Jump to content
ovidiu27

(V) Karina - 0773843640 - bd. Mircea Voda

Recommended Posts

ovidiu27

KARINA, educata, frumoasa, atenta la dorintele tale. Te astept intr-un cadru intim pentru a petrece o ora in cel mai placut mod. Poze reale, zona Unirii.

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7]

Dragi compatrioti  ,

Nu stiu de ce nu ma potolesc , ca sunt trecut de prima tinerete ….dupa ce merg la dama mea preferata , mi se pune pata pe Karina …puteam sa mai astept o zi , doua poate , sa prind putere , dar daca Karina mi a raspuns din prima la telefon nu am mai avut ce sa fac si m-am bagat si in treaba asta , iata ce a iesit : 

Nume de scena : Karina

Locatia : central , Bdul. Coposu , langa Alpha Bank , 5 minute de mers pe jos de la Metrou Unirii . Este un apartament maricel , cu 2 sau 3 camere , am inteles ca mai are o colega , eu nu am vazut-o . nici nu am auzit-o . Am gasit curatenie in camera si la baie , nu am nimic de obiectat . Singura problema care o vad este lipsa A/C , este vara , in curand vin calduri mari …

Date contact : Tel 0728497663 ( 0728497663 ( 0728.497.663 ) ) ( 0728497663 ( 0728.497.663 ) ) , programare cu o zi inainte , reconfirmare dimineata prin sms .

Semn zodiac :  Cal de metal ( Zodiac chinezesc ) , Rac ( Zodiac Latin ) . Principala calitate : sensibilitatea , care poate fi si un defect major , daca este in exces . Tandra , binevoitoare , intuitie buna , dar ca orice rac da deseori inapoi ,  deciziile se iau greu , si traieste uneori in trecut .

Program : nu am intrebat , scuze , eu am fost de dimineata ….

Detalii servicii : normal pro , oral  nepro ( COB , CIM , etc )  , 69 , cunni , sarut pe gura ,  FK , imbratiseaza  , alte mici fantezii ,  deci cam complet , fara anal .

Tarif :  200 Lei / ora .

Aspect fizic : bruneta draguta cu ochi negri ,  22 de ani ( in curand 23 ), de cca. 163 cm  / cca. 63 kg  , par usor peste umeri , dantura OK , la corp  rubensiana , voluptoasa  , solduri generoase  , clar ai pe ce pune mana ,  sani nr. 3  , obraznici  , sfarcuri excitabile ,  picioare drepte , fese solide  , un posterior maricel  . Desi mai corpolenta are o carnita tare , tare de tot , desi spune sa nu face sport . Se incadreaza in standardul meu , iar daca ar fi avut 7….10 cm mai mult in inaltime mi-as fi facut abonament ….

Confirm pozele postate aici si pe AT .

Detalii intalnire : Am ajuns mai repede cu 10 min , sun dar nu raspunde …revin la ora exacta si mi da indicatiile ca sa ajung in locatie . Imi deschide usa , este semiintuneric , este pe tocuri de 12 cm , echipata sexy , ma invita in canera ei . Apuc sa o analizez , imi raman ochii la sanii ei , ma intreaba daca vreau sa raman , deoarece spune ca au fost multe discutii pe forum legate de fizicul ei mai generos ,etc …..normal ca raman , grasa pe dracu , este numai buna pentru mine , ii explic ca nu agreez femeile subtiri , nici macar normale , deci nu sunt deranjat ca nu are greutatea ideala de fotomodel . Deci raman , si ii dau cadoul , ce credeti ? Iarasi  vin , cum am obisnuinta , nu merg la fata in casa , mai ales prima data , fara un cadou ….de data asta am ales  pentru Karina un vin frantuzesc  de masa , rosee , usor , este excelent de servit cu apa  minerala , mai ales cand este cald afara , racoreste senzational ….si apoi intre femei si vin exista multe asemanari , nu ? Karina ma intreaba cat vreau sa stau , spun o ora , nu ma intreaba de bani , din proprie initiativa ii dau 200 Lei …..por un poco de tu amor / Por un trozo de tu vida …. cum ar spune Iglesias . Socializam , Karina devine comunicativa , ii dau increderea necesara racusorului ca totul va fi bine , ca o plac ( si este adevarat …) , apoi cer un prosop si trec pe la baie , desi facusem dus acasa , revin in 3 minute . Ne asezam in pat , si incepe preludiul , foarte important pentru mine ….ne sarutam usor , o mangai , ea raspunde bine , ma imbratiseaza …miroase bestial , taurii ca mine au un miros sensibil , s-a dat cu un parfum sau o crema de fructe proaspete ….facem si putin FK , dar usor ….presimt ca va fi o experienta excelenta ….o culc pe spate si incep sa o sarut pe picioare , urc si ajung la floricica , este impecabila , parfumata , fara urma de par , ma bag la un cunni , reactioneaza bine , nu geme aiurea fals , geme usor ….nu am rabdare , ma duc mai sus , spre sani si incep sa ii gust , sanii sunt tari ca piatra , ca si restul corpului ….ne hotaram la un 69 , imi pune curul ala tare peste ochi , iar ea trece sa l dezmierde de ala micu cu gurita ….in aceasta faza nu sesizez ca oralul ei ar fi nemaipomenit , desi trece peste tot , si pe la oo , etc  , dar Karina de abia se incalzeste , taurul batran inca nu a vazut nimic si nici nu banuie ce va pati in final ….soldatul meu se ridica , este un Kalashnikov gata de lupta , ii propun Karinei sa facem 2-3 pozitii , ca sa am referinta pentru note , zice OK , incepe ea cu un cow girl reverse , se pozitioneaza pe vine  , eu ii masez fundul , are un ritm lent spre mediu , convenabil mie ….apoi o pun invers , ma bucur de sanii ei si ii mananc cu pofta , are o carnatie deosebita fata asta , imi plac si soldurile ei voluptoase , ea lucreaza bine de tot , lung , ritmul lent , de tango argentinian …..ma simt in forma , hai sa mai schimbam o data , incerc eu pe la sapte un doggy , merge bine , fetita sta cuminte , geme usor ( cred ca nu fals ….nu pot baga mana in foc , totusi ) ….o intreb ce nota primesc pana acum eu , nu zice nimic , un 5 macar sa trec clasa ? Zice nu , mai mult ….o ce tare sunt !!  Ma gandesc sa termin cu un misionar , schimbam din nou , Karina se deschide , ma pozitionez confortabil si ii dau bataie ….o sarut si raspunde , ma bag cu boticul pe la sani din nou , am tot controlul , ….ii spun ca este o bunaciune si o frumoasa , iarasi sarut , un mic FK , ….si in toata fericirea asta a mea incep problemele , in sensul ca nu pot termina , al dracului dinozaur ( boule , zic in sinea mea , dupa nici 24 de ore mergi la alta femeie …)  …..maresc ritmul , lovesc cam salbatic , o intreb pe Karina , zice ca este OK …incep sa curga transpiratiile pe mine , picaturi de sudoare cad si pe fata Karinei ….ii cer scuze , ii spun ca am fost la o alta bunaciune cu o zi inainte , recunosc , …fizic sunt epuizat , ma opresc si imi trece prin cap sa o rog pe Karina sa ma termine ea oral ….nu apuc sa spun nimic caci Karina intuieste ce vreau ( ce va spuneam de intuitia racilor ?? ) ….zice : stai pe spate , ca rezolv eu …..ma gandesc ca nu sunt un gentleman , dar asta este …. si de aici am pierdut controlul iar Karina a demonstrat de ce este  in stare cu gurita …….mare noroc am avut ca nu am reusit sa termin misionarul ala ….citisem pe forum de oralul ei , dar am zis ca sunt exagerari ….mai ales ca in debut nu mi s-a parut mare lucru ….deci va spun ca nu stiu ce si cum a facut , dar m-a facut varza complet …m-a adus de 2 ori in pragul ejacularii , aveam un sentiment ca mor daca nu termin , dar m-a driblat , m-a fraierit si nu m-a dus pana la capat ….tremuram tot  , picioarele  mai ales ….in final am avut un orgasm teribil  , am expodat in gurita ei , am tipat pur si simplu de placere , nu mi s-a mai intamplat de mult asa ceva …..i-am spus Karinei , mai in gluma , mai in serios , sa sune la Salvare  ….Karina a ramas pe pozitie , m-am linistit putin , apoi a plecat la baie ( sa scape de lichid …) , s-a intors , eu nu ma pot ridica din pat , ma uit la ceasul de pe perete , mai am 10 minute , ce bine ! ….raman in pat , mai vorbesc cu Karina ….o mangai pe par si pe fata ,  ii spun unde eram eu in 1990 cand s-a nascut ea ( i-am povestit putin despre bordelurile din Bombay / India ),  in final ma adun , merg la baie , ma aranjez putin si plec , nu inainte de a o saruta pe Karina pe frunte , ca pe o eleva silitoare , care si a facut exemplar tema de casa .

Note :

Aspect fizic : fata : 8 , ochii : 9 , corp : 8,50 (  posteriorul 8 ,  picioare  9 , sanii 9 )

Normal : 9

Anal : N/A

Oral : 10,00 ( cu felicitari ! )

GFE : 9,50

Nota generala : 8,90 cu felicitari !

Comentariu & concluzia finala : Fata este deosebita , calitati excelente de dama de companie , GFE inalt , te simti ca cu o amanta , etc . Tanara , robusta , voluptoasa , poate putin grasuta ar spune unii ( eu nu ! ) , o recomand nu numai celor care prefera formele pline de femeie . Este o experienta de avut pentru orice barbat care apreciaza sensibilitatea si tandretea . Eu stiam ca femeile cal te pot face praf in pat , de fapt auzisem acest lucru , dar acum l-am simtit pe pielea mea . Daca mai revin ? Absolut , mai vreau sa simt oralul ala , sa nu fi fost o intamplare  ! Sau poate ca am visat !?

Sa auzim numai de bine !

Revin cu pozele . Prima data am postat aiurea .

Multumesc de intelegere .

titsirx

"mare noroc am avut ca nu am reusit sa termin misionarul ala ….citisem pe forum de oralul ei , dar am zis ca sunt exagerari …."

bune si suspensiile astea, in alta ordine de idei, unde anume pe forum citisei? sau, mai corect, pe care forum?

andrendr01

KARINA, educata, jucausa, atenta la dorintele tale. Sex normal protejat, fk, gfe. Nu fac anal dar compensez printr-un oral de exceptie. Garantez realitatea pozelor. Bulevardul Mircea Voda, 0731907943 ( 0731.907.943 )

Acesta este anuntul domnisoarei de pe anuntul telephonic.

Am sunat si am stabilit intalnirea - pt inceput am avut niste indoieli deoarece am sunat si nu putea sa vorbeasca dar a revenit ea dupa cca 1 ora.

Am stabilit detaliile prin telefon si m-am prezentat la locatie.

Locatia - o garsoniera foarte curate in zona Alba Iulia - tipa era singura in locatie - se vedea si in bucatarie deoarece usa era deschisa.

Cum avea oarecare dubii am stabilit ca voi ramane doar pentru o finalizare.

Baia - curate, prosop curat frumos mirositor si uscat.

Dus eu apoi dus ea.

Serviciile:

oral - nota 8 - se implica si in zonele adiacente si nu foloseste f mult mana, are si usoare tendinte de deep.

zona intima proaspat epilata si nemirositoare.

accepta 69

normal - nota 9 - pune mult suflet in ce face si din chiar facea niste zgomote care te faceau sa ai senzatia ca ii place.

GFE - nota 8

overall costul pentru o finalizare este de 100 de lei sau daca doriti o ora 200 de lei

pozele sunt ale ei, dar cred ca mai vezhi - s-a ingrasat putin dar oricum arata bine

POKEMONXXX

Salut

Confrate andrendr01 ultimele poze cu siguranta nu sunt ale ei.

Am vizitat-o in urma cu 2 ani,cand activa la Rond Pta Alba Iulia si nu are nici o legatura posesoare topicului cu pozele atasate de dumneata.

Karina

Pokemonxxx...lumea se mai schimba

Am slabit putin fata de acum 2 ani, mi-am schimbat culoarea parului de vreo 3 ori de atunci, plus alte cateva tatuaje. Asigura-te inainte sa faci o afirmatie. 

gerontosaurusRex

Bun venit pe forum, Karina.

Poate ne explici si noua de ce pozele din anuntul tau din AT le putem vedea si aici.

Asta ca sa lamurim daca pozele sunt ale tale sau nu.

[attach=1]

Guest soricelul

Tin minte clar o anume Karina cu atitudinea de cacat care s-a retras practic de pe forum dupa polemici agresive cu domnii de aici. Nu pot verifica pe indelete daca este una si aceeasi persoana, de unde ma aflu.

Karina
))) In cazul in care nu stiati, am lipsit 6 luni. In aceasta perioada am fost in Germania. Am lucrat atat in Club Prestige (Trierweiler), cat si in Patricia's World (Saarbrucken). Poza este facuta acum. Apar cumva aceste 2 tatuaje in pozele de pe AT?  >

gotti

Acum raspunde la 0732674299 ( 0732.674.299 ).

Locatie - un apartament (cred 2 camere, mai are o colega) pe Mircea Voda aproape de intersectia cu Timpuri Noi.

Am vizitat-o recent. Era pe lista extinsa.

Tarif - 100 lei-1 fnalizare, daca doriti CIM cotizati 50 lei in plus, aspect pe care-l dezaprob.

200 lei - 1 ora-2 finalizari, la fel +50 pt CIM.

Ofera oral pro/nepro, normal pro, CIM (extra), COB, FK.

Plus-uri:

- atitudine buna, accepta FK, discretie, nu grabeste, conversatie placuta, nu sparge tiparele la GFE, dar e ok.

- oral neprotejat bun spre f. bun, cu limbi pe coaie, supt coaiele soft, oral cu deep, fara dinti, vacuum bun.

- normal pro lady on top - se misca bine (opturi), accepta mozoale la sani, FK in timpul actului, trecut la misionar - pozitie buna, se muleaza bine, umeri-craci pana la finalizare.

- igiena - ok, fara niciun fel de mirosuri aiurea.

- 100 lei - 35 min.

Minus-uri:

- apartament intunecos, necesita renovare.

- baia veche, prosop gri de la atata folosire cu ațe ce atarna. I-am sugerat degraba sa schimbe prosoapele.

- Karina are burta ce nu se vede in poze, sta in asa fel incat o ascunde, e mai bine facuta.

- probleme cu tenul - ceva acnee netratata, fiind si nearanjata cat de cat arata diferit fata de pozele recente pe care le postez mai jos.

Daca nu stiam ca ofera un oral bun, as fi avut tendinta sa fac cale intoarsa cand am vazut-o face to face.

Nu-mi pare rau c-am vizitat-o, dar nu stiu daca mai revin, poate dupa ce mai scapa de kg in plus.

Bineinteles, fiecare fata isi stabileste ce tarif doreste, dar eu consider ca aici ar merge varianta de 100 lei (CIM inclus) si 150 lei/ora.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

Karina

Multumesc pentru recenzie gotti desi nu era necesar. Daca ar fi fost pe alte forumuri, ar fi fost mai ok. Daca te uiti atent la poze, o sa observi burta pe care o am in poza de pe fotoliu si poza topless. Sunt de acord cu tine, fiecare fata foloseste ce tarif vrea. Cred ca pentru serviciile pe care le ofer este ok acest tarif. Daca as reduce tariful, clar as reduce si serviciile si nu cred ca-si doreste nimeni asta. In sfarsit. Nu prea isi au rostul explicatiile si nu cred ca am de ce dar ma plictiseam si m-am apucat sa scriu

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> Inca odata rog frumos un moderator sa inchida acest topic. Nu vreau sa apar pe acest forum. Multumesc anticipat. O zi buna! /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

gotti

@karina: recenzia este necesara in primul rand pt. colegii de pe forum, pt. a fi informati asupra a ceea ce gasesc pe teren.

Apoi e valabila si pt. voi, fetele, ce ne satisfaceti poftele contracost, pt. a va corecta in anumite privinte, daca este nevoie.

Parerea mea e valabila pe orice forum. Asa ca poate va fi postata si pe alte forumuri.

Probabil ai fi fost multumita doar cu plusurile enumerate de mine, dar exista si minusuri.

Crede-ma ca ma uit atent la orice poza din domeniu si da, repet, in realitate ai o burta mai mare decat se vede in poze. Am vrut sa fiu mai diplomat in recenzie, dar a trebuit sa intervii. Nu m-a deranjat neaparat marimea burtii, ci mai mult faptul ca nu este evidentiata in poze, unde o sugi si alegi anumite unghiuri pt a pacali ochiul vigilent al curvarului.

Cata vreme prestezi, topicul tau nu va fi inchis.

Weekend placut!

Karina

Ok atunci. Nu mai prestez. Ma retrag. Va rog sa-mi inchideti acest topic. Probabil voi anunta cand revin. Si in legatura cu burta...sa fim seriosi. Sunt mai dolofana dar n-am 120 kg.

Karina

Buna ziua! Rog (iarasi)  sa mi se inchida acest topic datorita faptului ca voi pleca din tara. gotti daca nu ma crezi, poti verifica pe celalalt forum

Probabil voi anunta cand revin. O zi buna!

mamutul

Goethe spunea ca acela care nu isi cunoaste trecutul este condamnat sa il repete. Daca tu revii (nu ai fi prima) si topicul tau este sters, atunci este posibil ca unii sogori sa isi formeze opinii gresite in ce te priveste si sa se considere pacaliti. Eu cred ca sectiunea dedicata tie trebuie sa ramana, si asa nu cere de mancare.

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" />

karina123

Buna seara! In primul rand vreau sa imi cer scuze pentru comportamentul meu din trecut 

. Sper sa ma puteti primi in comunitatea voastra ca pe un fiu risipitor Voi actualiza "meniul" si voi posta cateva poze noi din locatie. Sper sa va placa  /emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

- 30 de minute (o finalizare) Oral si normal- 150 de lei

- O ora (doua finalizari) Oral si normal- 250 de lei

Outcall

- Prima ora (2 finalizari) oral si normal- 300 de lei

- A doua ora - 250 de lei

- Pentru mai multe ore, tariful se discuta in momentul intalnirii.

Cim-ul este inclus in fiecare dintre optiunile de mai sus.

Pot fi gasita la numarul 0732674299 ( 0732.674.299 )

Locatie: Bulevardul Mircea Voda in apropierea Camerei de Comert

Program: De luni pana sambata intre orele 12:00 si 03:00

karina123

Buna ziua! Revin cu o actualizare a tarifelor. :kiss:

Incall

- 30 de minute (o finalizare) Oral si normal- 100 de lei (+50 de lei CIM)

- O ora (doua finalizari) Oral si normal- 200 de lei (+50 de lei CIM)

Outcall

- Prima ora (2 finalizari) oral si normal- 250 de lei (+50 de lei CIM)

- A doua ora - 200 de lei

- Pentru mai multe ore, tariful se discuta in momentul intalnirii.

Pot fi gasita la numarul 0732674299 ( 0732.674.299 )

Locatie: Bulevardul Mircea Voda in apropierea Camerei de Comert

Program....cand raspund la telefon icon_laugh.gificon_laugh.gificon_laugh.gif

Va kissss.gif

karina123

Buna!!! Rog un moderator sa stearga numarul 0732674299 ( 0732.674.299 ) de pe acest site si sa il inlocuiasca cu 0773843640 ( 0773.843.640 ). Va multumesc 

karina123

Buna seara! Poze noi. 

karina123

Va 

baieti si fete. Ne citim/auzim de craciunul 2017 (plec din tara). Puteti muta topicul la arhiva. 

Nick Name

Karina

,    Valabil din 19.10.2017 18:55:01 

Daca preferi o intalnire naturala, cu o tipa volubila careia ii place sa se destinda in dormitor... ne vom intelege de minune.
Respecta-ma, alinta-ma si fii generos, iar raspalata oferita va fi pe masura. Imi plac adevaratii domni in dormitor, barbatii care inteleg ca intalnirile de acest gen ar trebui sa fie benefice pentru amandoi.
Descopera-ma pas cu pas( nu ma grabesc, te rog sa nu o faci nici tu...ar fi stresant pentru amandoi), si vei avea parte numai de surprize placute. Ma si deplasez in functie de zona in care locuiesti, sau la hotel. Garantez realitatea pozelor. Zona Unirii.

Anuntul este proaspat; nu stiu daca sa spun acelasi lucru despre poze

Locatie: pe Mircea Voda; servicii oral protejat/neprotejat in functie de igiena si sex normal la traditioanlul tarif de 100Lei/finalizare sau 200Lei/ora. Program 12 ziua pana la 1 noaptea.

Avand in vedere faptul ca a revenit, inseamna ca se apropie Craciunul 2017.