Jump to content

Turkey / Antalya- Kemer


ilcorteingles
 Share

Recommended Posts

Cluburi: Aura club, Moscow club , pline de fete care te agata direct. Foarte multe rusoaice, turkish, moldovence, mai putin romance, dar existente.

Pret: sambata-duminica 70-200 Euro /2-3 ore fiind oarecum zilele fara turisti. Anyway este plin de rusi. noroc ca sunt de obicei ff beti.

luni-vineri 100-300.

Eu am intrebat direct un taximetrist unde poate omul privi o fata flexibila, si m-a dus in Kemer. Omul m-a si asteptat 4 ore, si a si negociat cu fata, probabil ca mie imi lua mai mult. Prima data am luat o rusoaica bruneta la 170 cm O+N = 200 iepuri 3 ore, + 50e spelunca de hotel de futut unde m-a dus rusoaica destul de aproape. ( mult peste motel, hotel de futut din buc , gen Sofia) (tot taximetristul a negociat de la 80).

a doua oara:

Am luat o rusoaica blonda, un cal de 195 cm si o turcoaica undeva la 165. actiune , sufletul actiunii fiind rusoaica . Mishto a fost ca dupa vreo ora s-a revoltat si s-a luat la harta cu cealalta ca e prea mecanica si ii strica buna dispozitie, i-a dat ceva de baut si a inceput un show cum rar am vazut. Rusoaica O nepro+ N+A 250 Eur (ne-am futut pana la 6 dim si am dormit la ea, dimineata mi-a facut un oral de-mi tremurau picioarele. foarte simpatica, am baut cafeaua cu ea, facut dush impreuna, dat un numar in usa de la baie , dushat plecat.

Turkish lady, 200 eur, initial cam rece si mecanica, ulterior ok, oral initial pro, ulterior nepro , normal pro, fara anal. a stat 3 ore, 3 jumate.

Petru cei legati de tarusul familiei, militiei etc care vor sa fuga cateva ore, este ok.

in Belek este numai un singur night club, destul de sarac in oferta si concurenta mare .

Futacilor care vor sa mearga in antaly alone, le recomand hotelul Caesar Palace. 80% femei:  rusoaice/nemtoaice/scandinave.  civile !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...