Jump to content

(V) Masaje profesionale 0721.471.231


kindervondick
 Share

Recommended Posts

Prietene necunoscut, dar tare placut, Grizo Boy numit, da-mi voie sa te rog ceva: nu te supara pe cei carora nu le-a placut/nu asa mult ca noua cleoterapia. da senzatia ca ai lua-o personal, si-ti dai seama cui dauneaza asta....am fost de mai multe ori la cleo, pt mine e cea mai tare experienta de pana acum. si-ti multumesc muuult pt ca am ajuns la ea. insa alti oameni, posibil ff ok ei, insa diferiti de noi (diferit nu inseamna inamic, si complementar, mai mult sau mai putin) o pot aprecia diferit. e dreptul lor si foloseste altora care la fel ar putea fi dezamagiti de minunata cleo, citind doar recenziile noastre pozitive. si apoi, de bine ce sa se mai scrie, ca s-a tot scris...si o sa se mai scrie!!! :D porsche-ul tau poate sa nu ma impresioneze pe mine, daca-mi plac jeep-urile, stii... Si apoi, ce e cleo, universala? hihihi stii, ceva bun la orice/toti e ff comercial si poate ca nu-i prea bun de fapt....eu te rog sa nu te super/ataci pt post-ul meu, si sa fii, totusi, detasat de problema, pt a nu-ti pierde aerul obiectiv, si a nu dauna tocmai celor pe care vrei sa-i lauzi spre binele confratilor! multam mult de ascultare si la mai mare!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cleo

    4

  • peterpan

    3

  • simplu

    2

  • finlandezul

    2

S-au spus multe si totusi asa putine despre experienta deosebita pe care o ai in timpul si dupa masajul facut de Cleo.

Eu nu o cunosc de mult dar m-a cucerit fara doar si poate, iremediabil. Are o energie deosebita cu care reuseste sa te impregneze astfel ca si dupa trei zile simti cum iti curge energie lichida prin vene.

Cum reuseste acest lucru?

Nu este vorba numai de tehnica - cu toate ca este desavarsita - este ceva mai mult. Felul in care Cleo intelege sa se te inunde cu stilul ei interior de a fi, curat, direct si fara nimic fals, cred ca asta este secretul trairilor fizice dar si interioare pe care le ai in timpul dar si mult dupa experienta masajului ei.

Daca reusesti sa primesti ceea ce Cleo daruieste atunci vei simti pe pielea ta tot ce indraznesc sa scriu aici. Daca nu, atunci nu Cleo este cea vinovata. Nu am intalnit o alta persoana capabila sa daruie atat, intr-un domeniu in care este atat de greu sa iti pastrezi personalitatea si altruismul.

Dupa fiecare masaj - care ma surprinde mereu cu nuante noi pline de senzualitate - imi vine mereu sa spun "multumesc ca existi" dar mi-e teama ca pare un abuz fata de ceea ce am primit.

Daca vi se pare exagerat ceea ce spun, ce pot sa zic? Toata lumea are dreptul la o parere. Parerea mea incerc ca o conturez in putine cuvinte si din pacate nu sunt sigur ca reusesc pe deplin.

Despre locatie, aspect, curatenie, nu mai am comentarii de facut, cei dinaintea mea au exprimat suficient de clar tot.

Felul unic in care Cleo stie sa alterneze si sa  mixeze masajul somatic profesionist cu trairile erotice intense si profunde folosind mainile, parul, sanii si sufletelul ei curat si frumos pe mine ma termina si ma face dependent.

Daca voi repeta aceasta experianta? Pai nu am intalnit nimic asemanator. Cat va face masaj si cat ma va suporta o voi vizita. Ziua retragerii ei va fi una trista pentru mine, dar din pur egoism sper ca e departe.

Multumiri, Cleo si continua sa fii ceea ce esti.

Pe curand!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

La mai mult de un an de cand am vizitat-o prima data si am scris recenzia aici, simt nevoia sa adaug urmatoarele:

- e prima data cand continui sa merg cu acelasi entuziasm la o maseuza dupa macar 20 de vizite pe care i le-am facut si fara ca vreodata sa am impresia ca stiu ce urmeaza. Cleo este o femeie care continua sa ramana fascinanta si misterioasa, in ciuda abordarii ei mereu deschise si foarte prietenoase. Iar misterul nu-i vine din impresia ca ar ascunde ceva (din contra, intotdeauna a raspuns foarte direct intrebarilor mele, chiar daca uneori au vizat aspecte foarte personale) ci din senzatia ca e o persoana foarte ampla. E ca si cum, cu toate ca nu se ascunde deloc, n-o poti vedea pe de-a-ntregul - si nu ma refer aici la obiceiul ei de a presta doar topless. Nici macar o data n-am prins-o in "pasa proasta", niciodata nu m-a grabit, intotdeauna mi-a zambit astfel incat sa ma convinga ca e sincera.

- intr-o vreme cocheta cu ideea de a avea o colega. Cred ca e minunat ca nu s-a intamplat asta, altfel o parte din senzatia de confort si intimitate pe care o simt la ea s-ar fi diluat

- in rest totul a ramas neschimbat: igiena, rasfatul prosopului cald adus la dus, efectele miraculoase ale uleiului cald pe-o spinare batrana, binefacerile masajului de relaxare si miracolul erotic de-a fi alaturi de o femeie atat de frumoasa si generoasa

S'auzim de bine

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Fara dorinta de a repeta ce s-a spus mai inainte confirm si eu ca masajul la Chleo a fost o experienta deosebita.

Cu siguranta voi reveni pentru ca este un cadou pe care din cand in cand merita sa mi-l ofer.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Salutare ,

Am fost anul acesta ,pandemic,de cateva ori la Cleo,...

Prezenta,atmosfera,masaj,totul perfect.

Cred ca a ramas singura varianta serioasa de pe piata.

 

Varu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...