Jump to content

Sighisoara


erectus
 Share

Recommended Posts

Salut all,

Am observat ca nimeni nu a amintit nimic de Sighisoara, PATRIA FETITELOR de strada cum o mai numesc eu si un amic.

Aici va recomand parcarea dinspre Mures (prima dupa sensul giratoriu), iar acolo cautati o gagica undeva la 30 de ani, bruneta cu parul lung. Am "luptat" cu ea de 2 ori, e foarte curata, ok, pret convenabil (50 lei oral si normal), loc ok unde te duce.

De asemenea recomand o tigancusa frumoasa foc, care face mereu autostopul (mi-a povestit ca ea asa procedeaza, iar daca o intrebi iti spune ce si cum, daca nu, e o autostopista obisnuita, nu are texte gen "faci ceva?" niciodata). Tipa se dezbraca complet, are un corp superb si ii place sa o faca (cel putin cu mine era foarte uda, am incercat 3 pozitii si se misca foarte bine). Nu face oral insa.

Nu recomand a doua parcare inspre Mures, unde e o bodega de tabla. Sunt urate cu spume,agresive (sar pe geamul masinii si scapi greu de ele). Ieri m-am oprit acolo sa imi sterg farurile si a trebuit sa o reped pe una ce ma sacaia, arata mai rau ca "matusile tale, si nu alea bune" :D

De asemenea, dupa Sighisoara, inainte de Vanatori, e o parcare cu o bodega de tabla. Acolo, dupa 20 apar gagici, unele frumusele, unele nu prea, ca loc te duc in dreapta, inspre un fost Motel sau ceva de genul, e teren privat, proprietarul e pestele, nu te deranjeaza nimeni acolo.

Inainte de Vanatori mai e o parcare, dar acolo sunt numai alte etnii.

Cine mai are propuneri, sunt interesat!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...