Jump to content

ELA 0737380628 MALL VITAN


kristi2222
 Share

Recommended Posts

Si fiindca veni vorba, in postarea mea anterioara, de Mall vitan, mi a sarit in ochi o alta faptura, care raspunde la nr 0737380628 ( 0737.380.628 ) si se recomanda Ela.

voce placuta la telefon, fara inflexiuni rromales, mi a detaliat meniul,dupa cum urmeaza

o ora te usureaza de 150 de lei, in care iti ofera sex oral nepro,normal, deepthroat, posibil fk,ma rog, mici fantezii(vesnica poveste)

daca vrei anal,mai decartezi 100 de lei.    un singur numar te costa 100,oral si normal.

poze reale,dupa spusele(help)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

VITAN, Mall, Ela, pustoaica noua pe site iti pot oferi sex oral, deepthroat, fin. orala+ 50 L, normal in dif. pozitii, anal in functie de dimensiune +100 L, mici fantezii, masaj, poze reale, 100 L fin., 150 L ora, 27 Nov 11:00

0737380628 ( 0737.380.628 ) Bucuresti 100 RON 

 

17617196.jpg 17617197.jpg 17617198.jpg 17617199.jpg 17617200.jpg 17617201.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest falcao.valy

Am fost. Locatia este pe Str. Brailita, in acelasi bloc cu Marina, intr-o garsoniera, la parter.

 

 

Cand am ajuns m-a rugat sa cumpar eu prezervative ca i se terminase rezerva. Eu cand aud asa ceva, plec instant.  Acum a avut noroc ca aveam marunt. Un plus din partea ei este faptul ca a vrut sa-mi dea banii pe ele . Am refuzat , evident .

 

 

Fata nu m-a impresionat. Este blonda, inaltuta, cam la 1.73, nu arata rau, carne moale pe ea, cur moale. Sanii sunt frumosi, intr-adevar piesa de rezistenta.

 

 

Am stat 1 fin, pt care am platit 100 Ron. Oral ne-pro, adanc, DT bun, pus prez, trecut la pozitia capra si pompat vartos, gemete false si finalizat.

 

 

Variantele de lucru oferite sunt : 1 finalizare: 100 Ron, 1h: 150 Ron, daca vrei si anal + 100 Ron, daca vrei si fin. orala + 50 Ron.

 

 

Fata vorbeste mult, incearca sa se faca placuta, dar pe mine nu m-a impresionat. Eu nu voi reveni !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...