Jump to content

aventuri la Milano


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Domnilor,

Recunosc cu smerenie ca n-am prea participat in ultima vreme la imbogatirea bagajului de informatii. Munca de tip corporatist m-a impins spre variante mai scumpe, adica amante

Incerc sa revin in circuit

Pana atunci, iata ce am facut prin Milano.

Dupa ce mi-am terminat treaba pentru care ma dusesem acolo si dupa ce am consumat vreo 7 bucati Caipiroska, am decis sa las si alta amintire poporului italian, decat cele lasate de majoritatea cetatenilor nostri.

Ca de obicei cand ma aflu prin afara tarii, i-am strecurat 10 euro bell boy-ului si l-am rugat sa ma ajute. Din pacate, luna august e cam moarta prin Italia, asa ca n-am gasit nici o fata disponibila din agenda lui.

Am mai comandat o Caipiroska si am inceput sa caut pe un site http://www.kijiji.it, un fel de AT Italian. Eram chitit pe o italianca, nu pe alte nationalitati. Am dat vreo 15 telefoane, iar la 4 dintre ele mi s-a raspuns in romana. t2615.gif

Pana la urma am dat de Violeta, o matura pe la 40 de anisori, carne tare, picioare lungi, frumusica. A venit direct la usa camerei, i-am dat banii (300 euro) si a intrat la dus. A iesit in prosop si m-a intrebat ce imi doresc. Sa ma rasfeti, am raspuns.

Eram destul de beat, deci a durat vreo ora. Fata s-a chinuit pe rupte in toate pozitiile, iar dupa ce in sfarsit am terminat mi-a zis zambind ca nu se astepta la atata munca. Totul a fost protejat

A doua zi, dupa ce mi-a trecut mahmureala, prima analiza a fost ceva de genul “nici prea-prea, nici foarte-foarte”.

Din cate am inteles de la bell boy, daca veneam in alta perioada, aveam de unde alege si la bani mai putini

toate bune,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...