Jump to content

Noblesse Unic Private Massage - 0727148861, 0212112555 - Str. Leonida


realmcsar
 Share

Recommended Posts

 

  Intr-o duminica fiind si avand multe nevoi fizice si neavand prea multe alegeri de facut am zis sa incerc si serviciile oferite de catre fetele de la salonul NOBLLESSE UNIC PRIVATE MASSAGE (actualizat xxx.private-massage.ro, mai vechi xxx.noblesse-masaj.ro - 0727148861 ( 0727148861 ( 0727.148.861 ) ), 0727148861 ( 0727.148.861 ), 0212112555 ( 0212.112.555 ), 0212112555 ( 0212.112.555 )).

  Salonul este amplasat intr-o vila pe strada Leonida, undeva la intersectia strazii Tunari cu strada Mihai Eminescu, foarte usor de ajuns din Stefan cel Mare. La intrarea in curte am observat ca sunt camere de luat vederi montate ce monitorizeaza calea de acces. In interior la receptie m-am uitat sa vad daca mai sunt amplasate camere dar nu am vazut.

  Programul fetelor este de la pranz pana a doua zi dimineata. La telefon receptionera spune ca sunt in general cam 8-10 fete dar in functie de momentul zilei numarul lor variaza drastic. Serviciile oferite sunt de la masaj pana la diverse show-uri erotice fara sex (lucru care m-a facut sa aleg acest salon, incerc sa evit saloanele care ofera si sex pe langa masaj).

  In acea duminica la pranz am gasit acolo doua fete slabute, una bruneta (Deea) si una blonda inaltuta (Ioana) ambele imbracate in neglijeuri. Zambarete amandoua, la intrebarea mea daca accepta cunilingus blonda a raspuns direct si imediat ca da, bruneta a raspuns ceva de genul "...pai...". Am ales bruneta, fiind atras de infatisarea ei. Am platit la receptionera pretul de 140lei, aceasta neschitand nici-un gest sa dea rest la cei 150lei predati de mine. Maseuza a fost informata ca putem merge la camera X de la etaj si am urmat-o si admirat-o pe aceasta pe scarile ce ne duceau la camera aventurii noastre.

  In camera era o saltea pe jos, un scaun, un dulapior, o bara si dupa o draperie neagra o cusca metalica pentru diverse activitati. Am primit prosopel curat, la baie am avut acces direct din camera de masaj, probabil fiecare camera avand baia proprie. Baia nu avea cada sau cabina de dus, actiunea de spalare facandu-se direct pe pardoseala. Am stat cateva minute pana am reusit sa reglez apa, aceasta fiind ori prea calda ori prea rece.

  Cat am facut eu dus domnisoara a intins un prosopel pe saltea, a coborat de pe tocuri si a ramas nud. Acum am vazut de fapt ca este micuta la inaltime. Corpul foarte frumos (dupa criteriile mele), cu sanii micuti, fundul nefiind mare (nu este genul slim).

  A inceput cu un masaj de relaxare ce a durat maxim 10 minute, se vedea ca a invatat cateva miscari clasice pentru acest masaj. Cat timp a facut masajul de relaxare mi-a comunicat ca se poate face doar masaj erotic, ca o pot mangaia dar fara sa introduc degetele si ca daca doresc cunilingus trebuie sa mai platesc o suma de bani. I-am spus ca totusi era frumos sa-mi comunice acest lucru de la receptie de cand am intrebat ea replicand ca nu se pot vorbi aceste lucruri acolo jos. La fel mi-a comunicat ca suma ce trebuie platita este la latitudinea mea.

  Dupa masajul de relaxare imediat ce m-am intors cu fata in sus a inceput sa acorde toata atentia ei organului meu si bineinteles ca a ales pozitia in care eu as fi avut acces la pasarica ei cu gura, cred ca incerca sa ma ispiteasca. Daca o lasam ma facea sa ejaculez imediat si sedinta de o ora dura 30 minute. Bruneta a acceptat mangaierile mele, nu le-a evitat si a incercat sa se faca placuta.

  De revenit probabil o sa revin daca nu am alte alternative, locatia lasandu-mi impresia ca este una cu afluenta mare de clienti mai ales noaptea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Salonul e tot acolo, tornada descinsa din Vrajitorul DalangaOZ l-a ocolit miseleste. Stabilimentul e usor accesibil, am parcat instantaneu in singurul loc disponibil care era liber si non-blocator al accesului in garajele muritorilor stradali. 

In zilele de Luni exista un pasaj orar in care masajul vulgar (in acceptiunea de simplu, nu cea sexuala) e cu 50 de Ronini mai pipernicit, am aflat asta la tejgheaua stabilimentului, dar am realizat a-posteriori ca informatia e disponibila si online (FacebookWebsite).

Receptionera mi-a prezentat meniul, mercurialul si garnitura momentului. Am avut 3 optiuni (B, P, R), o a 4-a era deja in laborator (L). Alegerea a fost no-brainer (P), nu aveam referinte despre salon si animatoarele sale, asa c-am pus ochii pe prima venita, celelalte 2 nereusind sa mi-i abata de-acolo (admit ca B avea o privire vioaie si complice si si-a reprimat stoic dezamagirea, dar P mi-a placut fara drept de apel). 

Inca dinainte de a escalada scarile catre salteaua sacrificiala si chilia placut supraincalzita, o senzatie de conformism mi-a paralizat orice asteptare: salonul de intimpinare are nevoie de o usoara restaurare, receptionera a fost extrem de profi in ale acomodarii, dar gestul avantat si discreditant cu care mi-a aratat scarile nu era din filmul pentru care ma pregatisem (a compensat elegant la plecare, curioasa daca mi-a fost bine si daca voi reveni). P a fost mai tot timpul trista, defensiva, m-am simtit ca Anatoli care-o rastigneste pe Ileana in faneata. Catre final, dupa ce-am incrucisat cateva confesiuni, mi-a declarat ca acum stie ce-mi place si ca reeditarea intalnirii va fi o reusita. Nu-i fac deloc o vina, e clar ca formatul unor astfel de intamplari nu ma prinde si ca e mult mai frustrant sa suprimi sexualitatea dintr-o imbratisare a 2 trupuri nude si uleioase decat sa te lasi purtata de instinct. In plus, fidelitatea fata de employer va prima intotdeauna (rarele exceptii probabil tin de spiritul arivist al faptasei), recursul la reguli, extras tarifate suplimentar (nimic rau in asta), existenta bonului fiscal, clepsidra implacabila si ritualul de neantizare a haloului clientului impregnat in salteaua medicinala (spray dezinfectant aplicat cu gesturi la fel de tandre) m-au facut sa ma simt intr-o corporatie mai mult decat nenumaratii ani in care-am lucrat pentru una.

P mi-a placut foarte, dar ora petrecuta alaturi de ea nu va tine capul de afis al panopliei mele erotice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Noblesse Unic Private Massage - 0727148861, 0212112555 - Str. Leonida

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...