Jump to content

(V) 100-150 Mihaela 41 de ani, Titan-Auchan, 0721158213


Guest papuasul
 Share

Recommended Posts

Guest papuasul

DOAMNA, 41 ani. Experimentata foarte discreta mereu aceeasi dar de fiecare data altfel ofer clipe intense de pasiune domnilor generosi accept fin. orala, lucrez singura, Titan, 0721158213 ( 0721.158.213 )

 

Am vizitat mandra pe la inceputul lunii. Locatia este in cartierul rezidential - parca Rasarit de soare se numeste - de langa Auchan-Titan.

Locatia este o garsoniera bine aranjata, curata, mobila noua si cu ce trebuie la baie. Este miniona - in jur de 1.60 - maxim 50 de kg si se tine bine pentru varsta ei. In anunt zice 41, eu zic minim 41, real mai spre 45.

Servicii: oral np cu finalizare (informatie primita la telefon, ca la fata locului nu am mai apucat sa fac deci, eu nefacand, nu pot decat sa o cred pe cuvant), FK, normal. Fara anal. Pret 100 lei finalizarea. 150 lei/ora. Disponibila de la 10.00 la 21.00 (+/- o ora ca nu mai tin minte chiar exact, insa este destul de extins programul), inclusiv sambata.

Avand destul de des treaba in zona, intr-o dimineata am zis sa o incerc. Am purces cu banii doar de o finalizare, gandindu-ma ca merg oricum doar in vizita si nu raman. La telefon mi-a dat detaliile frumos insa nu m-a convinsese ca o sa si iasa ceva.

Cum am zis, garsonira curata, baie curata, ordine, locatie luminoasa (eu am fost primul client in ziua respectiva, nu stiu cum o fi la final de program),

Dupa dusul de rigoare am purces direct la actiune ca eram cam statut. Actiunea a durat maxim 20 de minute, am invartit-o in cateva pozitii fara sa comenteze si am terminat cu ea in pozitia capra.

Mi-a parut rau ca nu am avut bani de doua finalizati, tipa fiind destul de placuta si dornica sa ii faca pe client sa se simta bina.

Ce nu mi-a placut (ca trebuie sa existe si asa ceva, nu?) a fost patul. Este un pat mare si larg insa cu doua saltele separate si foarte zglobii. Ma gandesc ca daca eram mai in forma si luam optiunea de o ora, la numarul al doilea ne mutam pe jos, ca erau enervante saltele care dispareau cand iti era "pozitia" mai draga.

O recomand celor fani mature si sigur repet experienta pe varianta lunga si cu CIM.

Si inca ceva, pozele zic ca sunt reale.

 

post-750-150392360398_thumb.jpg

post-750-150392360399_thumb.jpg

post-750-150392360402_thumb.jpg

post-750-150392360403_thumb.jpg

post-750-150392360406_thumb.jpg

post-750-150392360408_thumb.jpg

post-750-150392360409_thumb.jpg

post-750-150392360411_thumb.jpg

post-750-150392360412_thumb.jpg

post-750-150392360415_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

 

0734.196.536

Locatie: 9, garsoniera parter, singura, baie curata, prosop, papuci.\

Oral neprotejat :9

Normal protejat :10, accepta ce pozitii vrei, participa si se implica, docila daca te tine mult...

FK  cat doresti, 10.

Comunicativa.  Nota de plata; 100. Eu revin.

Poze reale.

 

 

 

1511656144825.jpg

1511656147430.jpg

1511656145927.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cum mai arata? In 2012-2013 - pentru varsta ei - era piesa. Acum vreo 2 ani, cand am vazut-o ultima oara, facuse ceva burtica, se ingrasase insa cica tocmai incepuse un program cu sala si fermoar la gura. Pozele puse de tine le foloseste de cel putin 3 ani.

De anal ati discutat ceva? La telefon imi zicea ca incearca si la fata locului nu era "pregatita de data asta" :)

Te-ai programat greu? De la ultima intalnire nu ne-am mai sincronizat (zicea ca e foarte solicitata, cu programari chiar si cu 3 zile inainte si ca am sanse sa ne vedem doar daca aranjam cu cel putin o zi inainte). Este si foarte departe de zona mea.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, papuasul said:

Cum mai arata? In 2012-2013 - pentru varsta ei - era piesa. Acum vreo 2 ani, cand am vazut-o ultima oara, facuse ceva burtica, se ingrasase insa cica tocmai incepuse un program cu sala si fermoar la gura. Pozele puse de tine le foloseste de cel putin 3 ani.

De anal ati discutat ceva? La telefon imi zicea ca incearca si la fata locului nu era "pregatita de data asta" :)

Te-ai programat greu? De la ultima intalnire nu ne-am mai sincronizat (zicea ca e foarte solicitata, cu programari chiar si cu 3 zile inainte si ca am sanse sa ne vedem doar daca aranjam cu cel putin o zi inainte). Este si foarte departe de zona mea.

Programare instant. Dimineața la 10.30. Posibil sa fi avut noroc.

Nu stiu daca e coada ca la medicul de familie. Telefoanele nu le am auzit prin zona.

Arata ca o milf. Futabila.

De anal nu am vorbit. A mormăit ceva de 50 lei in plus.

Tariful e 100\ 150 ora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Programare rapidă dimineața.

Curățenie in garsonieră.

Închide telefoanele să nu ne deranjeze nimeni.

Oralul bine executat.

Îi place după părerea mea ceea ce face.

Tariful 100\150 ora.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...