Jump to content

Secret Massage Salon - 0213350499, 0726409360, 0768696596, 0755124795


secretmassage
 Share

Recommended Posts

Rupeti cotidianul si rutina, rasfatandu-va cu un masaj exotic, incitant, erotic sau chiar cu o sedinta prelungita de relaxare profunda la jacuzzi, alaturi de fetele noastre! Am pregatit o oferta diversificata pentru dumneavoastra dar suntem intodeauna deschisi si receptivi la noi cerinte sau dorinte... www.facebook.com/secretmasaj

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Salutare dragi amatori de placeri nevinovate

 

De la ultima postare prezenta pe acest site (si cam foarte veche ) s-au intamplat lucruri interesante la Secret Massage.

 

Avem o echipa noua si ne-am propus sa va oferim experiente cu adevarat placute si memorabile in salonul nostru.

 

De asemenea, pentru continuarea dialogului cu voi, vom utiliza acest username (salonsecretmassage), cel vechi fiind un pic de negasit  :)

 

Pentru o scurta introducere  in noua atmosfera de la Secret Massage v-am atasat doua dintre fetele pe care le gasiti in salonul nostru.

 

Si pentru ca dorim sa avem o legatura foarte stransa cu voi pentru a va putea oferi servicii de calitate, va rugam sa nu ezitati in a posta opinii pareri si sugestii care sa ne ajute la imbunatatirea activitatii noastre.

 

Si va multumim anticipat pentru timpul acordat scrierii unei recenzii.

 

[attach1][attach2]

 

post-9716-150392375625_thumb.jpg

post-9716-150392375631_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salutare dragi colegi de activitati carnale.

Influentat de ceva recenzii pozitive si de propriul lor site, am decis sa incerc marea cu.....ulei la secret masaj asta. Bine am facut.

Locatia e destul de accesibila, pe langa gara filaret, pe o strada cu nume de citric galben ce nu e grapefruit. hahaha! un "m" mai lipsea si chiar ca suna bine. Interesant designul interior, cu un nivel receptia, apoi o camera/nivel....fiecare cu baie proprie!! nostim e ca e mult mai mare baia decat camera!!!! Oricum super ca nu tre sa astepti / verifici daca e...liber la baie. Camerele dragute, dar sufocant de mici, cu oglinzi, draperii, jmecherii:arata bine. Baile frumoase:atentie!!!! Marele jacuzzi e o cada amarata de hidromasaj, in care probabil intri pe rand:nu se compara cu cea de la Nirvana.

Primirea draguta, sucuri, energizante, etc, hostess-a incearca sa fie deosebit de prietenoasa:si-i reuseste. Oricum pare isteata, chestie care mi s-a parut pe cat de placuta, pe atat de rara. Pacat ca ea nu face masaj, ar fi fost grozava, cred.

Erau disponibile 2 fete,(la pranz) si asta la cerere (am mers 2) altfel ar fi fost doar o donsoara la datorie. Atentie: daca faceti prog tel nainte, costa (de la) 150 ron/h, altfel daca le sunati direct la usa e 200.

In fine, am zis ca-s ff pretentios la masaj si mi-a recomandat pe Deea, tipa cu experienta. Donsoara arata exact asa cum imi place mie (subiectiv!) adica super skinny, snur, etc. Atmosfera relaxata, muzica grozava, nu te grabesc. S-a oferit sa ma asiste la dus, din fericire am declinat, caci a durat 1000 de nopti pana a venit...apa calda. Pardon, 1001. Apoi masaj relaxare/somatic exceptional!! comparabil pozitiv cu cleo-masajul/tao. (@GrizoBoy:incearca si nu vei regreta.) Trecerea catre erotic a facut-o lent, nici nu mi-am dat seama, masajul erotic a fost lipsit de bodymasaj, insa a constat intr-o tehnica deosebita. Daca ar avea ddc-urile rabdarea si priceperea asta, zau ca ar ramane mai stramte... :P

In total, am fost foarte masat, relaxat si satisfacut, mult mai bine decat la multe donsoare ce au o oferta mai....completa de interactiune umana.  Mi-a adus aminte de vremuri demult uitate, cand erau la Safira Flori si mai ales Denisa....

Concluzia mea e ca omul sfinteste locul, concluzie confirmata si de prietenul meu, care nu a fost asa de entuziasmat de masajul lui.

Asadar, Secret MAsaj cu Deea: bine-bine. Fata e chiar super, ai ce vorbi cu ea, insa in timpul masajului NU trancaneste de sa te zapaceasca. Bun si rar asta. Creeaza o atmosfera propice. Si are un corp grozav!-pt gustul meu. Amenda 150 ron, timpul door-to-door aprox 80 min, banii ceruti inainte!!- Ce urat!!- La plecare un gandac mare si/dar foarte mort m-a intampinat in curte, in fata usii. Mesajul karmic e evident: dupa ce m-am gandacit prin atatea locuri cel mult mediocre, sa mor de n-am gasit ceva ce-mi place. Sau ma rog, interpretati si voi dupa caz....Eu eram prea fericit ca sa mai dau vreo conotatie negativa. Doar era mort. Nu stiu de cat timp, nu-s legist.

Au si diverse....extraoptiuni, vedeti pe site-ul lor(http://www.secret-massage.ro/page.php?name=preturi), ideea e ca eu cred ca se ascunde ceva in spatele unor oferte aberante de genul: ai si un vibrator la indemana sa faci....ce? cu el, si costa dublu. Ceva bunut, sper. Daca aflu, va spun.

In fine concluzia mea e ca deocamdata cel putin e super aici, insa, asa cum s-a intamplat si la safira, de ex, riscul e ca , in timp, sa se strice treaba. Nu stiu ce alte fete au/cum sunt de placute, Deea aceasta e minunata. (asa era si Olivia de la Nirvana, dar era singura super ok......ha!) Mai incercam.

Pana atunci, recomand cu incredere si revin cu placere.

Al vostru,

    masat si fericit,

                      Finlandez

Link to comment
Share on other sites

am revenit si intrucat nu era disponibila decato "noutate", Ada, cred, am intrat cu ea. Frumoassa, zau, la fata, sani mari, slim, incepatoare insa. Masaj relaxare ok, masaj body-masaj ff bun, masaj erotic/finalizare ff slabut, fara exotism. Are multa bunavointa, dar nu poti atinge mai nimic din corpul ei si nu incurajeaza o interactiune tactila deloc. Concluzie: peste medie, dar banal. Nu se compara cu cealalta (deea), overall.

Link to comment
Share on other sites

Curiozitatea m-a facut sa vizitez si eu acest salon.

 

La telefon secretara foarte sociabila mi-a comunicat toate informatiile necesare cerute de mine. La intrebarea mea daca fetele accepta cunilingus ea a intrebat pe o colega daca a venit la lucru Luiza, ca si cum Luiza este cea care accepta acest lucru.

 

M-am invartit putin pe stradute pana am gasit casa unde sunt fetele.

Poarta a deschis-o tot secretara, m-a invitat in antecamera unde am fost servit cu o racoritoare, am platit 150ron (reducere 50 ron de la 200) si au fost chemate fetele: Deea, Luiza si inca o maseuza.

 

Deea - slabuta si din ce am retinut cu cate un tatuaj pe fiecare san

Luiza - slabuta si frumusica

Cealalta - nu am retinut, nu mi-a placut

 

Am urcat cu Luiza la etaj si am observat cum este amenajat salonul. Prea complicat pentru gustul meu batran.

 

Nu-mi aduc aminte ca Luiza sa fi propus ca ma insoteste la dus (serviciu inclus parca din ce-mi aduca aminte ca spunea secretara), oricum nu acceptam sa vina cu mine.

 

In camera de masaj erau doua saltele de cate o persoana dar nu erau lipite. Deci loc pentru harjoneala nu era asa mult.

 

Fata a facut un masaj de relaxare bunicel pentru un salot erotic.

A incercat sa-si frece trupul putin de mine la cel erotic.

 

Am rugat-o sa se intinda ea pe saltea pentru a ma putea juca si eu putin cu trupul ei.

La fiecare mangaiere a mea sau sarut pe pielea frumoasa sarea ca arsa ca se gadila.

Am incercat sa mangai feminitatea dar nu am avut prea mare succes sa ma bucur de atingerea labiilor ei. Deci de cuni nu se punea problema.

 

Dupa ce a mai incercat sa faca putin masaj domnisoara a inceput sa traga de organul meu sa ma faca sa ejaculez.

Miscarile ei erau destul de rapide si nu ofereau placere, chiar durere iar de ejaculat nu se putea pune problema.

M-a intrebat daca am probleme cu ejacularea. I-am explicat ca nu mangaie (ca nu trage) prea placut de organul meu si ca nu o sa ma aduca la extaz asa. I-am luat eu mana in mana mea si am incercat sa controlez eu miscarile si viteza mainii ei.

 

Dupa ce am ejaculat pe burta mea domnisoara foarte elegant m-a intrebat daca doresc sa-mi dea servetel sa ma sterg. Una dintre cerintele mele la o maseuza este sa ma ajute ea la sters.

 

Nu mi s-a parut o teapa, probabil o sa revin in lipsa de altceva sa testez si alte fete, dar fatuca asta cu care am intrat acum incerca si ea sa faca un masaj fara sa se implice prea mult erotic. Acum nu o acuz, se putea si muuuuuult mai rau, dar nu a fost o super experienta pentru mine.

 

Si numerele de telefon ca parca nu le vad pe forum:0213350499;0726409360;0768696596;0755124795

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am revenit la Secret Massage curios sa testez un masaj cu Deea (Din cate stiam eu Deea era cireasa de pe tort a acestui salon).

Secretara mi-a comunicat ca Deea nu mai lucreaza la acest salon si la ora la care sun eu o pot gasi libera pe fata cu numele de scena"Ada".

 

Fatuca o pustoaica cam de 20 ani, slabuta, cu niste fese senzationale si un piept fenomenal (adica slaba, pentru iubitorii genului).

 

Masajul de relaxare bunicel, masajul erotic in limitele standard, si-a frecat pieptul de corpul meu.

 

Partea aiurea a aparut in momentul cand am dorit sa-i sarut si eu corpul. Abia m-a lasat sa-i privesc feminitatea.

Nu s-a pus problema de mangaieri, de saruturi sau de alte placeri existente la masajul erotic.

 

Am inteles ca sambata este si o tombola, de care eu nu am beneficiat in urma cu o luna cand am facut prima vizita la acest salon.

Premiile la aceasta tombola sunt diverse extraoptini existente in oferta salonului.

 

Probabil o sa mai revin in lipsa de alte alternative.

 

Din pacate mi se pare ca partea erotica lasa de dorit, ca la alte saloane puse pe pricopseala.

Sper ca secretarela sa mai citeasca acest forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dragii nostri

 

Pentru a va rasplati timpul acordat recenziilor despre salonul nostru, in aceasta toamna va vom delecta momentele petrecute pe acest forum cu povestile celor mai intersante locuri din Bucuresti, prezentate de fetele noastre.

 

Incepem cu Fantana George Grigore Cantacuzino din Parcul Cacul I. 

 

In locul actualei fantani, pe dealul Filaret se afla o fantana monumentala, construita in secolul al XVIII-lea, de catre mitropolitul Filaret al II-lea, cunoscuta sub numele de  "Fantana de pe Dealul Filaret". 

Actuala fantana a fost construita in anul 1870, din initiativa și pe cheltuiala primarului Bucurestiului Gheorghe Grigore Cantacuzino. 

In acea perioada, fantana era cunoscuta ca avand cea mai pura apa din Bucuresti. 

 

Vom continua prezentarea fetelor de la Secret Massge si povestile din spatele monumentelor din Bucuresti in rubrica de Anunturi.

 

Va multumim pentru vizite, opinii pareri si sfaturi si va asteptam sa fiti la fel de obiectivi pentru a ne putea imbunatatii serviciile.

 

post-9716-150392379035_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Fetele din echipa celebrei dansatoare de show erotic, Natasha va asteapta la Secret Massage.

 

Astfel, Natasha devine imaginea Secret Massage iar fetele din echipa vor beneficia de training-ul si experienta dansatoarei Natasha pentru ca experienta la Secret Massage sa fie una cu adevarat memorabila.

 

Va asteptam la Natasha Secret Massage

 

https://www.facebook...seredirect.html

 

 

width=66 height=100http://s11.postimg.org/cl99yx13j/natasha_secret_massage_erotic_6.jpg[/img]

 

 

width=66 height=100http://s9.postimg.org/ragxgeujv/natasha_secret_massage_erotic_14.jpg[/img]

 

 

 

width=100 height=66http://s1.postimg.org/757ojf7vv/natasha_secret_massage_erotic_9.jpg[/img]

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Natasha, cea mai buna dansatoare de show erotic din Romania, te invita in fiecare joi la Natasha Secret Party

 

Petrecerea privata in care show-urile erotice incendiare facute de Natasha se combina cu erotismul masajelor pasionale efectuate de cele mai sexy fete din echipa salonului Natasha Secret Massage.

 

Pentru mai multe detalii si rezervari puteti suna la numarul 0746282742 ( 0746.282.742 )

post-9716-150392388041_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ce legatura are dansul cu salonul de masaj?

 

mai bine ati aduce mai multe fete si mai putin arogante, figurante si care stiu sa faca si masaj, nu numai o laba uleioasa

Exemplu: Daria. Habar nu are ce este un masaj.Atitudine de pitipoaca cocalara +infumurata.

 

Te freaca 20 min cu juma` de sticla de ulei si cam asta e.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Asa cum v-am obisnuit feedback-ul vostru este foarte important pentru noi, in conditiile in care, spre deosebire de alte domenii de activitate, verificarea activitatii angajatilor este mai dificila.

 

Am luat aminte detaliile furnizate si vom corecta aspectele care sunt de corectat. Am notat si faptul ca in ultimul an ce a trecut de la ultima postare a unui membru am reusit sa oferim servicii fata de care nu s-a plans nimeni. 

Experienta ne-a aratat ca maseuze notate initial cu 0 la o tehnica de masaj au ajuns sa avanseze si sa fie foarte cautate de catre clientii nostri, asa cum foarte cautata este si Daria. O fata extrem de noua in industrie.

 

Iar marea dorinta de a intra in masaj cu o fata noua in locul uneia vechi si experimentate are un pret: lipsa de experienta.

Experienta completata cu rabdare si tact din partea noastra si definita de calitatea clientilor nostri. Adica de dumneavoastra.

 

Cea mai buna dansatoare de show erotic din Romania, Natasha a devenit imagina salonului. Nu am inventat apa calda, suntem doar al doilea salon care are o persoana publica drept imagine.  Iar Natasha participa la show-uri erotice in cadrul petrecerilor de burlaci pe care le organizam si nu numai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Dragii nostri clienti,

 

Pentru a va rasplati fidelitatea, salonul Natasha Secret Masssge are incepand de astazi un sediu nou.

Este modul nostru de a va multumi si de a va demonstra ca sugestiile si parerile dummneavoastra conteaza pentru ca asa cum v-am promis, dorim sa definim o noua linie in domeniul serivciilor de masaj erotic, care are la baza respectul si interestul fata de serviciile oferite clientilor.

Este doar primul pas si pe langa fetele noi pe care le veti descoperi in noul sediu, va pregatim si alte noutati.

 

Noua locatie se afla pe strada Elev Stefan Stefanescu 76, sector 2 ( Pta Iancului- Mega Mall ).

Telefon 0726409360 ( 0726.409.360 )

Link to comment
Share on other sites

Pe bune!?!?!? Rasplatiti FIDELITATEA clientilor mutand-va in cu totul alta zona din Bucuresti?

Eram un client chiar constant, si am fost cam totdeauna multumit, dar noua locatie e muult in afara ariei mele de acoperire.... Le doresc vant din pupa, si ca Gara Obor sa le aduca clienti cu spor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pe bune!?!?!? Rasplatiti FIDELITATEA clientilor mutand-va in cu totul alta zona din Bucuresti?

Eram un client chiar constant, si am fost cam totdeauna multumit, dar noua locatie e muult in afara ariei mele de acoperire.... Le doresc vant din pupa, si ca Gara Obor sa le aduca clienti cu spor.

 

Iti multumim pentru constanta prezentei tale in salonul nostru si ne bucuram ca spui ca ai fost multumit.

Pacat ca aceasta multumire nu am putut sa o sesizam si in recenziile facute aici, unde cea mai recenta este de acum 2 ani.

Si la fel, din pacate, nu putem fii langa strada fiecarui client multumit. Insa daca dam la o parte latura strict subiectiva distantele se calculeaza altfel.

Luand ca punct de reper kilometrul zero al Capitalei de unde incepe masurarea oricarei distante, respectiv in fata teatrului National situatia se prezinta astfel:

 

Km zero- vechiea locatie: 2.8 km

Km zero-noua locatie: 3.2 Km

 

Asadar ne am mutat mai departe cu 400m.

 

La fel cum 1 minut dureaza diferitm in functie de ce parte a usii de la toaleta ne aflam, la fel acesti 400m pot insemna mai mult sau mai putin in functie de zona de resedinta sau de activitate a fiecaruia.

 

Insa, mutarea a avut ca scop remedierea tuturor detaliilor, sugestiilor sau nemultumirilor dumneavoastra adunate in timp.

Pentru ca ne pasa de calitatea serviciilor pe care vi le oferim si pentru ca noi credem ca cei ce revin in mod constant si ne platesc pentru un serviciu trebuie sa vada si sa simta ca o parte importanta din acei bani se regasesc in investitii care sa le ofere mai mult confort.

 

La fel cum ne concetram sa avem in echipa fete care sa fie orientate spre satisfactia clientului. O zona in care am avut multe reusite dar si dezamagiri.  Insa, indiferent de fetele care vin si pleaca noi vom ramane aceeasi care sunt interesati sa aveti un loc in care sa va simtiti respectati.

 

Iar faptul ca pana la aceasta data am revazut foarte multi dintre voi cei fideli salonului nostru ne bucura si ne confirma ca suntem pe drumul cel bun

 

Va multumim 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Va invitam la Cocktail Massge.

 

O imbinare unica intre savoarea si racoarea data de un cocktail rafinat si erotismul pasional al unei fete care se joaca cu fanteziile tale.

 

Incearca ceva diferit!

post-9716-150392426808_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oferta Natasha Secret Lounge

 

Secret Lounge

-  O discutie incitanta  in care poti impartasi cele mai ascunse fantezii erotice alaturi de modelul ales.

Atmosfera va fii destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din parte casei.

Pret: 150 RON/

Durata: 1 ora

 

Topless Lunge

-  O discutie incitanta  in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale vor face ca modelul ales sa renunte la accesorii pentru a o putea admira topless.

Atmosfera va fii destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din parte casei.

Pret: 200 RON

Durata: 1 ora

 

Orgasm Lounge

- O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care si le va atinge sub privirile tale pana cand va ajunge la orgasm.

Atmosfera va fii destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din partea casei.

Pret: 250 RON

Durata: 1 ora

 

Erotic  Lounge Massage

- O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care nu va rezista sa nu le atinga sub privirile tale pana gand va ajunge la orgasm. Si, pentru ca esti la fel de excitat, te vei putea retrage in privat alaturi de model pentru ca aceasta sa iti ofere satisfactia unui masaj erotic pana la finalizare.

Atmosfera va fii destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din parte casei.

Pret: 400 RON

Durata: 2 ore (1 ora lounge+1 ora masaj)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Natasha Secret Massage multumeste tuturor celor care ne-au vizitat in anul care a trecut.

 

Va dorim sa aveti un an plin de experiente erotice placute, la realizarea carora sa contribuim din plin.

 

Pentru a trece in revista datele importante din acest an, va invitam sa rasfoiti un calendar rafinat: Erotic Shadows 2017

 

Vezi intregul calendar in pagina de Faceboook Natasha Secret Massage

 

 

 

 

image.jpg

post-9716-150392430652_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...