Jump to content

cuplu 0755852774


birmii38
 Share

Recommended Posts

Gasit anuntul in piata one line,sunat si intrebat daca se poate avea o intrevedere doar cu fata, raspunsul a fost afirmativ si mi-au dat o adresa de mess,unde am primit o serie de poze,am cerut pt confirmare si web si am primit.Fata este frumoasa si are niste sani bestali.Cind an intrebat de preturi mi-a spus ca un nr. este 200 am incercat sa negociez si am ajuns cu greu la 150 roni,mi sa parut mult pt o singura finalizare.Dar la avatar am vazut ca este oferta la 100 de roni,am sunat si m-am programat,d ajung undeva in zona arena ,sun sa imi comunice adresa imi spune la tel ca o sa vina prietenul ei sa ma conduca,un lucru care mie cel putin nu mmi sa mai intimplat.A aparut un tip zimbitor si deloc periculos cel putin pt mine nu se punea problema,in ine ajuns la locatie.

 

Locatia intr-o casa destul de veche din aceea zona, dar curatica am fost condus si prezentat fetei care este chiar frumoasa,am fost lasat cu ea doar unde am stat la povesti,tipa destul de emotionata si timida.Ea a plecat la baie la mine nu era cazul eu venind de acasa, trecem la actiune,incepe cu un masaj de relaxare,destul de bine executat telasa sa o mingii pe unde vrei si cum vrei tipa chiar se excita usor si are cei mai faini sani pe care eu i-am vazut.A continuat cu un ON de zile mari parerea mea peste Tania,supa care a pus prezervativul si am continuat cu un normal in mai multe pozitii.Umezire naturala chiar a avut orgasm,tipei ii chiar [place ce face.A fost una din cele mai faine experiente traite de mine.Daca prindeti finalizarea la 100 cred ca merita incercata.Bafta

 

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca este,am cautat si eu si nu am gasit dar tinind cont ca americanul imi cam ataca postarile (si asa rare) poate ne lamureste,eu chiar nu am gasit si nici nu am stiut ca exista.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te simti tu atacat, asta nu-i vina mea. Fiecare cu paranoia din capul propriu.

Exista o postare de a mea cu rugamintea de identificare pe baza unor poze. Dupa care urmeaza date despre acest cuplu.

 

Daca vroiam sa-ti atac postarea atunci imi exprimam surprinderea cum de iarasi postingul tau apare direct dupa ce s-a vorbit recent de acest cuplu pe celalalt site.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Estimados futadores,

 

Multa vreme am ezitat sa scriu pe aici, retinut de caracteristica lene mioritica, dar si total neincrezator in talentele mele scriitoricesti, iar pe de alta parte fiind activ destul de rar, la fete super-recenzate, pentru care practic nu mai era mai nimic de spus. Dar la indemnul si incurajarile unui confrate mult stimat si prinzand un subiect nu foarte dezbatut, imi iau tastatura in dintzi sa purced si eu intr-un final la obsteasca contributie, sa ies din comoda postura de "parazit" .

 

Aflandu-ma cu treba prin tara, dar si cu ceva timp liber, ma apuc de studiat ofertele de pe supt poala Felatului si-mi pica cu tronc dameza din cuplul de pe subiect, asa ca pun mana pe telefon, incurajat de mentiunile ca Alexia presteaza si solo. Ea fiind plecata sau ocupata fix atunci, imi raspunde Raul si palavragim un pic pe apropae de subiect, detaliile urmand sa stabilesc cu Alexia.  Numai ca pana sa revina dansa disponibila, oarecum stimulat de tonul lui Raul, de maniera deschisa si prietenoasa de discutie si de ceva cercetari suplimentare care mi-au confirmat presupunerea ca e un tip ok intr-un un cuplu ok, mi se insurubeaza in cap ideea ca ar cam fi venit vremea si pare a fi un moment potrivit sa testez si fantezia lipsa de la realizari, respectiv lucrarea la dublu, mmf.

 

Buun, asa deci cand intru in discutia telefonica cu Alexia, voce placuta, degajata si cu tact imi explica cu rabdare ce si cum si ca nu intra in calcul FK, CIM si Anal. Stabilim relativ usor (minima insistenta in negociere din partea mea) o lupta tripartita de 2 ore, pentru un cadou de 350 lei. Din pacate nu-mi mai amintesc deloc preturile si T&C pentru celelalte combinatii si variatiuni, dar ii puteti contacta direct si va vor raspunde, cel mai probabil sunt variatiuni de halat si in functie de context. Un detaliu posibil util: daca doriti combinatie doar cu dama, ea singura a declarat ca nu se deplaseaza la hotel, dar daca alegeti trio in care e si Raul, atunci ostilitatile se pot desfasura si pe terenul vostru.

 

Ramanem stabiliti ca ostilitatile sa se desfasoare la locatia lor si sa ne vedem pe langa Cluj Arena ( atentie pt cei mai putin familiarizati cu Clujul, clar NU E stadionul CFR, ci stadionul nou, de pe malul Somesului, langa Sala Sporturilor, Hotel Sport, parcul si restaurantul Chios) si ma intalnesc cu Raul , punctual, chiar in fata la Pensiunea Arena, zona Plopilor, ca sa fie mai usor sa gasesc straduta pe care este casa lor. Ocazie buna sa-mi re-confirm ca nu e cazul sa fac cale intoarsa, ca e un tip de treaba , vesel si comunicativ, nu are nici o prezenta fizica care sa timoreze, iar din unele poze de pe net trasesem concluzia ca nu e nici posesor de maciuca de om sarac, din aia sa nu mi se mai scoale de invidie ( asta s-a verificat mai tarziu, nu acolo in strada, evident).

 

Locatia: pe o straduta inca neasfaltata si cam ingusta, unde nu are sens sa incercati sa intrati sau sa lasati masina, o casa micuta si veche, un fel de "casa bunicii" in renovare. Accesul in casa e pe un hol lung, din care se fac usile de la bucatarie, baie si camera – holul neincalzit, deci drumul camera –baie si retur poate fi riscant pentru cei sensibili sau deja luati de vreun pui de raceala, mai ales daca sunt multe minusuri afara. Camera si baia au fost prioritar re-amenajate si se ridica net peste impresia lasata exteriorul casei – sunt mici , dar amenajate la un nivel rezonabil de decenta si in privinta curateniei. Eu sunt mai moftangiu de felul meu si as fi dat o nota mai mica, dar ma risc cu o nota de 8, ca o incurajare sa continue sa imbunatateasca, asa cum de altfel au zis ca e in preocuparile lor.

 

Alexia: 24-25 de ani dupa parerea mea, vopsita brunet cu parul lung cativa cm peste umeri, corp frumos proportionat, cu numai cateva ( 3-4 ? ) Kg in plus, dar marturisite de ea, fara a fi usor vizibil pe unde ar fi plasate. Piele fina, epilata corespunzator si dusa pe la solar doar cat sa aiba un bronz frumos, ne-ostentativ,  fata ovala, placuta, zambitoare. Tatele din poze sunt naturale, nu s-a exagerat ce s-a scris despre ele, fermitate perfecta pentru pipait, disponibile si pentru un framantat un pic mai serios decat simplul pipait, cu sfarcuri care se uita drept sau chiar un pic la tavan, mediu erectile, si ele disponibile pentru un supt si molfait rezonabil. Solduri nu prea late, fese moi pe care se lipeste frumos palma erotica.

 

Ostilitatile:

• Introducere mai lunga, diverse povesti, cate o gluma la locul ei si bine plasta ici-colo, un suc sa mearga si tigara mai bine, un setup deschis si volubil , numai bine de detensionat un incepator in “domeniu”

• Baia ok, poate un pic mai frig pe timp de iarna, Alexia foarte atenta si indatoritoare, se ofera sa te ajute la spalat sau chiar si o mica incalzire in cada, daca e cazul si vreti;

• Oral corect, fara cauciuc, cu atentie si la accesoriile din saculet, ceva deep, care la mine nu e chiar foarte dificil, alternari intre supt si lins, repet, nu s-a pus problema de finalizare orala, CIM, etc, motiv pentru care ma opresc  la o apreciere de 8.

• Alexia are o pasarica frumoasa , perfecta pentru lins, fara nici un fel de miros sau gust mai ciudat; mai in gluma, mai in serios, eu i-am zis “pasarica aseptica”  :).

• Am schimbat mai multe pozitii si combinatii de normal-oral, eu finalizand in caciulita in ea,  ea deasupra cu fata spre mine, tinandu-ma mai vartos un pic de sanii ei bestiali, Raul pe margine spectator ( dupa ce am terminat eu , a preluat el initiativa si delectat femeia cu inca un orgasm in pozitia misionar – ocazie pentru mine sa experimentez si postura de spectator in direct, alta mai veche angoasa de-a mea). Alexia are o implicare buna, fara graba, alterneaza miscarile si ritmul daca o lasi pe ea la conducere si se lasa usor ghidata daca ai tu initiativa, reactii naturale, vaginul destul de stramt, lubrifiere buna ( chiar daca primise oral regal inainte, a mai produs ceva si la normal), orgasm frumos si placut, echilibrat ca exteriorizare. Aici pot sa ma risc cu o apreciere de 9+

• Dupa pauza de rasuflare, tigara si dus, am purces la a doua runda, relativ asemanatoare cu prima, cu diferenta ca de data asta am finalizat ( tot inauntru si in cauciuc) in pozitia capra, in timp ce Alexia il seca pe Raul la oral.

 

Nu prea mi se pare in atare situatie relevanta o apreciere de GFE, dar fata are grija sa iti acorde maximum de atentie in contextul dat, sa-ti intuiasca miscarile si dorintele, astfel incat sa te simti in centrul atentiei ei si sa-ti faca pe plac, chiar daca e si Raul prin preajma sau in actiune pe la alta gaura :). Nu au stat cu ochii pe ceas, nu m-am simtit cu nimic zorit si senzatia mea e ca a fost un pic ( 10-max 15 min.) peste cele 2 ore convenite - am uitat sa ma uit la ceas cand am intrat.

 

Ah, cadoul! Cel mentionat mai sus, eu am adus vorba de el si l-am plasat de la inceput...

 

Concluzii:

1. Recomand, mai ales celor care nu si-au pus inca aceasta fantezie in practica si au angoasele specifice situatiei. Daca mai am ocazia sa fiu liber la program prin Cluj, mai ales daca mai apar si ceva tentatii noi in “programul” lor ,  e foarte probabil sa mai trec pe la ei.

2. Cred ca si cei mai avansati ar putea gasi ceva interesant, Alexia si Raul sunt deschisi si se poate discuta cu ei despre mai multe fantezii si combinatii, va vor spune sincer si elegant care sunt limitele si care sunt lucrurile posibile.

3. Sper sa continue sa imbunatateasca la locatie, lucru care il au in vizor, din ce am inteles.

 

 

PS - Pozele sunt primite de la ei, postate cu permisiune ... daca se razgandesc, stiu unde sa se adreseze.

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

post-2725-150392359026_thumb.jpg

post-2725-150392359031_thumb.jpg

post-2725-150392359033_thumb.jpg

post-2725-150392359038_thumb.jpg

post-2725-150392359043_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...