Jump to content

(V) Cristina Masaj doamna Sala Palatului - Campineanu 0753.469.292


kindervondick
 Share

Recommended Posts

Eu am incercat toata vara sa iau legatura cu ea.

Nu mi-a raspuns.

Cred ca am speriat-o intr-o zi cand am sunat de prea multe ori, tot asa nu raspundea.

Daca ajungeti pe la ea faceti si o recenzie va rog!

Link to comment
Share on other sites

(re)activeaza... am fost eu recent pe la ea;

Intr-adevar, nici eu nu am reusit sa o prind pe perioada verii... (poate vacanta)

 

Am mai fost prin mai si doar acum niste zile (peste 7) ne-am reintalnit. Mi-a zis ceva (la tel, scurt) de niste 'probleme' care au impiedicat-o sa-mi raspunda, dar nu am cerut detalii si nici ea nu mi-a oferit mai multe info

 

Nu am prea multe de re-recenzat, acelasi masaj bun, relationare chiar f ok, dar presupun ca depinde de fiecare :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salutari,

Am fost vineri la Cristina si am beneficiat de un masaj de calitate ca de obicei. Finalizarea a fost manuala si nu am putut sa scot nimic mai mult de la ea. I-am promis bani mai multi dar m-a refuzat motivand ca de doua luni nu mai ofera finalizare orala sau prin sex. Sa o cred, sa nu o cred. Poate sa confirme cineva ca a obtinut de la ea finalizare orala sau prin sex normal in ultimele doua luni?

Multumiri anticipate.

Link to comment
Share on other sites

Ok am inteles ca doamna nu minte si intradevar nu face decat finalizare manuala. Pt ca eu am fost multumit de masajul pe care il face o sa o mai frecventez. Salutari.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Intradevar Cristina s-a retras. Facea activitatea de masaj ca sa isi hraneasca 2 copii si un barbat bolnav psihic. De la masaj s-a ajuns si la altele si activitatea a degenerat. Acum a gasit un sponsor si a iesit din bransa. Sa speram ca ii merge bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Futuloiu changed the title to (V) Cristina Masaj doamna Sala Palatului - Campineanu 0753.469.292

Adevarul ca si eu ma gandesc la ea cu oarecare nostalgie

Facea o muie de zile mari, cu inghitire, etc . Stiu ca o data i-am si tras-o........

Mai sunt sanse sa mai revina in peisaj ?

Link to comment
Share on other sites

Slabe sanse. Oricum are 51 ani, 10 kg in plus si sponsor. Lenea si viata buna au ingrasat-o. Motivele pentru care se prostitua au disparut si nu o facea din placere.

 

Link to comment
Share on other sites

Domnule sponsor, ma intriga conversatia; este doar o confesare sau esti in cautarea unui condiment?

51 de ani si 10kg in plus, luand in calcul ca doamna face un masaj superb si un blow exemplar, as zice ca nu este chiar asa un setback. Personal, mi-ar placea sa repet experientele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...