc ca a fost o experienta proasta pt mine , nu ma duc ff des la dame insa cand o fac ma astept sa gasesc ceva de calitate (in acest sens nu prea fac "experimente" , acestea fiind zise eu la madam nu mai revin...

sa va detaliez... Irina este o femeie inalta (1,75) , bine cladita , insa cu o figura de tarancuta , mie personal genul acesta de fata nu imi place , are buzele subtiri, si nasul un pic mai mare decat ar fi trebuit , insa conformatia fetei nu e una a unei femei frumoase iar cand rade parca s-ar forta...corpul este bine impanat (nu ff deranjant) dar ar fi indicat sa mai mearga putin pe la sala...

povestea vietii ei : e de prin galati , a venit de vreo 3 luni si spune ca vrea sa "experimenteze", basca e si studenta ... :shock:

cand am trecut la actiune - ma intreaba cum vrei oralul - stau sa ma gandesc si neinspirat spun - fara , k , si vine intrebarea ei - ai avut vreodata boli ceva? zic nu , bineinteles1 si o intreb :pe toti ii intrebi la fel? ea: da , sigur ca da...eu: si ei iti raspund vreunul ca da? ..ea: da , am avut cazuri cand au zis da!!!!! bun si zic: te astepti sa fie sinceri cu tine? mai bine iti selectezi clientela nu stiu , e pueril sa-i intrebi si sa te astepti sa fie si sinceri ... si se uita ca tampa la mine...

bun , nu o mai lungesc , pt mine a fost o experienta naspa si ca sa va spun bomboana de pe coliva am remarcat cand am trecut pe la spate ca tocmai fusese pe la buda cu treaba mare .... :x ... mi-a venit sa vomit...cand am vazut...

la sfarsit am vrut sa fac dus - la baie functiona doar apa clocotita , la rece nu era busonul...prosopul era insa curat

overall , mi s-a parut o fiinta jalnica , cu un gfe bun e adevarat insa cu caracteristici mult sub pret!

bafta in toate!

• Administrators

Draga Doru,

Ca sa folosesti si apa rece, trebuia sa muti busonul.

Stiu asta fiindca am vizitat-o pe colega ei de apartament.

Hai bafta

• Administrators

merci mult pt sugestie

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> nu mi-am dat seama ca e detasabil parea teapan...

by the way colega cum arata?

• 3 weeks later...
  • Administrators

Din AT:

"AIDA, ma doresti? Astept telefonul tau pentru a petrece 1 ora de vis in compania unei brunete, sexy si careia ii place amorul. Am ochii verzi,1,70 si 54 kg. Te doresc si te astept la mine in pat, non stop, 29 Oct 23:08 0761932535"

SI COLEGA

"BLONDA seducatoare. Sunt finuta si eleganta, placuta si senzuala, eu stiu ce-ti doresti si am sa-ti indeplinesc toate dorintele in materie de sex, te astept sa cunoastem placerile vietii. Locatie centrala, te pupic, 29 Oct 21:57 0761173963"

Am vorbit cu AIDA la telefon, voce calda, amabila, rabdatoare mi-a spus ca presteaza oral neprotejat (deja celebra expresie: daca igiena permite) si normal protejat, 2 finalizari intr-o ora pt. 150 lei, ca-n anunt.

Mai are o colega pe care am dibuit-o eu cu ajutorul indiciilor gen acelasi asternut rosu cu figurine pe care sunt tolanite fetele, dar nu primesc 2 clienti in acelasi timp si sa stau linistit ca nu aud si nu vad nici un barbat pe durata sederii mele acolo.

Locatia - Piata Alba Iulia - Banca Transilvania.

• 3 months later...
  • Administrators

rectific colegul de mai sus in privinta varstei, irina are minim 30 de ani,

minte mult si cursiv, partea cu vrea sa experimenteze si restul....., una mai noua ca ar vrea sa se lase ca a experimentat tot ce se putea in materie de sex

in concluzie merge o data