Jump to content

Domina Mara 0726436214 martaloaga senila si sexy


bibicul72
 Share

Recommended Posts

Am vizitat studiol Marei in 2006 si 2009, in 2006 am facut si sex cu ea. Un timp a fost in top dar tipa cred ca in momentul de fata e senila si paranoica ! Pe scurt am sunat-o acum cateva zile pentru o sedinta si tipa a incercat sa ma supuna unui interogatoriu ce nu avea nicio legatura cu o sedinta BSDM dupa care la final m-a acuzat c-o urmaresc, tipa e dusa rau !

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach=6]

post-5060-150392363862_thumb.jpg

post-5060-150392363865_thumb.jpg

post-5060-150392363867_thumb.jpg

post-5060-15039236387_thumb.jpg

post-5060-150392363872_thumb.jpg

post-5060-150392363875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bibicule, postarea ta se vrea recenzie? reclama? bascalie?

 

In oricare varianta ai putea sa atasezi poze de actualitate, sa faci o descriere, o povestire a experientelor, sa dai niste note si sa ne sfatuiesti(pro sau contra)!

 

Cu multumiri!

Link to comment
Share on other sites

Sa-ti povestesc experientele din 2006 si 2009 ?  A trecut prea mult timp pentru a avea relevanta.  Postarea mea este o informatie pentru adeptii BDSM ce doresc sa aiba o sedinta cu batrana senila ce traieste din amintiri(eu pana la telefonul dat aveam amintiri placute). Ma gandesc cum e sa te aiba la dispozitie(tu fiind legat) o batrana senila si pe alocuri paranoica ? Brrr...!!!

Link to comment
Share on other sites

Eu asa ma gandeam! Ma tenta sa-i fac o vizita, dar postarile tale ma fac sa ma gandesc de 2 ori daca sa pun mana pe telefon sau nu? Poate ca ultimul telefon al tau a picat intr-un moment prost? O simpla discutie telefonica sa stearga amintirile placute??!!! Ceva nu-mi suna bine, poate sunt si eu paranoic, senil cu siguranta!

Link to comment
Share on other sites

Suna, costa cateva zeci de centi si cu siguranta la telefon e inofensiva (asta daca n-are puteri paranormale  Ha !  Ha ! Ha !).Dupa parerea mea poti sa-ti dai seama de sanatatea mintala a doamnei si daca ti se pare ca e in regula o poti vizita. P.S. Asteptam recenzia ta !

Link to comment
Share on other sites

Esti tare simpatic! Dupa ce sperii lumea cu postarile tale, vrei sa ma faci cobaiul forumului? Nu, multumesc! Poate se ofera altcineva, mai curajos ca mine, sunt tare curios...voi fi al doilea pe lista care va merge!

Link to comment
Share on other sites

Si eu ce fac acum? Pe cine sa cred? pe root sau pe bibic? Dilema cu atat mai mare cu cat ma mananca pielea si-mi trebuie cineva sa ma scarpine! Alte variante mai sigure?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dorine: pozele sunt de acum doi ani!

Daca te uiti pe acolo prin pagina o sa vezi ca scrie asa: "Added by domina_mara_bucharest 2 years ago Views: 54,194"

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...