Jump to content

(V) Anca 0764170870 NERVA TRAIAN


hemlock
 Share

Recommended Posts

Anca, 0764170870 0764.170.870, zona Unirii.

 

Cum zicea un coleg (papuasul?) nu are recenzii pe aici. Acum are.

 

Are anunt pe anuntul.ro.

 

Pozele astea sunt ale ei, am vizitat-o.

 

Localizare: Corneliu Coposu, aproape de intersectia cu Sf. Vineri. Mai multe detalii vi le da ea.

 

Locatia: Curata, prosop curat, cam putine geluri de dus, m-am spalat cu sapun. Mai era o maimuta prin apartament, nu stiu daca era prestatoare, eu n-as fi futut-o, era o ciorela cam urata...

 

Fetita: Zice ca are 31 de ani. In mod atipic pt. aceasta lume: pozele o reprezinta.  What you see is what you get. Are 1.60 doar cu ajutorul tocurilor de 12-15 cm.  Pe tocuri funduletul arata demential. Un pic grasuta, ceva burtica, dar nu deranjant. Sanii nu-s nici mari, nici mici, nici lasati, nici drepti, sfarcuri frumoase, erectile si bune de rontait. Curata, dar cu un parfum destul de persistent. Asa ca atentie.

Preturi si servicii: 80 de lei finalizarea, poti sa finalizezi unde vrei. 150 de lei ora. Pentru anal se mai adauga 50 de RON. Oralul se poate neprotejat, cred ca accepa si CIM.

 

Prestatia: Pupaturi (m-a umplut de ruj pe gat, noroc ca am vazut din timp). Tandreturi. Small talk. Oral "umed si cald" (stiu ca este un cliseu, dar asa il pot descrie cel mai bine), destul de adanc, fara sa se inece, nici eu nu i-am infipt capul in pula. In fine destul de bun oralul, aproape sa ma termine, am oprit-o. Am pus-o pe mine. Dupa care in patru labe si i-am dat in funduletul ala rotund. Am terminat in cauciuc. Pupaturi in bot: am impresia ca s-a ferit, nici eu nu-s mare fan de pupat jumatati de metropola in penis.

 

Atitudine: pro-client. Este ascultatoare si doreste sa pleci multumit.

 

La plecare, dupa ce am coborat la parter, inainte de usa de iesire din bloc, mai era o usa. Aceasta era incuiata! Am sunat-o si a venit si mi-a deschis cu cheia. M-a lasat un pic perplex faza. Nu stiu daca este obiceiul blocului sau este o strategie de a impiedica clientii sa pleaca fara sa plateasca...

 

Cu exceptia fazei de mai sus, o recomand datoria raportului calitate pret, accesibiliatii cu metroul, si faptului ca a prestat si presteaza duminica.

 

Alte detalii nu va mai dau, ca mi-e lene...

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9]

9225_fb499dc185a6c0505e338fe5f2c36c8008368a4d.jpg

9227_41079720740660b9e580dec554e0a6be62a60b8e.jpg

9229_d455f2c01b92c25744afbe32c1d38ab20a310c7c.jpg

9231_460e094f9b2bf7e476e5f08022342c3095a9132a.jpg

9233_5ba76b2410eaabb55f0ddc88c4db51a26431f433.jpg

9235_4443c7e67a11bb17af919aa81a7d7d3d2628a927.jpg

9237_a1919b231d8a284c3d70b9e8bb057a11a823d2ad.jpg

9239_44651e97b6c8aea506d431ea5e63d9e09f9572f7.jpg

9241_8b06d080466bb093c8568eb6717f06ea93804a18.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Despre ea este vorba. Are intr-adevar o super-atitudine si la telefon si la fata locului, decisa sa te faca sa te simti bine. Faptul ca mi s-a intamplat ce am povestit in postul Ralucai-Rose confirma aceasta atitudine pro-client. Preturile mi se par foarte corecte si din poze iti faci o imagine destul de clara despre ce gasesti la fata locului.

Pentru cei mai inalti si fani "lungane" poate fi o supriza inaltmiea reala a doamnei, cred ca asta este singurul neajuns al pozelor, mai ales ca sunt facute toate de jos in sus. :)

La mine usa nu era incuiata :) .

Link to comment
Share on other sites

Am fost astazi in inspectia la aceasta dameza si pot sa spun ca am ramas placut impresionat. Ca locatie, se afla pe la Unirii vis a vis de statia de tramvaie, apartament ok, curat, liniste si fara portar la scara. Fata este o milfa foarte draguta si la fata si la corp, are un adevarat "brazilian ass', pielea este catifelata si placuta la atingere, sani medii foarte moi si placuti. Este scunda de inaltime, insa pe tocuri arata demential iar atitudinea este f ok. Prestatia a fost cinstita la 80 ron cat am optat, sarutari ep corp, oral bun, cu atentie la zonele adiacente si o tenta de anillingus, normal bun, pasarica stramta si epilata fara mirosuri neplacute,si finalizare orala. Pretul este f f f bun raportat la calitate. Atitudinea mandrei este foarte ok, ai ce sa vb cu ea si incearca sa faca tot posibilul sa te simti bne.

 

pretul este de 80 ron o finalizare sau 150 o ora plus anal

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bifat de curand

excelenta alegere!

nr de tel 0764170870 ( 0764.170.870 )

LOCATIE apartament cochet,ingrijit, baie curata, imparte locatia cu Karina(de fapt, o impartea, Karina s a retras, si o bruneta, EMI,)

ASPECT poze reale,miniona, un pic plinuta, dar chip dragut, ochi frumosi, piele fina, parfumata, posterior apetisant, tinuta sexy,zambitoare

PRESTATIE  ei,aici e aici, in sensul bun!GFE maxim, maxim am spus!  FK incontinuu, pasiune,mangaieri, tot tacamul

ORAL foarte bun, neprotejat, cu atentie la zonele adiacente

NORMAL  foarte bun, cu FK initiat si intretinut, schimbari de pozitii,cu initiativa din partea ei

IGIENA impecabila

 

 

tarif  80 lei/finalizarea

pt ora se platesc 130 leuti, cu 50 in plus pt anal

 

 

CONCLUZIE servicii de RTH, fizic si el placut ochiului, in afara de cazul in care sunteti setati pe skinny/lungane,etc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am capsat o din nou pe Ancuta noastra cea lipicioasa

si nu degeaba spun ca e lipicioasa, cred ca ,daca s ar face un top al amatoarelor de FK, fata asta ar fi pe primul loc

deci GFE maxim, implicare, atitudine pro-client, totul foarte ok

am ales varianta scurta,o finalizare

mers la dus, apoi inceput cu FK din belsug, preludiu foarte placut si pasional, trecut direct la normal, pt ca trebuia golita urgent instalatia, prestat in misionar, asezonat cu ,ati ghicit, ...FK, DESIGUR...

NU M A GRABIT IN NICI UN FEL, AM MAI STAT LA UN TAIFAS,DUPA

 

 

RECOMAND

DECARTAT 80 LEI PT O FINALIZARE

 

 

inca ceva, important...s a mutat pe NERVA TRAIAN, si e in contnuare colega cu Emi si Catalina, care nu stiu acum daca au topicuri deschise pe aici,dar am apucat sa o vad pe Catalina,cateva secunde, si...wow!o bruneta supla, cocotata pe toace...atat am zarit....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Noua locatie ar fi pe Dimitrie Cantemir dupa Budapesta spre Tineretului. Am sunat sa imi fac programare dar Anca era ocupata cica sa revin.

Link to comment
Share on other sites

Da e pe Cantemir. Cum mergi dinspre Tineretului spre Unirii, pe partea stanga, pana in celebra saormarie Dristor.

Fata si prestatia, ca de obicei.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eu am inceput thread-ul, eu il inchid.

 

Vizitand fiinta de la http://www.ddcforum.com/index.php/topic,14475.0.html (in aceeasi locatie in care am intalnit-o prima oara pe Anca) am aflat ca titulara nu mai lucreaza; a plecat in afara sa se futa pe valuta forte.

De altfel, incercand sa o sun, abonatul x nu raspunde.

 

O sa futem iar din dragoste ca profesionistele dispar...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...