Jump to content

Clasament dame de companie 2009

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Merci pentru pont, alex...Confirm integral, pot adauga doar ca are 29 de ani (a se citi usor peste 30) si c-a fost o partenera extrem de placuta atit la proba de sol cit si la postludiul de mai bine de-o ora din salonul de intimpinare...Fiti delicati si curtenitori cu ea, veti avea o surpriza de zile mari...

• Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• longgone

1

• ddc_forum

25

• Administrators

Am fost foarte tentat de descrierea celor 2 confutaciosi si am incercat perseverent sa o contactez pe zana!Din pacte fara rezultat!Suna si nu raspunde,asta pe un fundal sonor muzical!Ce sa fac?M-am indragostit de ea si tb neaparat sa....

• Administrators

Rabdare si perseverenta :wink: Tipa mai si lucreaza (traducatoare zice ea :shock: ), asa ca raspunde probabil cand i se face si ei de masaj sau are timp liber...

Succes!

• Administrators

Azi am sunat pe la ora 14.oo si mi-a RASPUNS!Fericire mare,ma programez la ora 17.00 si o rog sa nu ma incurce,sa bat orasul in balarii degeaba.Imi garanteaza ca e serioasa si incepe febra asteptarii.Plec de la birou devreme sa nu intarzii la intalnirea cu ingerul la care visam,dar la 16,30 primesc mesaj ca pleaca din oras!Ii respund ca ii multumesc si o interb cand se intoarce,dar nu mai primesc nici-un raspuns.Ce sa fie?Sun rpd la Dana Mall Vitan si nu raspunde.Mai incerc vreo doua telefoane cu acelasi trist rezultat.Cred ca am intrat in zodia tepelor!M-au ajuns blestemele!

• Administrators

Am fost ieri inainte sa plece.

Tot ce s-a spus mai sus este adevarat.

Nu este de loc frumoasa dar este clar inteligenta.

Senzatia mea a fost ca imbina utilul cu placutul.

Cred ca daca stai la masaj si nu o futi, te bate.

Hai bafta!

• Administrators

am fost si eu zilele trecute pe la ea...

ce nu s-a spus explicit pana acum:

- este de fapt bruneta si e doar vopsita "blonda";

- probleme cu dantura ( maxilarul, in special in partea dreapta );

- nu accepta finalizare orala

locatia, din pacate, cel putin pentru mine...e undeva "la capatul pamantului"....

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • Administrators

Pentru shaky, dar si cu dedicatie pentru ratledge, Cristina a revenit :oops: ...

MASEUZA doamna stilata, 29 ani, cu experienta, efectuez masaj de relaxare. Conditii decente, discretie. Rog seriozitate; 0765953224

... cu NOUTATI: singura 130RON si cu prietena ei, de 27ani, la show 200RON

Ei bine, le-am luat pe amandoua si pe langa un minishow, doar prietena ei, Denisa, prestand, am avut parte de totul executat la dublu :wink: cu doua perechi de maini, buze, limbi, dar si de extra ajutor in timpul actului, concentrandu-ma un pic sa le fac sa finalizeze de frica sa nu fiu luat la bataie, cum remarca gigi61

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Amandoua executa oralul allover, impreuna, separat sau cand prestezi la prietena ei...

Senzatii nebanuite!

• Administrators

@Alex.cipol:

Nevazand nicio o poza, spune-mi te rog cum are Cristina sanii, fundul si daca e spre slaba sau spre durdulie.

Denisa cum arata: inaltime, greutate, aspect, sanii...?

Ai avut parte doar de oral neprotejat? fara normal? Sa inteleg ca doar o finalizare. Se pot admite 2 finalizari?

Sper ca nu am fost prea intrebator.

Merci anticipat.

• Administrators

Intre timp am perseverat si am ajuns la printesa.Este mare,blonda,piele alba,buci sanatoase.Cam atat mai tin minte pt ca am fost in octombrie.Ma bucur ca a reaparut cu un tarif scazut.Si eu sunt curios cum arata colega Denisa si cum se desfasoara spectacolul?Gotti, nu fi zgarcit cu vorbele,ai mila de niste bieti curvari batrani si da-ne mai multe detalii!

• Administrators

@gotti77

Gotti - Maestre, chiar daca mi-ai pune sute de intrebari, n-ar fi nici o problema, as raspunde la toate, pe rand, cuminte si ... pe scaun

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Voi incerca sa raspund punctual, poate ma ajuta si cei care au fost acolo...

Cristina - cam 175cm/(70-75)kg, bruneta vopsita blond, din Chisinau. Sanii Mari-3, nici tari, nici lasati, tendinte spre lasati, fundul mare - fiind lata in bazin. Zice ca are 29, parerea mea, corect ar fi in jur de 36....

Denisa - 170/(65-70), bruneta, sanii mici-1, zice ca are 27

Dantura imperfecta la ambele, putin disaster la incisivi, dar nefiind fan kiss...

Oral neprotejat cu Denisa si protejat cu Cristina, lins de OO si anus din partea ambelor, cum spuneam mai sus, pe rand, in acelasi timp si in timp ce prestam normal. Normalul cu ambele... una finalizare, n-am solicitat si a doua, dar se poate negocia, existand deschidere.

Totul condimentat cu miniscene les...

Atentie, nu sunt frumoase, dar atitudine superOK, cooperanta. Ratledge a remarcat corect "Fiti delicati si curtenitori cu ea, veti avea o surpriza de zile mari...", pentru ca nefiind frumoase, s-ar putea ca initial conversatia sa se lege mai greu si, cel putin la mine asa a fost, depinde de barbat cum decurge discutia de la inceput, culmea(!), ele parand timide...

In plus, am remarcat si putin \'efort\' din partea lor sa apara \'aranjate\' (ciorapi cu plasa, imbracaminte mulata, fard, ruj) - dar genul de conditie medie....

Daca ma mai duc? Poate peste alte 6 luni :wink:

• Administrators

LESBY show real cu o moldoveanca si ardeleanca, masaj erotic/ relaxare, fantezii si senzatii tari, companie persoane serioase, manierate. Pozele sunt reale. Discretie, conditii decente, ambient, seriozitate, 0731471865 MATRIMONIALE Ea cauta >>> 11 Feb 13:02

DOUA doamne stilate, educate, elegante, o blonda, 31 ani si o bruneta 34 ani va invita la un show lesby real, masaj de relaxare/ erotic si companie, daca esti o persoana manierata, cu bun simt, suna-ne; 0729110125 MATRIMONIALE Ea cauta >>> 12 Feb 11:39

Cred ca si aceste doua anunturi sunt tot ale lor pentru ca te indruma spre posta Titan ca punct de reper.Astept confirmari!

• Administrators

@shaky

Yessss! Cele doua anunturi tot ale lor, daca te indruma acolo! Din vorbe mi-au confirmat ca au anunturi pe trei numere diferite, un Cosmote si doua Vodafone :idea:

@steroidu - astea sunt pozele, dar foooooarte artistice

• Administrators

Sa le fut!Au program numai pana la 18.00!Trebuie sa ma invoiesc sa ajung la ele.Eu cu banu,eu cu alergatul,eu cu teapa!Ce haina viata de curvar batran.