Jump to content

casa regala 0748942190


quark
 Share

Recommended Posts

THE Royal House, salon de masaj nou, va ofera masaj de relaxare, body, senzual si erotic cu finalizare 0748942190 ( 0748.942.190 )

locatia: pe Dacia intre Dorobanti si Polona destul de frumos amenajat dar cu mult spatiu excedentar. locatia a fost inainte un birou (parca notar)

salonul: se vrea in segmentul superior dar, din punctul meu de vedere, mai au de lucru. momentan sunt in high end doar la pret (cel mai ieftin 200 lei)

fetele: fiind deschis de 3 zile sunt doar doua (blonda + bruneta). dragute la prima vedere. ales blonda la inspiratie

masajul: pana acum de nenumarate ori m-am tepuit alegand fetele dupa cum arata! de obicei cele cu carcasa buna habar n-au de masaj si sunt pline de fite. blonda mea nu face exceptie. corp slim, frumos bronzat, silicoane de calitate. serviciile sunt insa .... masajul de relaxare (maxim 10 minute) este un fel de ungere cu ulei. la cel erotic sare direct la o laba. evident n-ai voie sa atingi nimic. problema cea mai mare este insa igiena bucala: nu stiu cate carii, gangrene etc o fi avut in gura dar mirosea ca un canal. pur si simplu ii duhnea respiratia. probabil toate economiile fetei sau investit in silicoane si n-a mai ramas nimic ptr dentist. poate se baga vreun forumist dentist la un barter!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am fost intr-o seara saptamana trecuta, am ramas placut impresionat de locatie in sine si mai ales de fete... am ales o bruneta, numai stiu cum o chema parca Maria, nu sunt sigur ..mai erau doua, una buna, una mai uratica si una cu fata de vampa... pe care am si ales-o

- dusat, prosop curat, papucei

- ea la fel

- incepe prin masaj cu ulei, eu nerabdator sa incepem

- cunnilingus, pasarica micutza si lubrifiata... ( a zis ca i-a placut )

- futai, capra, umeri craci, ea deasupra, lins si supt de oua... :)

- nu am putut sa finalizez si am terminat manual

 

locatie 9

curatenie 9

fata 9

 

halatul 200 lei/30 min

 

recomand

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

am revenit dupa 5 ani la casa regala intro noua locatie si cu un nou management.  

 

Contact/ Locatie: descrise aici https://royal-masaj.ro/

Aspect Kasandra: 8 (o cezariana nu foarte reusita combinata cu sani lasati dupa nasteri :( 

Masaj de Relaxare: Nu a fost cazul

Masaj erotic: 9 - lipicioasa, zambareata, stie sa se bage sub pielea ta. de revenit. chestii in plus nu am cerut/ nu am incercat

 

pe ansamblu cred ca e o buna alternativa la fantasy pentru cei din zona

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
24 minutes ago, quark said:

am revenit dupa 5 ani la casa regala intro noua locatie si cu un nou management.  

 

Contact/ Locatie: descrise aici https://royal-masaj.ro/

 

Salut Quark - au astia pe site niste exprimari din care eu nu inteleg nimic: "standard erotic" vs. "full erotic". Ai inteles la fata locului despre ce e vorba? 

Si last but not least, cat ai platit? 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

standard erotic e 200 lei

in plus au tot felul de chestii care oricum nu merita gen: show cu vibratorul, striptease etc. care merg pana la 350 lei 

cum nu vad de ce as da 150 de lei in plus ca sa-si bage vibratorul in gauri eu am mers pe clasicul 200 de lei

 

PS: cred ca Mia merita vizitata

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am revenit si la Mia dupa cum mi-am promis! fata un pic impanata dupa gustul meu dar cu carne tare pe ea. punctele forte sunt tzatzele si curu.

face un masaj placut atat de relaxare cat si erotic. cred ca dupa ce o cunosti mai bine (cotizezi cateva sedinte 😂) se poate obtine si mai mult decat un masaj.

recomand dar numai masajul standard, orice altceva este overpretuit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...