Jump to content

(V) Andreea Naspa Mircea Voda 0726085267


qwertyas
 Share

Recommended Posts

Asta e anuntul

POZE reale 100%, foarte finuta, ofer clipe de neuitat la locul meu intim intr-o ambianta placuta, ofer satisfactie totala, oral, normal, anal, fac totul cu pasiune si nu te scot pe usa dupa 10 min., 08 Jul 14:48 0726085267 0726.085.267 150Lei ora

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

Poze furate de pe net.

 

Sau, cu alte cuvinte, prima mea experienta la curve.

Am 35 de ani, sunt casatorit, in toata viata m-am culcat cu doua femei, cu amandoua am avut relatii de lunga durata, una din ele este sotia mea de vreo 8 ani, cealalta e iubirea din liceu. Casnicia mea trece printr-o criza foarte nasoala si simteam ca vreau sa ma descarc, sa fac o nebunie.  Am fantasma cu sexul anal, cu nevasta-mea nu a mers, si am vrut sa incerc.

 

 

La adresa (undeva pe Alexandru Vlahuta - zona Mircea Voda - camera de comert) sunt trei tipe. Mi-a placut la telefon (cu cine-oi fi vorbit, daca era una dintre ele) ca era naturala, nu ca toate celelalte unde am sunat (vreo 3), care vorbeau ca la hotline. mNiciuna nu e cea din poza. Doua din ele fac anal - chipurile. Una e mai blonda si mai cu initiativa, una e bruneta bine si a treia, cu care m-am dus eu, una Andreea, corp misto, sani siliconati, dar artificiala, rau de tot, si cam proasta. Nu are simtul conversatiei, eu eram tensionat ..... Faţa ciupita de varsat, ochii mari, dar am evitat sa fac lumina in camera ....

 

Nu-i place sa sarute si nici sa fie sarutata pe sani. Eu as fi vrut preludiu lung - kanci. A trecut repede la un oral. Nu se pricepe - nu o suge, o baga in gura si-atat. Am pus+o deasupra, nu prea stia sa se miste. Am pus-o sa se miste sub mine - nu prea vroia. Nici erectia mea nu era prea ferma. In fine, am zis sa trecem la anal. Nu a iesit nimic. Pana la urma am terminat, cu greu, in gura ei.

 

 

Banii i-a vrut la inceput. Pe la jumatea actului au mai aparut doi musterii - se-auzeau zgomote. Mi s-a parut de cacat ca imediat ce-a terminat, numita Andreea si-a pus repede prosopul si-a plecat la defilare.

 

Pe ansamblu, experienta a fost de cacat. Vina - probabil de ambele parti. Pentru ea au fost bani castigati usor, cred ... Poate o sa mai incerc odata, dar stiu ca vreau sa ma duc la una care e singura in apartament, careia ii place ce face, si cand o sa fiu si eu mai lipsit de stres.

post-7551-150392363852_thumb.jpg

post-7551-150392363855_thumb.jpg

post-7551-150392363857_thumb.jpg

post-7551-15039236386_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bun venit in club !

Daca insisti pe tărâmul asta, ca orice debutant, vei avea multe de invatat.

In primul rand sa distingi intre poze autentice si poze furate de pe net. In cazul acesta pozele sunt furate, nu aveai nicio sansa sa o gasesti pe domnisoara cu pricina in toata Europa.

In al doilea rand, nu toate fetele ofera experiente atat de nasoale. Cauta pe forum si sigur o sa gasesti ceva.

 

 

B.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-am pus foarte multe speranţe în pozele de pe internet ...

Probabil ca o sa merg pe recomandarile de pe forum, daca o sa continuu in directia asta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...