Jump to content

(V) 100+50 AMALIA- 0728571048-Corneliu Coposu(Unirii)


lucenzoed
 Share

Recommended Posts

"AMALIA, 21 de ani, te astept in compania mea pentru a petrece clipe de neuitat. Ofer sex total, accept fantezii (footfetish, anilingus, cunilingus, 69), poze reale nemodificate. La mine sau la hotel--

0728571048 ( 0728.571.048 )"- Cam asa suna anuntul fetei pe care am vizitat-o astazi .

Sursa - AT

[attach1][attach2][attach3][attach4]

[attach5][attach6][attach7][attach8]

Pozele ii apartin desi am impresia ca sunt un pic cam vechi (fata are vreo 3-4 kg in plus)

 

Locatia ei este pe Bd. Corneliu Copusul , aproape de intersectia Sf. Vineri,  intre AlfaBank si o patiserie(nu mai retin numele ), un apartament cu 3 camere , foarte curat , prosoape curate puse pe un scaunel si in baie si in camera , baia curata , multe geluri de dus , lengerie curata , papuci ,servetele umede , uscate .

 

Fata: bruneta, voce placuta, spune ca are 21 de ani , eu ii dadeam maxim 19 ,naturala ,tandra, ingrijita , deschisa fata de vizitator , zambareata , are cam 165 inaltime- 175 cu tocuri , in jur de 65 de kg , frund frumos , sani nr 5 , bronzata , dar nu exagerat ,putina burtica , foarte curata , corect epilata , parfumata ,respiratie proaspata  .

Serviciile incluse in taxa de 100 de lei /h(2 finalizari) :oral ,normal , anal(in functie de grosime), face si CIM+50 de lei .

Mentionez ca nu intra pentru o singura finalizare , eu initial asta doream ,dar nu am intrebat la telefon, greseala mea !

 

In timpul petrecut impreuna mi-a lasat o impresie mai mult decat buna .

Ajuns la ea , m-a condus in camera , unde am reluat discutia de la telefon , nu se grabeste , iti vorbeste frumos . Hotarandu-ma sa raman , i-am facut plata , dupa care m-a condus la baie , foarte curata , dupa cum spuneam , multe geluri de dus , prosopele puse la indemana . A mers si ea la baie .

Intorsi in camera si gata de actiune , s-a apropiat de mine , am sarutat-o, apoi s-a lasat in jos cu pupaturi usor pe gat pe sfarcuri , a coborat pe burta si a inceput sa imi faca oral , destul de adanc , lent , umed , executat ca la carte .

Am rugat-o sa imi puna caciulita si am invitat-o deasupra . Fata se misca fenomenal in timp ce iti vorbeste usor la ureche. Am schimbat pozitia , misionar , mama iedului apoi umeri-craci , apoi din dorinta de a o satisface si pe ea , am invitat-o din nou peste mine sa o faca dupa pofta inimii ei  , si spre uimirea mea am terminat amandoi , glorios !

Anal nu am facut pentru ca nu sunt adeptul .. iar de a doua finalizare nu am mai avut nevoie !

 

Atitudine:Este foarte dulce , ascultatoare , nu refuza categoric ceva ce iti doresti , iti spune "incercam" si se vede dorinta de a te satisface !

 

Aspect:8

Oral: 9,5

Normal:9

Locatie:9 Curat,usor de ajuns.

Atitudine:10

 

Concluzie :Imbracat ,plecat multumit  , deci , v-o recomand cu incredere !!!

post-7531-150392363364_thumb.jpg

post-7531-150392363793_thumb.jpg

post-7531-150392363797_thumb.jpg

post-7531-1503923638_thumb.jpg

post-7531-150392363802_thumb.jpg

post-7531-150392363806_thumb.jpg

post-7531-150392363808_thumb.jpg

post-7531-150392363811_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mr. Machucambo , cu care seamana mai exact ?  curios din fire cum sunt , as dorii sa imi trimiti un PM in care sa dai copy-paste la recenzia care seamana cu cea scrisa de mine .

 

Link to comment
Share on other sites

Am futut si aici. Un milion dai, un milion face.

3-4 Kg in plus? Eu as zice 13-14 peste ceea ce se vede in poze.

 

Draguta la figura. Ceva GFE, sani frumosi ce se balanseaza interesant cand am pus deasupra. Am finalizat in prezervativ.

Nu mai revin. Plus povestea lacrimogena ca ea vrea sa faca ceva cu viata ei, dar ca se fute pt. banii de facultate...

 

Alte detalii nu mai dau ca nu merita efortul.

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la aceasta fata .

Intamplarea a facut sa o cunosc la inceput cand nu avea deloc experienta si prima intalnire a fost groaznica . Nu avea aceste poze si nici tatuajul. Dupa un  timp am vazut anuntul ei , cu aceste poze dar era un alt nr de telefon , unu de CSM , avea locatia pe la Camera de Comert .

Cand am ajuns si am recunoscut-o am ezitat sa raman dar gandindu-ma ca a mai trecut ceva timp de cand nu ne mai vazusem am zis sa incerc si SURPRIZAAAAA! Am plecat foarte multumit pentru ca am constatat ca face un oral de minune , pentru 50 de lei in plus a facut si finalizare orala dar fara inghitire . Am incercat doar 2 pozitii , misionar si capra . La anal nu este experimentata dar te lasa pe tine ca baiat sa faci ce doresti , conteaza grosimea dar a spus ca daca esti un barbat grijuliu , nu e nici o problema . Zis si facut , am terminat la anal . Destul de multumit , te relaxeaza , nu te grabeste , noi chiar am depasit ora cu 10 min .

Locatia era curata si mai avea o colega , miniona simpatica la figura dar cam plina de ea .

Legat de kg , da , se cunoaste o diferenta dar nu exagerata .

Pentru cei care pun pret mai mult pe calitate si mai putin pe aspect o recomand .

Am platit 100 de lei pentru o ora plus 50 de lei pentru fin. orala .

 

 

D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...