Jump to content

Salon Grigo


kalajnikow
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Am fost la un nou salon de masaj de pe str. Virgil Onitiu nr. 11.

5 dameze ma asteptau pentru "masaj" una era "cubaneza" 1 nu zicea nimic dar era conlocuitoare iar alte 3 erau ok. Eu am intrat la masaj cu o domnisoara pe care o cunosteam deja de la Issis singura diferenta la acest salon a fost ca la un moment dat mi sa pus intrebarea "ce mai vrei sa iti ofer sa fi si tu complet satisfacut? Un oral la 50? Eu am spus ok si domnisoara a prestat un oral ok (a avut mult si bine de muncit pentru ca eu eram putin pilit). Presupun dupa cum arata salonul si care este starea de spirit a fetelor, se poate obtine mai mult de cat un masaj cu oricare domnisoara. A sa nu uit masajul a costat 130 Ron si pe domnisoara o cheama Madalina.

Link to comment
Share on other sites

Si cum vrei sa dam de ele? Sa mergem la adresa data si sa zbieram din strada?

 

Totusi un nr. de telefon, adresa de mail, etc. nu ar fi contraindicate.

 

Deci 130 frecusul (chiar ca erai pilit) si 50 in plus oralul? Macar a luat-o in gura fara capison?

 

Link to comment
Share on other sites

Ah, Privategirls. Din pacate si aici doar atit pot sa spun ca este dincolo recenzie. Mie personal mi se pare antipatic clubul, prea multe promisiuni si lauda de sine din partea fetelor si/sau pestelui.

Link to comment
Share on other sites

Nu am vorbit cu pestele si nici nu am comversat cu prea multe fete. Eu doar am creat postul sa stie lumea ca exista si ce se poate face... Salonul nu este unul de lux la cum arata, chiar as zice opusul...

Link to comment
Share on other sites

Ma refeream la faptul ca se lauda ele dincolo la "comunitatea" (cum le place sa se autointituleze [1]) infolabe. Respectiv una din ele, probabil "purtatoarea de cuvant" (aka pestoaica). Tam tam mare, promisiuni, tinut la curent, aere de salon deosebit, etc.

 

In pozele publicitare apar cu pian, incaperi mari, etc. Nu-s facute in locatie? (Dupa cum zici ca e saracie mare se pare ca si-au facut pozele in ceva studio.)

 

[1] cred ca se si tin baietasii de pula unul pe altul si fac cerc sa nu iasa nici unul in pierdere  :D

Link to comment
Share on other sites

Exista pianul in sala de asteptare.. dar nu poti sa canti la el daca la asta te referi  ;D Glumeam.. exista pianul dar chiar si asa as zice ca e saracie destul de mare...

Link to comment
Share on other sites

Bine, eu pe locatie nu am pus niciodata accent prea mare. (Mai important e materialul futabil.)  Asa in poze locatia parea cel putin spatioasa. Oricum daca raportul pret-servicii e asa cum se zvoneste atunci nu se merita sa bat drum pina acolo, pot arunca banii direct la mine acasa pe fereastra.  :-[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...