Jump to content

Blonda, zona Mall, 0762360581


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

"PUSTOAICA dotata, servicii de calitate fara graba si stres, masaj de relaxare, oral si normal, sex intre sani de vis, sani nr. 5, fund bombat, garantat revenirea, caut colega, ofer cazare. 60lei"

[attach1][attach2][attach3][attach4]

 

Am ajuns la ea acum o saptamina, dupa 12 noaptea. Locatia se afla intr-un bloc, vis-a-vis de benzinaria Petrom de linga intrarea la MAll Vitan.

Cind am intrat in apartament, mi-a deschis o tipa blonda, infasurata intr-un prosop rosu, in picioare goale sau papuci, nu mai tin minte. Nu era nici urata, nici frumoasa, in nici un caz o tipa dupa care sa intorci ochii pe strada. M-a invitat rapid in dormitor. Apartamentul parea ok, nu era jegos. Inainte sa intru , cat inca eram in hol, am intrebat-o daca e gravida, pentru ca prosopul avea o forma ciudata, cadea peste sani si era destul de bombat. A zis ca nu , si s-a indrptat spre dormitor. Nefiind foarte convins ca vreau sa ramin, am urmat-o , totusi. In dormitor, mi-a mai spus odata tot ce face, dupa care s-a asezat pe marginea patului. Am rugat-o sa-si dea prosopul jos. Si l-a dat; sanii nu erau acei nr.5 pe care speram sa-i vad, pareau mai degraba un nr.3 desumflat. Iar burtoiul, sa-i traiasca, nu cred ca era balonata  :o  . Sunt sigur ca era gravida, pentru ca nu se pune sa fi fost de la grasime, tipa fiind genul mai slaba. I-am spus ca nu ramin, ca e gravida, si mi-a zis atunci ca mai are o colega. A venit si colega, o bruneta la 20 de ani,poate chiar mai tanara, tunsa scurt, tenul masliniu (cel putin asa mi s-a parut in lumina de pe hol). Am decis pe loc sa nu ramin, desi, cind s-a aprins lumina pe hol, bruneta  avea tenul destul de alb, si chiar parea simpatica.

A luat o atitudine cam neprietenoasa, cind a vazut ca nu ramin si mi-a zis ceva de genul "Mie nu-mi plac plimbarile astea nocturne", eu i-am zis ca "Mie, da", si m-am facut nevazut. Fara incidente.

Pozele nu au legatura cu realitatea ,iar pe tipa roscata nu am vazut-o.

Poate alta data, mai pe lumina.

9859_0fe11b8ade331fbe198c752e9a094eaf8920d6b4.jpg

9861_ca441c1f14a44160e08690aa1291704cccbb49be.jpg

9863_62e734f88cb396cca060032e9c5cc02d3ff82cea.jpg

9865_03be09e19a42a658e23cceab557d0066d86f28e1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se poate face usor diferenta intre o femeie insarcinata si una suprapoderala atunci cand exista dubii: trebuie cautata linea nigra, acea linie de culoare cafenie care urca de la genitalele femeii pana la ombilic (uneori urca chiar pana la nivelul diafragmei) si care este prezenta pe parcursul a cel putin trei sferturi din sarcina. Linea nigra nu apare decat la sarcina, deci nu are cum sa induca in eroare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu-l contrazic pe colegu', dar fac urmatoarele precizari:

1- tipa tot incerca sa-si mascheze burta, deci nu am avut cum sa observ acea linie specifica femeilor insarcinate

2- tipa nu era supraponderala, era destul de slaba, doar burta ii iesea in evidenta (si ma facut sa refuz)

3- mai exista o varianta, in care tipa putea sa sufere de alte complicatii (gen tumoare) deci nu era nici insarcinata, dar nici grasa. fereasca Dumnezeu  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...