Jump to content

Mirela - 0723934502 - Camera de comert - Sucidal Tendencies!

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Alt anunt, alte poze, alta fata dar aceleasi jucarii in acelasi pat:

SEXY ITI DORESTI PE CINEVA CARE SA TE FACA SA TRAIESTI CU ADEVARAT SENZATII UNICE?EU SUNT AICI NUMAI PENTRU TINE SA TI SATISFACA SETEA DE PASIUNE...SIMTE PLACEREA ALATURI DE MINE...TE ASTEPT..LUX...CENTRAL 09 Oct 23:27

0721815532 Pret 150L

• 3 weeks later...
  • Administrators

AT Online:

DEOSEBITA, dulce, senzuala, rafinata, tanara, cu pofte ascunse, te invit intr-un cadru intim si placut sa descoperim impreuna placerea sexului total: oral, normal si anal,    27 Oct 15:22

0723934502    Pret 250L

La telefon o voce foarte placuta mi-a oferit toate detaliile, chiar mai mult decat ma asteptam: este subtire (nu mai tin minte exact inaltimea si greutatea, dar raportul o facea sa aduca bine de tot cu cea din poze). In pretul dat, finalizare orala este permisa si mai vedem... cand am cerut detalii mi-a spus ca si analul se poate neprotejat! :shock:  Moment in care am incremenit! Asa ceva nu am mai auzit de mai bine de 8-9 ani.. cand am reusit sa o fac normal (nu anal) cu o dama la care eram mai mult decat un client fidel...

Mentiune: program de lucru: de dimineata pana la 20; dupa 20 pana mai pe dimineata lucreaza alta fata, deci poti suna oricand!

Impins fiind de curiozitate (mai mult sa vad cine este si cum arata o dama care face anal neprotejat si mai putin cu dorinta de a ramane, oricum nevand suficienti Lei in portofel - cu toate ca puteam compensa cu ceva Euro

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) revin cu un telefon dupa 15 minute si ii spun ca vreau sa ne vedem. Totul ok.. ajung al fata locului si ma roaga sa astept 10 minute ca sa coboare un client. Ma zaresc un tanar care ajuns odata cu mine in zona se cam "invartea" in jurul acelelaisi scari (zii repede care ai fost). Revin dupa 10 minute.. imi spune sa ami astept 2-3 minute ca ma suna ea. dupa alte 15 minute am plecat. Dupa alte 20 de minute revin cu un telefon la care imi raspunde tanara cu scuze ca a ramas fara credit si acum (dupa o gramada de timp) era la usa sa coboare sa cumpere credit.  :twisted:

Am anuntat-o politicos ca am decis sa parasesc zona dupa 15 minute de asteptare; si-a cerut scuze si a promis ca imi pastreaza numarul si ca se va revansa cu prima ocazie!

Oricum... un astfel de pericol public cu tendinte sinucigase ar trebui "scos" de pe piata cat mai urgent!

Poate o sa revin sa cunosc si eu aceasta faptura, daca nu cumva confirma cineva banuiala mea de mai jos.

Numele, locatia si un pic din aspect ma face sa ma gandesc ca poate si una si acceasi cu <Link catre forumul vechi>

• 3 weeks later...
  • Administrators

DOUA BLONDE SUPER SEXY SI PLINE DE DORINTA SI PASIUNE TE ASTEAPTA INTR UN CADRU INTIM UNDE SA TI POATA SATISFACE ORICE FANTEZIE SI DORINTA EROTICA...NU EZITA...LUX...CENTRAL 13 Nov 00:06

0721815532 0733098626 Pret 150L/ORA

Doar o poza acum, pentru ca restul sunt deja puse.

Eu nu am reusit sa ma vad cu mandrele pana acum din varii motive, de obicei pentru ca nu au raspuns la telefon cand am sunat, dar nu renunt!

• 2 months later...
  • Administrators

Super fata Denisa blonda cu 5532 la sfarsit; corp subtirel, sani frumosi cu forma interesanta, fata de pustoaica cuminte, aranjata, parfumata. Totul cu prezervativ din pacate , pasarica stramta si rasa. Nu prea ai ce vorbi, tine totusi la glume. De revenit asa din cand in cand.