Jump to content

(V) 100-200 Deea-Octavian Goga 0768945088


cineva
 Share

Recommended Posts

CONFIRM cu tatuajul, la mine sau la tine, te invit intr-un cadru intim si discret pentru a-ti oferi masaj erotic, sex oral neprotejat deep, sex normal in cele mai incitante pozitii, sarutari, dorinte ascunse, 06 iul, 23:46  0768945088 ( 0768.945.088 )

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

Locatia-Octavian Goga, undeva pe o strada laterala.Doua camere mici si neangrijite,dezordine si cam murdar.

Fata-Deea 21ani tiganca vopsita blond slabuta,sani frumosi fata acneica.

200 lei 1h

Servicii-Oral neprotejat,normal pro,masaj.

Prestatia-foarte slaba,oralul mai mult o laba iar la normal evita pe cat posibil penetrarea completa si este foarte absenta.

Mai are o colega plinuta si uratica.

Nu recomand.

post-2313-150392363824_thumb.jpg

post-2313-150392363826_thumb.jpg

post-2313-150392363827_thumb.jpg

post-2313-150392363829_thumb.jpg

post-2313-15039236383_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu sambata la aceasta domnita .

Pozele sunt reale , spune ca are 21 de ani dar cred ca e mai mica.

Locatia este aceeasi de care vb si confratele nostru mai sus , La Octavian Goga , destul de usor de ajuns .Era curat singura exceptie facand faptul ca lengeria avea un miros ciudat , la fel si perna ( am ales sa pun un prosop peste ). La baie nu am fost pentru ca venisem de acasa dusat.

Fata sta destul de bine la capitolul aspect . De etnie nu ma leg ca nu am nimic cu ele .

Serviciile ei nu sunt extraordinare , am intrebat-o daca face anal si mi-a spus ca daca as da ceva in plus ar incerca , dar in functie de grosime , intr-un final , a refuzat. Oralul ,protejat la alegerea mea , nimic special , se cam ferea , de ce ,nu stiu  . deep a incercat dar nu prea mult . Am pus prezervativul si am inceput sexul normal , in misionar . nu are nici o expresie , nu geme , i-am spus sa se atinga pe sani a refuzat , am pus-o deasupra dupa 2 minute a zis ca i-au amortit picioarele , schimbam in pozitia capra si finalizez m-am imbracat si am plecat.

 

Am optat pentru o finalizare pentru care am decontat 100 de lei .

Dupa parerea mea e genul de fata care nu depune nici un efort sa faca clientul fericit.

 

 

Nici nu o recomand nu spun nici sa nu incercati . Eu nu o sa mai revin pentru ca nu caut doar sex , caut mai mult genul cu GFE ridicat .

 

 

 

D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...