Jump to content
bibicul72

Madrid - Espana

Recommended Posts

bibicul72

Prin iulie 2011 ma aflam prin Spania si cum sunt un adept al BDSM-ului am cautat sa am o sedinta cu o stapana cat mai experimentata. Cautand pe net am dat de mistressjohanna.com.es care este ,surpriza .... romanca ! Am sunat-o(0650196812 ( 0650.196.812 )) si m-am programat pentru o sedinta de doua ore( 250 €) nevorbind romaneste. Am ajuns pe la ora 20 la adresa indicata(call Galileo, nr. 50). Mi-a deschis usa cu un zambet larg o tipa blonda cu un corp de nota 9 ce m-a invitat sa intru. Am continuat sa nu vorbesc romaneste si in timpul discutiei in care stabileam regulile sedintei chiar daca nu vorbesc spaniola f. bine am reusit sa-i fac fata si atunci cand m-a intrebat direct de unde sunt raspunzandu-i ca sunt din Tara Bascilor(si chiar am accent de nord ca acolo am invatat spaniola). Dupa cateva minute de discutii si un dus am fost introdus in studio foarte bine dotat(tron , crucea Sf. Andrei, numeroase bice si cravase. Mi-a ordonat sa ingenuchez si sa-i ling sandalele. In timp ce executam tipa a inceput sa ma loveasca c-o cravase pentru ca-i atinsesem piciorul cu limba fara permisiunea ei. S-a asezat pe tron si mi-a indicat sa ma apropii. Mi-a pus zgarda si lesa si catuse din piele la maini si picioare dupa care mi-a permis sa-i ling si picioarele. Am continuat aproape o ora dupa care dintr-o data mi-a zis in romaneste : Du-te si te spala roman imputit ! Nu-mi explic nici acum cum de nu am reactionat instictual, poate eram prea excitat, dar tipa vazand ca nu execut comanda si ca ma uit la ea a inceput sa rada si sa zica ca din cand in cad o mai scapa pe romaneste. Am ras si i-am raspuns ca nu ma deranjeaza. Din momentul acela la aproape fiecare zece cuvinte imi tragea o injuratura in romana spre finalul sedintei chiar imi cerea sa ma uit in ochii ei cand ma injura. Avea o perversitate in injuraturi ce ma excitau si chiar daca m-a lovit de cateva ori in testicule, chiar daca nu convenisem ca asta sa faca parte din sedinta nu m-am opus. Tipa e foarte buna si am vrut sa va impartasesc experienta mea pentru ca acum trei saptamani am fost la ea direct, fara sa o sun inainte; dar se mutase din acel loc. Am sunat-o dupa accea si mi-a spus ceace eu stiam deja ca nu mai are studiol acolo si ca nu ma poate primi in noua locatie pentru ca este plecata pentru o perioada la Barcelona.

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7]

stalin007

Tipa asta e din Ploiesti, Georgeta e numele ei real si a plecat in Spania de multi ani !